آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست راهنمایی جهت پیدا کردن مشابه ترانزیستور D1273-p

محمدی فرد

کاربر vip
کاربر
2012-04-21
183
712
نیشابور
سلام و درود به همکاران عزیزم مشابه ترانزیستور D1273-p رو پیدا نمیکنم دوستان محبت کنن بنده رو راهنمایی کنن که یا خود ترانزیستور رو پیدا کنم یا مشبه اون رو که در بازار موجود باشه از اونجایی که این ترانزیستور در مدار آمپلی فایر به کار رفته hfe مهمه ممنونم دیتا شیت رو هم تقدیم دوستان میکنمhttp://www.cbtricks.com/datasheets/uploads/2sd1273.pdf

آخرین ویرایش:

محمدی فرد

کاربر vip
کاربر
2012-04-21
183
712
نیشابور
مشابه
2sd1944
2sd2092
2sd2156
2sd2396
سلام و درود و تشکر فراوان بابت توجه شما دوست عزیز ولی هیچ کدام از این ترانزیستور ها در بازار شهر ما و همچنین امیر آیسی و محمد الکترونیک موجود نیستن

z3r0x

کاربر vip
کاربر
2017-08-21
156
1,432
ایلام - دهلران
[FONT=&quot]
با سلام خدمت همکار عزیز

ار تمامی دوستانی که قصد کمک دارن خواهش میکنم یه کم تحقیق بکنن بعد مطلب انتشار بدید چون اگه یه نفر از کسایی که کپی پیست میکنند فقط یک نفر بیاد و یه ذره تحقیق کنه اونوقت مطالبی که الکی فقط کپی پیست شدن دیگه منتشر نیمشن چون میفهمید که اشتباه هستن و حالا یا شما درستشو میزارید یا دیگران بالاخره بی تحقیق گوگل نکنید و یه کم دقت بیشتری کنید.

در مورد مشابهات ترانزیستور باید خدمت دوست عزیز عرض کنم که یه فایل پی دی اف شامل تمام مشابهات این ترانزیستور خاص براتون اماده کردم که بیش از ۱۰۰ تاهستش که اگه یه کم وقت بزارید حتما توی بازار ایران ازشون پیدا میکنید و روش به این طریق هستش که توی سایت پارتجو کپی پیست کنید بینم کدوم فروشگاه دارند.
[hide]اینم [hide]فایل خدمت شما دوست عزیز

[/hide][/hide]
[hide][hide][/FONT][/hide] scrolling-1.jpg[/hide]

بالا