آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: روشن نشدن چراغ مودم TP-Link به مدل W8901G ver6

sogolme

کاربر vip
کاربر
2010-01-17
127
256
تنکابن
با سلام خدمت همکاران گرامی
مودم به مدل W8901G ver6 دارم خازن فلش و خودش ایسی فلش سوخته بود عوض و پروگ کردم lan و وایرلس مودم کار میکنه ولی چراغ adsl روشن نمیشه وریستور ورودی سیم تلفن رو ه عوض کردم
لطفا راهنمایی فرمایید

پیوست‌ها

• 4.5 مگابایت بازدیدها: 662
  • 3.6 مگابایت بازدیدها: 651

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
با سلام خدمت همکاران گرامی
مودم به مدل W8901G ver6 دارم خازن فلش و خودش ایسی فلش سوخته بود عوض و پروگ کردم lan و وایرلس مودم کار میکنه ولی چراغ adsl روشن نمیشه وریستور ورودی سیم تلفن رو ه عوض کردم
لطفا راهنمایی فرمایید
اگه با خط خودت تست میکنی لازمه که یک بار از مخابرات ریست ای بی انجام بشه من هر سری این مشکل رو دارم بعد از پروگرام ای سی فلش

sogolme

کاربر vip
کاربر
2010-01-17
127
256
تنکابن
اگه با خط خودت تست میکنی لازمه که یک بار از مخابرات ریست ای بی انجام بشه من هر سری این مشکل رو دارم بعد از پروگرام ای سی فلش
خودم دستری به ریست دارم انجام دادم نشد

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام، چیپی که روش دایره قرمز کشیده شده رو اول فلکس تزریق کنین بعد یه هیت نرم بگیرین سپس بزارین سرد بشه و تست کنین..از سیم تلفن و اسپلیتر هم مطمئن بشین...بعضی مواقع اون خازن کوچیک الکترولیتی که کنار ال ای دی هاست هم نیاز به تعویض پیدا می کنه که اگه اشتباه نکنم 100 میکرو باید باشه...اگر خواستین تعویض کنین اصلاً تستش نکنین..فقط عوض کنین.

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

sogolme

کاربر vip
کاربر
2010-01-17
127
256
تنکابن
سلام، چیپی که روش دایره قرمز کشیده شده رو اول فلکس تزریق کنین بعد یه هیت نرم بگیرین سپس بزارین سرد بشه و تست کنین..از سیم تلفن و اسپلیتر هم مطمئن بشین...بعضی مواقع اون خازن کوچیک الکترولیتی که کنار ال ای دی هاست هم نیاز به تعویض پیدا می کنه که اگه اشتباه نکنم 100 میکرو باید باشه...اگر خواستین تعویض کنین اصلاً تستش نکنین..فقط عوض کنین.

درود بر شما ،ایسی رو هیت گرفتم و خازن رو هم عوض کردم چراغ lan و وای فای روشن شد به سیستم کانک میشه ولی متاسفانه لینک نداره و چراغ adsl روشن نمیشه

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام، شاید سوالم یکم عجیب باشه، بعد از کانفیگ و اتصال به شبکه پینگ گرفتین؟ مورد داشتیم ال ای دی سوخته بوده ولی اینترنت داشته..
یا ممکنه کریستال خرابی داشته یا چیپ درایور ADSL نیاز به تعویض داشته.
کل برد، خصوصاً چیپ هارو یه هیت نرم بگیرین.
کاش با یه مودم دیگه هم تست می کردین شاید خرابی از سیم های تلفن یا از مرکز باشه.

آخرین ویرایش:
بالا