آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن لپ تاپ hp probook 450 g2

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
سلام
شماره برد :
ZPL40/ZPL50/ZPL70
LA-B181P REV 1
2014-04-25
می باشد
بچه مشتری فلش را برعکس به پورت USB2 و هر دو پورت راشکسته
دستگاه خاموش است
چراغ سوکت شارژ چشمک زن است و کپس لوک روشن
جک پاور 3 ولت را دارد
بایوس زدم جواب نداد

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
سلام
ببینید ولتاژهای ALW حاضره یا نه .
ضمنا شما میگید که پورت یو اس بی شکسته احتمال داره مربوط به اون باشه مثلا کنترلر 5 ولت یو اسی بی یه ای سی 8 پایه کوچیکه که ولتاژ 5 رو استارت و کنترل میکنه.دقیقا یه هفته پیش یه لب تاب دل اوردن که روشن نمیشد وقتی عیب یابی کردم دیدم کنترلر 5 ولت یو اس بی سوخته بعد از تعویض کنترلر دستگاه سویچ شد . وقتی از مشتری پرسیدم هیچی نگفته بود بهم ولی بعد از تعمیر اعتراف کرد که کار خودش بوده فقط اون روز جلوی پدرش نگفته بهم .. طرف رفته سیم شارژر گوشیش رو باز کرده وصلش کرده به لب تاب ازمون و خطا سیم هارو وصل و..... .
شما هم غافل نشید بهتره از یو اس بی ها شروع کنید .
بررسی چشمی و لوپ یادتون نره

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
سلام
ببینید ولتاژهای ALW حاضره یا نه .
ضمنا شما میگید که پورت یو اس بی شکسته احتمال داره مربوط به اون باشه مثلا کنترلر 5 ولت یو اسی بی یه ای سی 8 پایه کوچیکه که ولتاژ 5 رو استارت و کنترل میکنه.دقیقا یه هفته پیش یه لب تاب دل اوردن که روشن نمیشد وقتی عیب یابی کردم دیدم کنترلر 5 ولت یو اس بی سوخته بعد از تعویض کنترلر دستگاه سویچ شد . وقتی از مشتری پرسیدم هیچی نگفته بود بهم ولی بعد از تعمیر اعتراف کرد که کار خودش بوده فقط اون روز جلوی پدرش نگفته بهم .. طرف رفته سیم شارژر گوشیش رو باز کرده وصلش کرده به لب تاب ازمون و خطا سیم هارو وصل و..... .
شما هم غافل نشید بهتره از یو اس بی ها شروع کنید .
بررسی چشمی و لوپ یادتون نره
پورت usb به صورت مینی بورد با فلت به مادربرد وصله و اون را کلا جدا کردم
ولتاژ 3 و 5 alw هم داره تولید میشه

بالا