انجمن تعمیرکاران ایران

tamirkaran forum

ارتباط با ما

ارسالات جدید صندوق پستی آخرین پست های تشکر شده چارت مدیران تبلیغات بازارچه ثبت فیش بانکی اطلاعات آی سی های تغذیه دیتاشیت قطعات الکترونیک محاسبه مقاومت الکترونیک

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه

123fam
123fam
تبلیغات
تبلیغات
آخرین ارسالات انجمن ( ارسالات جدید بدون نیاز به رفرش صفحه، در بالای لیست اضافه می شوند )

Advanced Last Posts

ارسال کننده پست عنوان تاپیک زمان ارسال بخش اصلی تاپیک
    بخش تعميرات ال سي دي هاي ال جي | LG
    00:05
    قطع شدن تصویر اما داشتن صدا در LG مدل 42ls57000
    arman1389
    00:01
    مشکل تصویر نداشتن تلویزیون الجی 42ls57000
    arman1389
    بخش مربوط به پاور | Power Supply
    23:47
    درخواست مشخصات قطعه از پاور گرین 380a
    hoss_bakh
    بخش تعميرات لوازم خانگي متفرقه | Home Appliances Repair Guide
    23:38
    محافظ برق
    Mahyar17348
    بخش تعمیرات پخش های ماشین | Car Audio Repair Advise and Guide
    23:26
    هنگ کردن رادیو فلش مکسیدر MX-DL2719S
    morteza khod
    منابع تغذیه | Power Supplies
    23:18
    جایگزین دیود pr1505
    erfanhtc
    انواع آیفون (درب بازکن) های صوتی و تصویری
    23:10
    مشکل در تعمیر پاور مانیتور 4hp کوماکس اصلی
    erfanhtc
    کدیابی ، فایل های فلش و ایپرام | EEPROM - Memory Dumps
    22:45
    درخواست فايل ايپرام و فایل فلش انواع پخش فقط در اين تاپيک
    spider1
    جوش ( جوشكاري ) الكتريكي | Electrical Welding
    22:12
    مشکل خاموش شدن اینورتر ۲۰۰
    morteza khod
    جوش ( جوشكاري ) الكتريكي | Electrical Welding
    21:32
    جوش از 110آمپر کمتر نمیشود(دستگاه جوش رونیکس)
    sajjad1396
    فايل هاي فلش و ايپرام
    21:18
    درخواست فايل ايپرام و فلش مانيتور هاي ال سي دي فقط در اين تاپيک ....
    سفیر امید
    21:15
    درخواست طریقه بازکردن کدرادیوپخش تیبامدل: OR-DL100
    por-ali-89
    بخش تعميرات مانيتورهاي ال سي دي متفرقه و چيني
    21:00
    تصویر رفتن مانیتور AOC
    delpiero9
    اچ پي | HP
    20:10
    پخش تونر و چاپ با کیفیت پایین در پرینتر hp laserjet pro 400 m401d
    kavirmahi
    مسائل تعمیراتی سخت افزار مودم و تجهیزات شبکه
    19:56
    کار نکردن مودم ZYXEL DEL 1201-T10A/B
    firstcartiba
    فايل هاي فلش و ايپرام گيرنده هاي ديجيتال DVB-T
    19:42
    فایل فلش xvision-model xdvb- 120
    shkib2005
    18:57
    مشکل خروجی صدا در پخش فابریک دنا بعد از چند دقیقه
    irania1
    فايل هاي فلش و ايپرام گيرنده هاي ديجيتال DVB-T
    18:40
    درخواست دانلود فایل فلش مکسیدر
    سلطانیان50
    18:21
    مشکل ارور 2 در پخش پارس جدید مدل DECK dcu4005bt
    omid123155
    بخش تعمیرات انواع کولر ها | Air Conditioning Repair Guide
    18:16
    ارور های کولر گازی
    h.heydari
    بخش تعميرات لوازم خانگي متفرقه | Home Appliances Repair Guide
    18:16
    ناتوانی در تعمیر یک چراغ قوه معمولی !
    azezkmsf
    بخش درخواست کالا
    17:57
    درخواست پنل شکسته تلویزیون 49 اینچ الجی مدل های lf یا lb
    bardia.t
    بخش تعميرات ال سي دي هاي سامسونگ | SAMSUNG
    17:37
    روش جدا کردن پنل تلویزیون ال ای دی
    smm9297
    موتورهاي الكتريكي | Electric Motors
    17:28
    تعمیر ست‌کنترل دیجیتال پمپ آب خانگی
    mamush
    تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر های رومیزی | Desktop PC Hardware
    17:14
    مشکل خط دار شدن مانیتور LED LG
    sina28
    مدارات الكترونيك | Electronic Circuits
    16:24
    مشكل منبع تغذيه adak ps302
    afshin_new2
    بخش مربوط به تعمیرات کارت گرافیک | Graphics card
    16:10
    سیاه شدن صفحه به محض اجرای بازی و هنگ کردن سیستم در گرافیک ایسوس rx560
    cifzs
    تجربيات همکاران در تعميرات مانيتورهاي ال سي دي
    15:58
    رفع مشکل check signal cable مانیتورهای سامسونگ s19a300b و s20300b بدون باز گشت دوباره
    delpiero9
    دستگاههای اندازه گیری و آزمایشگاهی
    15:44
    نقشه مدار فنی منبع تغذیه آداک مدل PS- 405
    afshin_new2
    سامسونگ | samsung
    15:02
    فریز شدن صفحه لب تاپ سامسونگ Samsung NP-NC110
    ezrbidoky
    مسائل تعمیراتی سخت افزار مودم و تجهیزات شبکه
    14:37
    مشکل در اتصال به اینترنت مودم zyxel 1201-T10A-B
    sunflower1
    بخش تعميرات ال سي دي هاي سامسونگ | SAMSUNG
    14:09
    روشن نشدن پلاسما سامسونگ Pa43h4550aw(حتی led جلو)
    chavooshi
    14:08
    درخواست اصلاحیه الجی 42 LF550T
    salar9998
    دل | Dell
    13:16
    تاپیک درخواست فایل بایوس مربوط به لپ تاپ های DELL ( فقط در این تاپیک )
    AHMADRG
    تجربیات همکاران در تعمیرات ال سی دی ها
    12:59
    گردآوری مجموعه ای از اصلاحیه های کاهش ولتاژ بک لایت در برندها و مدلهای مختلف در این تاپیک
    alivazifff
    فايل هاي فلش و ايپرام | EEPROM - Memory Dumps
    12:41
    دزخواست فایل فلش مانیتور tv کلارو
    eazy
    بخش فروشگاه
    12:40
    فروش برد های LED,LCE,Pelasma انواع مدل ها
    nekanews
    نقشه ها و راهنماي سرويس دستگاه هاي جوشکاري
    12:40
    خروجی نداشتن دستگاه جوش اینورتر ی که روشن‌می شود
    صادق اجلالی
    دوربین مداربسته ، سیستم های حفاظتی | CCTV
    11:55
    ذخیره نشدن تاریخ و ساعت در DVR مگاویژن
    poya22
    11:44
    سوختن و مشخص نبودن قطعات پاور گرین GP330A
    hoss_bakh
    11:39
    جایگزین کردن 2sc3320 با e13009L در بخش اول پاور 380 گرین
    hoss_bakh
    11:35
    آرشیو فایل های ایپرام ( کد ) پخش های اتومبیل ایرانی شرکت سایپا و ایران خودرو
    amirhalimi
    11:07
    کم کردن ولتاژ بک لایت الجی 42ls57000
    azary
    11:02
    مشخص نمودن مقدار مقاومتهاي سوخته در پاور گرين
    hoss_bakh
    بخش تعمیرات یخچال و فریزر | Refrigerator Repair Guide
    10:21
    عدم استارت در یخچال سامسونگ RL-46w
    hami27s
    تعميرات گیرنده های ستاپ باکس | DVB-T Digital Video Broadcasting-Terrestrial
    08:22
    مشکل در نصب مدار تغذیه موجود در بازار روی گیرنده دیجیتال
    sevenmvt
    مطالب آموزشی بخش MAGNETIMARLLI
    08:21
    تاپيك مخصوص درخواست راهنمايي جهت تعمير ايسو مگنتي مارلي
    seyyed.minoo
    مباحث تعمیراتی انواع سینما خانواده
    07:57
    سینما خانواده
    V.GHAEDY
    ایسوس | ASUS
    05:30
    کد53 در مادربرد h81m-c
    reza.93
    طریقه تست قطعات | Methods of Pieces Testing
    03:51
    درخواست رفع عیب مولتی مترمدل خودکاری مستک
    reza.93
    دوربین مداربسته ، سیستم های حفاظتی | CCTV
    01:33
    فراموشی رمز 4AHD- NO NAME 4 CH
    poya22
    بخش پروگرامر های TNM ( طراحان نوین مدار )
    01:21
    مقایسه پروگرامر
    poya22
    تعميرات گیرنده های ستاپ باکس | DVB-T Digital Video Broadcasting-Terrestrial
    00:12
    درخواست دانلود فایل فلش مکسیدر
    سلطانیان50
    23:45
    power supply model Green CP380A - version 2
    عباس مهدی
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: تفریح شوم با آتش‌زدن مردم ...

1. پست شماره 1

Post تفریح شوم با آتش‌زدن مردم ...

تفریح شوم با آتش‌زدن مردم هارشنبه گذشته فیلمی از سوی پلیس پایتخت منتشر شد که در آن مردی جوان در یکی از بوستان‌ها با ریختن بنزین روی افرادی که در حال استراحت بودند آنها را به آتش می‌کشید.دوات آنلاین-عامل آتش زدن مردم در بوستان‌های پایتخت، مجرم سابقه‌داری بود که پس از دستگیری مدعی شد به‌خاطر تفریح و خنداندن مردم دست به این کار می‌زده است. چهارشنبه گذشته فیلمی از سوی پلیس پایتخت منتشر شد که در آن مردی جوان در یکی از بوستان‌ها با ریختن بنزین روی افرادی که در حال استراحت بودند آنها را به آتش می‌کشید. پلیس بلافاصله ردیابی‌ها برای شناسایی این مرد را آغاز کرد و با به‌دست آمدن هویت متهم، مشخص شد که او یکی از مجرمین سابقه دار است. مهدی-33 ساله- در عملیات ویژه پلیسی دستگیرشد و بلافاصله دو همدست دیگر او نیز به‌نام‌های اکبر و محمود نیز بازداشت شدند. سردار علیرضا لطفی- رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ- در این باره گفت: بررسی سوابق «مهدی»نشان داد که وی سابقه قدرت نمایی و آزار و اذیت دارد که پیش از این بارها دستگیر و روانه زندان شده است. در ادامه تحقیقات و همزمان با انتشار خبر دستگیری وی، مرد میانسالی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی رفت و مدعی شد که مهدی به قصد قدرت نمایی و انتقام گیری، او را به همراه دو نفر دیگر به بیابان‌های اطراف اتوبان تهران – قم برده و در آنجا با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار داده و اقدام به فیلمبرداری کرده و تصاویر آن را بین تعدادی از افراد محل نیز منتشر کرده است.گفت‌و‌گو با متهم چرا مردم را آتش می‌زدی؟این موضوع برای الان نیست، 9 سال قبل من این کار را انجام دادم. آنها 5 معتاد کارتن خواب بودند که از قبل با آنها هماهنگ کرده بودم. یعنی چی؟من به چند نفر از معتادانی که می‌شناختم پول و لباس می‌دادم. آنها هم لباس‌ها را می‌پوشیدند و در پارک خودشان را به خواب می‌زدند. بعد از اینکه روی آنها کمی بنزین می‌ریختم و آتش می‌زدم فرار می‌کردم و دونفر دیگر هم آنها را خاموش می‌کردند. چقدر به آنها پول می‌دادی؟یادم نمی‌آید اما شاید 50 هزار تومان. با چه هدفی این کار را انجام می‌دادی؟برای تفریح و خنداندن مردمی که در پارک بودند. به خاطر خودنمایی نبود؟اصلاً، حتی فیلم‌ها را هم من نگرفتم. ولی در یکی از فیلم‌ها صدایت می‌آید که می‌گویی مستند بگیر؟متهم سکوت می‌کند. اما چهره‌ات در فیلم‌ها با الان تغییر نکرده و مشخص است که فیلم‌ها به تازگی گرفته شده است؟نه. فیلم‌ها به‌تازگی منتشر شده وگرنه قدیمی است. یک مرد میانسال به‌نام سیروس برای انتقامگیری از من این فیلم‌ها را منتشر کرده است. انتقامگیری برای چی؟دو ماه قبل دو تا از بچه محل هایمان به سراغم آمدند و گفتند سیروس می‌خواسته آنها را اذیت کند. وقتی این موضوع را شنیدم عصبانی شدم سیروس را سوار ماشین کرده و به همراه همان دو بچه او را به سمت بهشت زهرا بردم. آنجا من فقط یک سیلی به سیروس زدم اما او از من شکایت کرد و مدعی شد من او را آزار و اذیت کرده‌ام به همین خاطر برای انتقامگیری فیلم‌های 9 سال قبلی ام را منتشر کرد. فیلم دیگری هم از تو منتشر شده که مردی را داخل سطل زباله انداخته‌ای.آن فیلم برای 6 ماه قبل بود. کسی را که داخل سطل انداختم دوستم بود. اما وقتی فیلم آن منتشر شد و پلیس به سراغم آمد به مأمورها گفتم شوخی کردم و به پیشنهاد یکی از دوستانم با یک جعبه شیرینی به سراغش رفتم و از او عذرخواهی کردم. از این ماجرا فیلم گرفتم و فیلم عذرخواهی را در اینستاگرام منتشر کردیم. در سابقه هایت یک مورد آزار و اذیت پسر جوان هم دیده می‌شود.نه آن شکایت ساختگی بود من از یک فروشنده حدود 10 میلیون تومان مواد گرفتم. اما نتوانستم پولش را بدهم. بعد به سراغ دوستم آمدم و گفتم برو از من شکایت کن تا مرا بازداشت کنند. اگر دستگیر شوم فروشنده مواد بیخیال پول و مواد‌ها می‌شود. بعد هم تو بیا و رضایت بده، او هم این کار را کرد و نقشه‌مان گرفت. سابقه سرقت هم داری؟بیشتر دعوا بوده و زورگیری. البته کبوتر دزدیده‌ام. 24 سالم بود که یک کیسه میوه از دست فروشی سرقت کردم. زمانی که بچه بودم کبوتر دزدیدم و به خاطر آن به زندان افتادم. با این همه سابقه کیفری چرا بازهم کارهای خلاف را ادامه دادی؟چند سال قبل که به خاطر سرقت و زورگیری 5 سال حبس کشیدم واقعاً تنبیه و سر به راه شدم. الان هم اگر نجات پیدا کنم دیگر سراغ کارهای خلاف نمی‌روم. آن زمان بچه بودم و برای قدرتنمایی این کارها را می‌کردم. چرا دوست‌داری قدرتنمایی کنی؟

پول که نداشتم تا با آن فخر فروشی کنم. دلم می‌خواست کاری کنم که مورد توجه دیگران قرار بگیرم و از من حساب ببرند. مثلاً برای قدرتنمایی روی موتورسیکلت می‌ایستادم تا خودی نشان دهم.

• همسرت از جرم هایت با خبر است؟

هست ولی چاره‌ای ندارد. 18 سالم بود که با دختر یکی از فامیل هایمان ازدواج کردم و بعد از آن هم خلافکاری هایم شروع شد.

زنم مرا سارق کرد

از روزی که وارد باند دزدان حرفه ای و سابقه دار شدم وضعیت زندگی ام تغییر کرد. دیگر نیش و کنایه ها و غرولندهای همسرم را نمی شنیدم ولی همه زندگی ام با مال حرام آلوده شده بود من از شغلم سوءاستفاده می کردم و اطلاعات مشتریانم را در اختیار دیگر اعضای باند قرار می دادم تا این که روزی به طور ناگهانی در پشت بام یکی از منازل در محاصره نیروهای تجسس کلانتری میرزاکوچک خان قرار گرفتم و ...

دوات آنلاین-از روزی که وارد باند دزدان حرفه ای و سابقه دار شدم وضعیت زندگی ام تغییر کرد. دیگر نیش و کنایه ها و غرولندهای همسرم را نمی شنیدم ولی همه زندگی ام با مال حرام آلوده شده بود من از شغلم سوءاستفاده می کردم و اطلاعات مشتریانم را در اختیار دیگر اعضای باند قرار می دادم تا این که روزی به طور ناگهانی در پشت بام یکی از منازل در محاصره نیروهای تجسس کلانتری میرزاکوچک خان قرار گرفتم و ...

جوان 33 ساله ای که به عنوان طراح اصلی ده ها فقره سرقت از منازل و خودروهای مردم به همراه دیگر اعضای باند توسط نیروهای انتظامی دستگیر شده است در حالی که بیان می کرد زیاده خواهی، غرور و سرزنش های همسرم زندگی مرا به ورطه سقوط کشاند درباره سرگذشت خود به کارشناس اجتماعی کلانتری میرزاکوچک خان مشهد گفت: 15 سال بیشتر نداشتم که به دلیل وضعیت مالی نامناسب خانواده ام درس و مدرسه را رها کردم و وارد بازار کار شدم. هدفم حرفه آموزی بود به همین دلیل به عنوان شاگرد در یکی از تعمیرگاه های لوازم برقی خانگی مشغول به کار شدم. از آن روز به بعد سعی می کردم با کمک های مالی به خانواده ام برخی نیازهای آن ها را برطرف کنم تا دو برادر و خواهر دیگرم به تحصیلات خودشان ادامه بدهند.

چند سال بعد زمانی که به استادکار ماهری تبدیل شده بودم و وضعیت مالی ام هر روز بهتر می شد خواستگار خواهرم زنگ منزلمان را به صدا درآورد. خلاصه خواهرم در حالی با خواستگارش ازدواج کرد که سن ازدواج من هم تقریبا گذشته بود به همین دلیل اطرافیانم آستین همت بالا زدند و من با دختری در منطقه پنجتن مشهد ازدواج کردم اما هنوز شش ماه بیشتر از دوران عقدمان نگذشته بود که از شنیدن توقعات و خواسته های بلند پروازانه همسرم تعجب می کردم. او حتی راضی نبود مبلغ اندکی برای تهیه جهیزیه خواهرم هزینه کنم زیاده خواهی و تنگ نظری های همسرم باعث شد تلاش و فعالیتم را بیشتر کنم تا بتوانم پاسخ گوی نیازهای مالی همسر و خانواده ام باشم به همین دلیل شب ها دیر به منزل می رفتم و با خودرو مسافرکشی می کردم تا این که بساط عروسی را فراهم آوردم ولی باز هم همسرم از این شرایط راضی نبود و با نیش و کنایه هایش آزارم می داد همواره در جست و جوی راهی برای به دست آوردن پول زیاد بودم تا این که شبی مسافری را سوار کردم او که مقداری لوازم جانبی خودرو به همراه داشت خیلی راحت خودش را دزد اموال خودروها معرفی کرد و گفت: شب ها به اتومبیل های پارک شده ای که رانندگان آن ها موارد ایمنی و امنیتی را رعایت نکردند دستبرد می زنم و سپس قطعات خودروها را در جمعه بازار به فروش می رسانم. آن شب «محمود» شماره تماسش را به من داد تا برای درآمد بیشتر با او و اعضای باندش همکاری کنم. ابتدا خیلی با وجدانم درگیر بودم اما بالاخره تلفن را برداشتم و وارد باند آن ها شدم.

اعضای باند همه به مواد مخدر اعتیاد داشتند و سابقه دار بودند آن ها وقتی فهمیدند که من در زمینه تعمیر لوازم منزل، کولر و لوله کشی تخصص دارم خیلی زود و با خوشحالی شگردهای سرقت را تغییر دادند و من به عنوان طراح اصلی نقشه های سرقت فعالیتم را آغاز کردم به هر خانه ای که برای انجام تعمیرات می رفتم بلافاصله شرایط و موقعیت مکانی و افراد حاضر در منزل را شناسایی می کردم و حتی ساعت های استراحت اعضای خانواده، محل نصب دوربین ها و ... را به اعضای باند اطلاع می دادم به طوری که آن ها خیلی راحت به منازل و خودروها دستبرد می زدند و سپس اموال سرقتی را در سایت های دیوار و شیپور یا جمعه بازار می فروختیم اما یک روز وقتی به بهانه تعمیر کولر در پشت بام منزل یکی از طعمه ها تلفنی با اعضای باند در ارتباط بودم ناگهان در محاصره نیروهای تجسس قرار گرفتم و ...

شایان ذکر است با صدور دستوری از سوی سرهنگ حمیدرضا علایی (رئیس کلانتری میرزاکوچک خان) و هماهنگی های قضایی دیگر اعضای این باند نیز در چنگ قانون گرفتار شدند.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی
    منبع: خراسان

2. کاربر روبرو از پست مفید IRANTK سپاس کرده است .

3. # ADS
    جهت سفارش تبلیغ کلیک کنید

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)