آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: ساخت المنت 12 ولت یک وات برای دمپر یخچال

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
سلام
یخچال دوو 660 یک دمپر داره برای کنترل هوایی که از فریزر به سمت یخچال میاد . یه المنت هم داره که بر بر اساس نوسانات قطع شده . این المنت برای این طراحی شده یه دمپره یخ نزنه .
ممنون میشم اساتید یه پیشنهادی بدن برای ساخت المنت 12 ولت یک واتی

photo_2018-12-17_11-03-46.jpg

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,612
forum.paezaan.com
سلام مهندس اگه خودش گیر نمیاد بدید اینایی که گرمکن شیشه ماشین رو تعمیر میکنن احتمالا بشه درستش کرد

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
سلام
یخچال دوو 660 یک دمپر داره برای کنترل هوایی که از فریزر به سمت یخچال میاد . یه المنت هم داره که بر بر اساس نوسانات قطع شده . این المنت برای این طراحی شده یه دمپره یخ نزنه .
ممنون میشم اساتید یه پیشنهادی بدن برای ساخت المنت 12 ولت یک واتی

مشاهده فایل‌پیوست 152660

درود
المنت ۱۲ ولت ۱ وات گرمایی نداره
در هر صورت اگه دو سر المنت حدود ۱۲ اهم باشه سالمه
و اگه سوخته دراینصورت چنانچه فرم و شکل المنت برات مهم نیست بهت بگم چکار کنی که درست بشه و تا ابد هم نسوزه.

ضمنا بفرمایید
این المنت چه کاری انجام میده و اگه بسوزه چه اشکالی بوجود میاد ؟
دمپر یخچال چیه ؟

سپاس

آخرین ویرایش:

behzad1358

کاربر
2015-08-13
7
11
سلام
دقیقا برای من هم همین مورد پیش امد
کاراین المنت چیه ؟
من کارم تعمیر بردهای یخچال هست.
یه یخچال دوو 660 بردش رو برامون اوردند ، بررسی شد ولی ایرادی مشاهده نشد. بعد خودمون رفتیم سر یخچال و متوجه سوختگی این المنت دمپر شدیم.
در حال حاضر بعد از روشن شدن یخچال بعد از چند دقیقه فقط error روی نمایشگر مشاهده میشه.
ممکنه ایراد از همین دمپر باشه. ؟
سپاسگزارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sarutobi

sarutobi

کاربر vip
کاربر
2010-11-21
212
109
سلام
دقیقا برای من هم همین مورد پیش امد
کاراین المنت چیه ؟
من کارم تعمیر بردهای یخچال هست.
یه یخچال دوو 660 بردش رو برامون اوردند ، بررسی شد ولی ایرادی مشاهده نشد. بعد خودمون رفتیم سر یخچال و متوجه سوختگی این المنت دمپر شدیم.
در حال حاضر بعد از روشن شدن یخچال بعد از چند دقیقه فقط error روی نمایشگر مشاهده میشه.
ممکنه ایراد از همین دمپر باشه. ؟
سپاسگزارم
سلام
یه مقدار بعیده که ارور به به خاطر سوختن المنت دمپر باشه
چون اگه دمپر یخ بزنه ، بسته میمونه و دمای یخچال بالا میره، یخچالی که خاموش بوده و تازه روشن میشه توی چند دقیقه دماش تغییر نمیکنه و البته چون خاموش بوده دمپر بین فریزر و یخچال هم یخ نمیزنه
به نظرم بهتره مدل یخچال و کد ارور رو اعلام کنید تا بشه بهتر نتیجه گیری کرد
در ضمن احتمال خرابی سنسور های دما هم هست، توی محل اهم سنسور ها رو بگیرید و بررسیشون کنید

آخرین ویرایش:

Rezarafie

کاربر
2022-03-02
1
0
35
منم یه یخچال دوو ۶۶۰دارم دقیقا همین مشکل براش پیش اومد ارور بعد از روشن شدن کد ۱۲رو داره که مربوط به دمپره کار این المنت هم باز و بست کردن دریچه دمپر برای تنظیم دمای یخچاله که هوای سرد رو از فریزر وارد یخچال می‌کنه و متاسفانه این المنت جدا نمیفروشن و نمایندگی اسنوا ۵۰۰هزارتومن میگیره کل دمپر رو عوض میکنه

بالا