انجمن تعمیرکاران ایران

tamirkaran forum

ارتباط با ما

ارسالات جدید صندوق پستی آخرین پست های تشکر شده چارت مدیران تبلیغات بازارچه ثبت فیش بانکی اطلاعات آی سی های تغذیه دیتاشیت قطعات الکترونیک محاسبه مقاومت الکترونیک

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه

123fam
123fam
تبلیغات
تبلیغات
آخرین ارسالات انجمن ( ارسالات جدید بدون نیاز به رفرش صفحه، در بالای لیست اضافه می شوند )

Advanced Last Posts

ارسال کننده پست عنوان تاپیک زمان ارسال بخش اصلی تاپیک
    تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر های رومیزی | Desktop PC Hardware
    00:49
    محلول مناسب جهت شستشوی اولتراسونیک
    protamir
    بخش تعميرات ال سي دي هاي ال جي | LG
    00:41
    خاموش شدن منحنی 55eg
    optical
    مباحث تعمیراتی نوکیا | Nokia
    00:37
    شارژ نشدن نوكيا ١٠١
    yx700
    بخش فروشگاه
    00:34
    فروش بک لایت LCDو LED
    optical
    بخش تعمیرات یخچال و فریزر | Refrigerator Repair Guide
    23:35
    تعویض ترموستات یخچال فریزر پارس
    @morteza
    منابع تغذیه | Power Supplies
    23:25
    تحلیل و عیب یابی تغذیه سوئیچینگ تابلوهای روان
    وحید اصغری
    آموزش گام به گام الكترونيك | Electronic Learning Step by Step
    23:15
    آموزش الكترونيك مقدماتی
    iran-2000
    بخش تعميرات ال سي دي هاي سامسونگ | SAMSUNG
    23:06
    روشن نشدن ال ای دی UA40H4860AW
    mohtashami m
    Biostar
    23:04
    روشن نشدن مادربرد h61mhb
    mohtashami m
    بخش تعمیرات پخش های ماشین | Car Audio Repair Advise and Guide
    22:49
    هنگ کردن پخش فابریکی دنا
    por-ali-89
    بخش پروگرامر های TNM ( طراحان نوین مدار )
    22:40
    آخرین اپدیت پروگرام TNM2000=TNM5000
    por-ali-89
    سیستم gps و رهیاب
    22:24
    راه اندازی gpsخودرو دنا
    b_cral
    تجربيات همکاران در تعمير پخش هاي خودرو
    21:49
    کارنکردن فلش درپخش ماشین چینی مدل CYBER
    ghasemdorosh
    مباحث تعمیراتی انواع VCD و DVD
    21:46
    نخواندن اغلب دی وی دی دیسکها
    por-ali-89
    20:56
    درخواست اصلاحیه بکلاید 49LF55
    aliafshar.r
    بخش مربوط به پرینتر ، اسکنر ، فکس و دستگاه های کپی
    20:49
    قرمز ماندن چراغ چاپگر سامسونگ مدل SCx - 4300 ورژن 1.22 پس از تعويض كارتريج
    royaali
    بخش مربوط به تعمیرات کارت گرافیک | Graphics card
    20:44
    کارت گرافیک
    royaali
    ایسوس |asus
    20:25
    قطع بکلایت در زمان استفاده از باطری asus x54
    delpiero9
    تجربيات همکارات در تعميرات گيرنده هاي ديجيتال DVB-T
    20:16
    خاموشی گیرنده ایکس ویزن XDVB 201
    Asghar6037
    بخش مربوط به پرینتر ، اسکنر ، فکس و دستگاه های کپی
    19:58
    فایل ریست پرینتر samsung-scx-4623fh
    akjony1692
    بخش تعميرات مانيتورهاي ال سي دي متفرقه و چيني
    19:57
    نداشتن حتی نو سیگنال باوجود روشن شدن مانیتور ال سی دی مدل NEC L232QA
    hd.kabir
    19:42
    ارور پخش‌ تصویری پژو
    aliafshar.r
    منابع تغذیه | Power Supplies
    19:21
    افت ولتاژ در خروجی منبع تغذیه
    nishgon64
    جوش ( جوشكاري ) الكتريكي | Electrical Welding
    19:13
    ضعیف بودن جوش در اینورتر تک برد ایستاده
    رسول 54
    تجربیات همکاران در تعمیرات تلويزیون
    18:48
    نبود تصویر و فقط نور با خط و موج های سفید تلویزیون شارپ باشاسیCMKM-P3X
    نمین
    نرم افزارهای گرافیکی | Graphics Software
    18:45
    کارت گرافیک
    6373
    جوش ( جوشكاري ) الكتريكي | Electrical Welding
    18:45
    از کار افتادن تغذیه 24ولت اینورتر جوش اروا 200امپر
    رسول 54
    مشابهات و دیتاشیت قطعات | Parts Similar and Datasheet Catalog
    18:34
    نوع و مشابه قطعه ترمیستور
    ali m.g
    ایسوس |asus
    18:13
    بک لایت نداشتن Asus x550dg با باطری
    delpiero9
    17:56
    LCD LGمدل 42 LK4500
    soraty
    بخش تعميرات ال سي دي هاي متفرقه | Other LCD
    16:52
    نداشتن تصویر درال سی دی هیتاچیL42N03A
    danesharab
    مقالات آموزشی و نرم افزارهای تعمیر مانیتورهاي ال سي دي
    16:37
    تحلیل و بررسی مشکلات بردهای الکترونیک - سوفیا
    محمدزادهmmh
    15:49
    قطع شدن تصویر اما داشتن صدا در LG مدل 42ls57000
    محمدزادهmmh
    14:18
    فایل فلش ومدل دستگاه
    arash1364sf
    دستگاههای اندازه گیری و آزمایشگاهی
    13:30
    خرابی قسمت تست دیود مولتی متر Victor VC97
    reza6945
    موتورهاي الكتريكي | Electric Motors
    13:07
    درایور موتور پله ای DM556D2
    reza6945
    تجربيات همکاران در تعمير پخش هاي خودرو
    13:03
    مقدار مقاومت در پنل sillexx sl-10355
    Behnammohsen
    بخش درخواست کالا
    11:52
    درخواست چوک اینورتر مانیتور سامسونگ بشماره QGAH02101
    bardia.t
    فوجیتسو زیمنس | Fujitsu Siemens
    11:50
    تاپیک درخواست فایل بایوس مربوط به لپ تاپ های Fujitsu Siemens ( فقط در این تاپیک )
    همراه اول
    بخش تعمیرات انواع کولر ها | Air Conditioning Repair Guide
    11:38
    فایل ایپرام برد های کولر گازی
    brooz5767
    تجربيات همکارات در تعميرات گيرنده هاي ديجيتال DVB-T
    11:31
    هنگ کردن تصویر بعد از چند ثانیه در گیرنده Maxeeder Mx-1
    1212ali
    بخش تعميرات ال سي دي هاي متفرقه | Other LCD
    11:27
    کار نکردن پاور ال ای دی 31 اینج TCL .سوختن ای سی اسیلاتور به شماره 5AARYX
    behro
    دوربین مداربسته ، سیستم های حفاظتی | CCTV
    11:24
    فایل فلش DVR AT2304N-E3 V4.03B
    shadi2
    بخش تعمیر تلفن های رومیزی و فکس | Telephone & Fax Repair Guide
    11:09
    صدای میکروفن ضعیف و عدم شماره گیری تلفن میکروتل
    Mahyar17348
    فایل های ایپرام،فلش و آپگرید ال سی دی | EEPROM -Flash- Firmware - Me
    10:33
    فایل فلش ال ای دی تی سی ال مدل 40s4600
    bonyadim
    انواع آیفون (درب بازکن) های صوتی و تصویری
    10:20
    تجربیات در تعمیر ایفون های تابا
    behrozy
    مدارات الكترونيك | Electronic Circuits
    09:30
    درخواست مدار راه انداز بخارسرد
    manam64
    بخش تعميرات مانيتورهاي ال سي دي ال جي
    09:22
    درخواست فایل فلش مانیتور LG 22mp55hq
    delpiero9
    ان اي سي | NEC
    08:04
    درخواست نقشه تلویزیون fs2180mt nec 21
    mehdi904
    بازارچه کاربران
    07:54
    نیازمند برد تیکان سونی 46klv ex500
    mehdi904
    مسائل تعمیراتی سخت افزار مودم و تجهیزات شبکه
    07:12
    دامپ فلش مودم iplink ip-wdl-rt150-p4
    firstcartiba
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: تفریح شوم با آتش‌زدن مردم ...

1. پست شماره 1

Post تفریح شوم با آتش‌زدن مردم ...

تفریح شوم با آتش‌زدن مردم هارشنبه گذشته فیلمی از سوی پلیس پایتخت منتشر شد که در آن مردی جوان در یکی از بوستان‌ها با ریختن بنزین روی افرادی که در حال استراحت بودند آنها را به آتش می‌کشید.دوات آنلاین-عامل آتش زدن مردم در بوستان‌های پایتخت، مجرم سابقه‌داری بود که پس از دستگیری مدعی شد به‌خاطر تفریح و خنداندن مردم دست به این کار می‌زده است. چهارشنبه گذشته فیلمی از سوی پلیس پایتخت منتشر شد که در آن مردی جوان در یکی از بوستان‌ها با ریختن بنزین روی افرادی که در حال استراحت بودند آنها را به آتش می‌کشید. پلیس بلافاصله ردیابی‌ها برای شناسایی این مرد را آغاز کرد و با به‌دست آمدن هویت متهم، مشخص شد که او یکی از مجرمین سابقه دار است. مهدی-33 ساله- در عملیات ویژه پلیسی دستگیرشد و بلافاصله دو همدست دیگر او نیز به‌نام‌های اکبر و محمود نیز بازداشت شدند. سردار علیرضا لطفی- رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ- در این باره گفت: بررسی سوابق «مهدی»نشان داد که وی سابقه قدرت نمایی و آزار و اذیت دارد که پیش از این بارها دستگیر و روانه زندان شده است. در ادامه تحقیقات و همزمان با انتشار خبر دستگیری وی، مرد میانسالی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی رفت و مدعی شد که مهدی به قصد قدرت نمایی و انتقام گیری، او را به همراه دو نفر دیگر به بیابان‌های اطراف اتوبان تهران – قم برده و در آنجا با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار داده و اقدام به فیلمبرداری کرده و تصاویر آن را بین تعدادی از افراد محل نیز منتشر کرده است.گفت‌و‌گو با متهم چرا مردم را آتش می‌زدی؟این موضوع برای الان نیست، 9 سال قبل من این کار را انجام دادم. آنها 5 معتاد کارتن خواب بودند که از قبل با آنها هماهنگ کرده بودم. یعنی چی؟من به چند نفر از معتادانی که می‌شناختم پول و لباس می‌دادم. آنها هم لباس‌ها را می‌پوشیدند و در پارک خودشان را به خواب می‌زدند. بعد از اینکه روی آنها کمی بنزین می‌ریختم و آتش می‌زدم فرار می‌کردم و دونفر دیگر هم آنها را خاموش می‌کردند. چقدر به آنها پول می‌دادی؟یادم نمی‌آید اما شاید 50 هزار تومان. با چه هدفی این کار را انجام می‌دادی؟برای تفریح و خنداندن مردمی که در پارک بودند. به خاطر خودنمایی نبود؟اصلاً، حتی فیلم‌ها را هم من نگرفتم. ولی در یکی از فیلم‌ها صدایت می‌آید که می‌گویی مستند بگیر؟متهم سکوت می‌کند. اما چهره‌ات در فیلم‌ها با الان تغییر نکرده و مشخص است که فیلم‌ها به تازگی گرفته شده است؟نه. فیلم‌ها به‌تازگی منتشر شده وگرنه قدیمی است. یک مرد میانسال به‌نام سیروس برای انتقامگیری از من این فیلم‌ها را منتشر کرده است. انتقامگیری برای چی؟دو ماه قبل دو تا از بچه محل هایمان به سراغم آمدند و گفتند سیروس می‌خواسته آنها را اذیت کند. وقتی این موضوع را شنیدم عصبانی شدم سیروس را سوار ماشین کرده و به همراه همان دو بچه او را به سمت بهشت زهرا بردم. آنجا من فقط یک سیلی به سیروس زدم اما او از من شکایت کرد و مدعی شد من او را آزار و اذیت کرده‌ام به همین خاطر برای انتقامگیری فیلم‌های 9 سال قبلی ام را منتشر کرد. فیلم دیگری هم از تو منتشر شده که مردی را داخل سطل زباله انداخته‌ای.آن فیلم برای 6 ماه قبل بود. کسی را که داخل سطل انداختم دوستم بود. اما وقتی فیلم آن منتشر شد و پلیس به سراغم آمد به مأمورها گفتم شوخی کردم و به پیشنهاد یکی از دوستانم با یک جعبه شیرینی به سراغش رفتم و از او عذرخواهی کردم. از این ماجرا فیلم گرفتم و فیلم عذرخواهی را در اینستاگرام منتشر کردیم. در سابقه هایت یک مورد آزار و اذیت پسر جوان هم دیده می‌شود.نه آن شکایت ساختگی بود من از یک فروشنده حدود 10 میلیون تومان مواد گرفتم. اما نتوانستم پولش را بدهم. بعد به سراغ دوستم آمدم و گفتم برو از من شکایت کن تا مرا بازداشت کنند. اگر دستگیر شوم فروشنده مواد بیخیال پول و مواد‌ها می‌شود. بعد هم تو بیا و رضایت بده، او هم این کار را کرد و نقشه‌مان گرفت. سابقه سرقت هم داری؟بیشتر دعوا بوده و زورگیری. البته کبوتر دزدیده‌ام. 24 سالم بود که یک کیسه میوه از دست فروشی سرقت کردم. زمانی که بچه بودم کبوتر دزدیدم و به خاطر آن به زندان افتادم. با این همه سابقه کیفری چرا بازهم کارهای خلاف را ادامه دادی؟چند سال قبل که به خاطر سرقت و زورگیری 5 سال حبس کشیدم واقعاً تنبیه و سر به راه شدم. الان هم اگر نجات پیدا کنم دیگر سراغ کارهای خلاف نمی‌روم. آن زمان بچه بودم و برای قدرتنمایی این کارها را می‌کردم. چرا دوست‌داری قدرتنمایی کنی؟

پول که نداشتم تا با آن فخر فروشی کنم. دلم می‌خواست کاری کنم که مورد توجه دیگران قرار بگیرم و از من حساب ببرند. مثلاً برای قدرتنمایی روی موتورسیکلت می‌ایستادم تا خودی نشان دهم.

• همسرت از جرم هایت با خبر است؟

هست ولی چاره‌ای ندارد. 18 سالم بود که با دختر یکی از فامیل هایمان ازدواج کردم و بعد از آن هم خلافکاری هایم شروع شد.

زنم مرا سارق کرد

از روزی که وارد باند دزدان حرفه ای و سابقه دار شدم وضعیت زندگی ام تغییر کرد. دیگر نیش و کنایه ها و غرولندهای همسرم را نمی شنیدم ولی همه زندگی ام با مال حرام آلوده شده بود من از شغلم سوءاستفاده می کردم و اطلاعات مشتریانم را در اختیار دیگر اعضای باند قرار می دادم تا این که روزی به طور ناگهانی در پشت بام یکی از منازل در محاصره نیروهای تجسس کلانتری میرزاکوچک خان قرار گرفتم و ...

دوات آنلاین-از روزی که وارد باند دزدان حرفه ای و سابقه دار شدم وضعیت زندگی ام تغییر کرد. دیگر نیش و کنایه ها و غرولندهای همسرم را نمی شنیدم ولی همه زندگی ام با مال حرام آلوده شده بود من از شغلم سوءاستفاده می کردم و اطلاعات مشتریانم را در اختیار دیگر اعضای باند قرار می دادم تا این که روزی به طور ناگهانی در پشت بام یکی از منازل در محاصره نیروهای تجسس کلانتری میرزاکوچک خان قرار گرفتم و ...

جوان 33 ساله ای که به عنوان طراح اصلی ده ها فقره سرقت از منازل و خودروهای مردم به همراه دیگر اعضای باند توسط نیروهای انتظامی دستگیر شده است در حالی که بیان می کرد زیاده خواهی، غرور و سرزنش های همسرم زندگی مرا به ورطه سقوط کشاند درباره سرگذشت خود به کارشناس اجتماعی کلانتری میرزاکوچک خان مشهد گفت: 15 سال بیشتر نداشتم که به دلیل وضعیت مالی نامناسب خانواده ام درس و مدرسه را رها کردم و وارد بازار کار شدم. هدفم حرفه آموزی بود به همین دلیل به عنوان شاگرد در یکی از تعمیرگاه های لوازم برقی خانگی مشغول به کار شدم. از آن روز به بعد سعی می کردم با کمک های مالی به خانواده ام برخی نیازهای آن ها را برطرف کنم تا دو برادر و خواهر دیگرم به تحصیلات خودشان ادامه بدهند.

چند سال بعد زمانی که به استادکار ماهری تبدیل شده بودم و وضعیت مالی ام هر روز بهتر می شد خواستگار خواهرم زنگ منزلمان را به صدا درآورد. خلاصه خواهرم در حالی با خواستگارش ازدواج کرد که سن ازدواج من هم تقریبا گذشته بود به همین دلیل اطرافیانم آستین همت بالا زدند و من با دختری در منطقه پنجتن مشهد ازدواج کردم اما هنوز شش ماه بیشتر از دوران عقدمان نگذشته بود که از شنیدن توقعات و خواسته های بلند پروازانه همسرم تعجب می کردم. او حتی راضی نبود مبلغ اندکی برای تهیه جهیزیه خواهرم هزینه کنم زیاده خواهی و تنگ نظری های همسرم باعث شد تلاش و فعالیتم را بیشتر کنم تا بتوانم پاسخ گوی نیازهای مالی همسر و خانواده ام باشم به همین دلیل شب ها دیر به منزل می رفتم و با خودرو مسافرکشی می کردم تا این که بساط عروسی را فراهم آوردم ولی باز هم همسرم از این شرایط راضی نبود و با نیش و کنایه هایش آزارم می داد همواره در جست و جوی راهی برای به دست آوردن پول زیاد بودم تا این که شبی مسافری را سوار کردم او که مقداری لوازم جانبی خودرو به همراه داشت خیلی راحت خودش را دزد اموال خودروها معرفی کرد و گفت: شب ها به اتومبیل های پارک شده ای که رانندگان آن ها موارد ایمنی و امنیتی را رعایت نکردند دستبرد می زنم و سپس قطعات خودروها را در جمعه بازار به فروش می رسانم. آن شب «محمود» شماره تماسش را به من داد تا برای درآمد بیشتر با او و اعضای باندش همکاری کنم. ابتدا خیلی با وجدانم درگیر بودم اما بالاخره تلفن را برداشتم و وارد باند آن ها شدم.

اعضای باند همه به مواد مخدر اعتیاد داشتند و سابقه دار بودند آن ها وقتی فهمیدند که من در زمینه تعمیر لوازم منزل، کولر و لوله کشی تخصص دارم خیلی زود و با خوشحالی شگردهای سرقت را تغییر دادند و من به عنوان طراح اصلی نقشه های سرقت فعالیتم را آغاز کردم به هر خانه ای که برای انجام تعمیرات می رفتم بلافاصله شرایط و موقعیت مکانی و افراد حاضر در منزل را شناسایی می کردم و حتی ساعت های استراحت اعضای خانواده، محل نصب دوربین ها و ... را به اعضای باند اطلاع می دادم به طوری که آن ها خیلی راحت به منازل و خودروها دستبرد می زدند و سپس اموال سرقتی را در سایت های دیوار و شیپور یا جمعه بازار می فروختیم اما یک روز وقتی به بهانه تعمیر کولر در پشت بام منزل یکی از طعمه ها تلفنی با اعضای باند در ارتباط بودم ناگهان در محاصره نیروهای تجسس قرار گرفتم و ...

شایان ذکر است با صدور دستوری از سوی سرهنگ حمیدرضا علایی (رئیس کلانتری میرزاکوچک خان) و هماهنگی های قضایی دیگر اعضای این باند نیز در چنگ قانون گرفتار شدند.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی
    منبع: خراسان

2. کاربر روبرو از پست مفید IRANTK سپاس کرده است .

3. # ADS
    جهت سفارش تبلیغ کلیک کنید

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)