آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

یه سوال درباره قطعات لبتاب . . .

Ya Xun

کاربر
2010-07-19
96
189
سلام
دوستان من یه لبتاب قدیمی گیر اوردم که هاردش دیتکت نمیشه حتی با تبدیل usb به سیستم خودم هم وصلش کردم ولی فرقی نکرد
اصلا این نوع هارد ها کابل مجزا برای برق ندارن ؟؟؟؟؟؟؟
باتریش هم فکر نکم زیاد فایده ای داشته باشه
حالا می خوام بدونم قطعات کارکرده یا حتی نو این مدل های قدیمی رو از کجا میشه پیدا کرد

taghi_ar

کاربر
2010-07-28
18
38
سلام دوست گرامي جالبه كه يه نفر در مورد لبتاپ در اين انجمن صحبت كرده من كه چيزي نديدم و اگر نيست يه تاپيك درست كنيد كه در موردش بحث بشه كه خيلي مشتري داره اوليش هم خود منم
در مورد سوال شما طبقه اول مركز كامپيوتر علاالدين تقاطع حافظ و جمهوري چند تايي هستند شايد بتوني يه چيزايي گير بياري موفق باشي

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Ya Xun

Ya Xun

کاربر
2010-07-19
96
189
سلام دوست گرامي جالبه كه يه نفر در مورد لبتاپ در اين انجمن صحبت كرده من كه چيزي نديدم و اگر نيست يه تاپيك درست كنيد كه در موردش بحث بشه كه خيلي مشتري داره اوليش هم خود منم
در مورد سوال شما طبقه اول مركز كامپيوتر علاالدين تقاطع حافظ و جمهوري چند تايي هستند شايد بتوني يه چيزايي گير بياري موفق باشي

فکر نمی کنم اونجا بتونن کارمو را بندازن . . . !

راستی بعد از سر هم کردن لبتاب متوجه شدم که فن cpu از کار افتاده خود فن هم به نظر نمیاد خراب باشه لطفا راهنمایی کنین

آخرین ویرایش:

Ya Xun

کاربر
2010-07-19
96
189
فکر نمی کنم اونجا بتونن کارمو را بندازن . . . !

راستی بعد از سر هم کردن لبتاب متوجه شدم که فن cpu از کار افتاده خود فن هم به نظر نمیاد خراب باشه لطفا راهنمایی کنین

مشکل هنوز پا بر جاست

مثل اینکه جای بدی پست دادم از مدیر این بخش میخوام پست رو به انجمن لبتاب که تازه امروز پیداش کردم منتقل کنه

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,134
میناب
www.irantk.ir
سلام
دوستان من یه لبتاب قدیمی گیر اوردم که هاردش دیتکت نمیشه حتی با تبدیل usb به سیستم خودم هم وصلش کردم ولی فرقی نکرد
اصلا این نوع هارد ها کابل مجزا برای برق ندارن ؟؟؟؟؟؟؟
باتریش هم فکر نکم زیاد فایده ای داشته باشه
حالا می خوام بدونم قطعات کارکرده یا حتی نو این مدل های قدیمی رو از کجا میشه پیدا کرد

سلام

دوست من این جا جای مناسبی برای این سوال نبود . ولی خوب بهتر قید این جور لب تاب ها رو بزنی چون ارزش خرج کردن رو ندارند از یه طرف بعد از خرج کردن میبینی که سرعت پایین فضای کم و نداشتن خیلی از امکانات دیگه باعث کلافه شدن شما میشه .

به هر حال موفق باشید .

Ya Xun

کاربر
2010-07-19
96
189
سلام

دوست من این جا جای مناسبی برای این سوال نبود . ولی خوب بهتر قید این جور لب تاب ها رو بزنی چون ارزش خرج کردن رو ندارند از یه طرف بعد از خرج کردن میبینی که سرعت پایین فضای کم و نداشتن خیلی از امکانات دیگه باعث کلافه شدن شما میشه .

به هر حال موفق باشید .

بله شما درست می فرمایید

من فقط میخوام چنتا سلوشن و شماتیک و . . . روی داشته باشم ف همین حالا اگه بشه پروگرمر یا حتی باکس هم بهش وصل کرد که دیگه نور علی نوره

من خودم 2 تاسیستم دارم که باشون کار میکنم ، این لبتاب رو هم برای روی میز کارم میخوام ، چون همیشه بهم ریخته و نامرتبه ، نه جای زیادی برای سیستم گذاشتن داره و نه میشه یه لبتاب گرون قیمت رو بزاری روش ، پس من هم به این نتیجه رسیدم که این لبتاب خسته رو انتخاب کنم

Ya Xun

کاربر
2010-07-19
96
189
دوستان من میخوام اگه بشه یه هارد مکستور pata رو ، به جای هارد این لبتاب جا سازی کنم ( به جای باتری ) فقط یه مشکلی که هست اینه که آمپر هارد فابریک لبتاب بالاتر از این یکیه و همینطور برای برق ورودی هارد باید از کجا سیم بکشم (البته نظر خودم اینه که از همون کانکتور شارژر با یه مقاومت ، سیم بکشم )

راستی مدل این لبتاب DELL LATITUDE C601 هستش که هر کدوم از جا باتریاش تقریبا به اندازه ی یه هارد معمولیه

Ya Xun

کاربر
2010-07-19
96
189
دوستان من میخوام اگه بشه یه هارد مکستور pata رو ، به جای هارد این لبتاب جا سازی کنم ( به جای باتری ) فقط یه مشکلی که هست اینه که آمپر هارد فابریک لبتاب بالاتر از این یکیه و همینطور برای برق ورودی هارد باید از کجا سیم بکشم (البته نظر خودم اینه که از همون کانکتور شارژر با یه مقاومت ، سیم بکشم )

راستی مدل این لبتاب dell latitude c601 هستش که هر کدوم از جا باتریاش تقریبا به اندازه ی یه هارد معمولیه

دوستان مشکل هنوز پا برجاست

بالا