آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آيا طراحي سيم پيچ فلزياب هاي آنالوگ با فلزياب هايي كه با AvR كار ميكنند فرق داره ؟

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
سلام ميخواستم بدونم كه طراحي سيم پيچ فلزيابهاي آنالوگ با فلزيابهايي كه با avrكار ميكنند فرق داره؟در ضمن اگه من بخوام avr رو به يه فلزياب آنالوگ pi وصل كنم بايد از كدوم قسمت مدار ورودي واسه ميكرو بگيرم

SYBOT

کاربر
2009-09-21
225
342
سلام
اکر میخواهید یک نمایشگر دقیق تر دیجیتال به مدارتان اضافه کنید معمولا حداقل از پالس ماسفت و یا بهتر است در صورت امکان از پالسهای سمپل گیر ,میکرو را تریگ کنید و با یک تاخیر مناسب , میانگین حاصل ازچند سمپل که توسط a/d میکروبدست میآورید را روی نمایشگر مطلوبتاننشان دهید

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
دستت درد نكنه.برنامه اي كه من واسه ميكرو نوشتم ميتونه فركانسهاي مختلفي توليد كنه.مدار انالوگي كه قبلا ساختم يك مدار فركانس پايينه(2khz)حالا بايد سيم پيچ مدار رو هم تغيير بدم يا نيازي به اين كار نيست.مشخصات سيم پيچ فعلي:500uh,7 ohm,دور 26 سيم 0.4

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

agha bidi

کاربر
2010-10-12
4
7
سلام دوستان من یک دستگاه فلزیاب gold detector قدیمی دارم میشه درباره کارکردش منو راهنمایی کنید درضمن اگرpcb این دستگاهو دارید میشه بمنم بدید ؟

• Like

agha bidi

کاربر
2010-10-12
4
7
دوستان یک مدار فلزیاب قوی میخوام اگه کمکم کنید دعاتون میکنم

• Like

omid-atomic

کاربر
2010-08-21
47
70
دوست عزیز آقا بیدی

شما اسم دستگاه رو بگید اگر در توانمون بوود حتما

امید اتومیک

• Like

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
كسي نبود جواب مارو بده؟
سلام دوست عزیزم
بزار اون چیزی که ممکنه 2 سال بعد بهش برسی رو همین الان بهتون بگم
عزیزم کسی توی اینترنت به شما نقشه مدار فلزیاب خوب نمی ده چون اصلا وجود نداره اگه کسی هم گفت که من دارم دروغ گفته .
دوست من اگه دنبال یه فلزیاب خوب می گردی بهت پیشنمهاد می کنم در مورد مارک های معتبر تحقیق کنی اه به کارت اومد بری از همون کارخانه بخری البته نه از دزدهایی مثل kxs
در هر صورت وقت خودتون رو صرف ساختن دستگاه نکنید ما 12 سال این کار رو کردیم آخرش به نقطه ی اول رسیدیم هیچی هیچی هیچی نقطه ی صفر
چون دوستون دارم این گفته رو به شما گفتم
امیدوارم موفق باشید#$V686

detect

Banned
2010-10-08
12
18
منهم كاملا با اقا ميثم موافقم. مگر اينكه انقدر اطلاعاتشو داشته باشي كه كل مدار رو تغيير بدي و مدار تازه اي طراحي و برنامه نوسيي كني مثل كسي چون دوست خوبم protong77 كه يكي از دكتران و متخصصين و طراحان و برنامه نويسان ماهر فلزياب مي باشند. با يكي از مداراتي كه ايشون طراحي كرده بود در همدان در زير خاك يه فلز در اندازه يك شعله پخش كن اجاق گاز رو با بوبين 30 سانتي در عمق 160 سانتي خاك دراوردن كه كار هيچ فلزياب پالسي تو دنيا نيست.

• Like

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
با سلام به مهندسين.من فلزياب pi دارم كه در حد خودش به عنوان يه پروژه خوب كار ميكنه.يه سكه 25 توماني كوچيك رو تو فاصله 30 سانتي و يك قطعه استيل روبه ابعاد 15*15 رو تو فاصله 70سانتي ميزنه .اما وقتي ميخولستم به عنوان پروژه نشون بدم استادم گفت كه بهتره در مدار از ميكرو استفاده كني كه قابل قبول باشه الان هم مشكل من ميكرو نيست مشكل من نصب ميكرو به مداره كه جواب نميگيرم

• Like
بالا