آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: چشمك زدن چراغ اليدي جلوي پنل آيفون تصويري تابامدلTVD-1040M

lenovokurd

کاربر vip
کاربر
2016-12-03
175
549
باسلام به اساتيدمحترم يك آيفون تصويري تابا مدل1040m روبرام آوردن كه وقتي روشن ميكنم چراغ اليدي قرمزجلوي پنل چشمك ميزند وهيچ كاري انجام نميدهد وبنده براي تفكيك عيب با خارج كردن سوكت بردپنل دوباره امتحان كردم ديدم درست كارميكندورله هم صدا داردكه مشكل ازبردپنل هستش حالا من قطعه شورت شده روپيدا كردم كه يك آيسي 6پايه smd به شماره B237G هستش وبنده خواستم ديتا شيت شوپيداكنم هرچي توگوگل سرچ كردم پيدا نكردم كه ببينم اين آيسي چي هستش حالا ازدوستان تقاضا دارم بنده رودراين موردراهنمايي بفرماينداگرمشابهي هم داره دريغ نفرمايندممنون وسپاسگزارم IMG_2690.JPG

Asghartamir

کاربر
2020-02-04
5
1
44
با سلام من هم با این موضوع برخورد کردم کسی نیست راهنمایی کنه ممنون

masuodd55

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-16
427
1,073
این آیسی تبدیل کنندهDCبهDC است؛ ولتاژ ورودی 5ولت است ؛این ایسی ولتاژ مورد نیاز بکلایت پنل رو تهیه میکنه؛از روی اوراقی تهیه کنید

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
باسلام به اساتيدمحترم يك آيفون تصويري تابا مدل1040m روبرام آوردن كه وقتي روشن ميكنم چراغ اليدي قرمزجلوي پنل چشمك ميزند وهيچ كاري انجام نميدهد وبنده براي تفكيك عيب با خارج كردن سوكت بردپنل دوباره امتحان كردم ديدم درست كارميكندورله هم صدا داردكه مشكل ازبردپنل هستش حالا من قطعه شورت شده روپيدا كردم كه يك آيسي 6پايه smd به شماره B237G هستش وبنده خواستم ديتا شيت شوپيداكنم هرچي توگوگل سرچ كردم پيدا نكردم كه ببينم اين آيسي چي هستش حالا ازدوستان تقاضا دارم بنده رودراين موردراهنمايي بفرماينداگرمشابهي هم داره دريغ نفرمايندممنون وسپاسگزارممشاهده فایل‌پیوست 152502

سلام
این قطعه تامین کننده بک لایت ال سی دی باید باشه و با حذف اون مدارتون باید به درستی کار کنه فقط نور نوداشته باشید بهترین منبع برای دست یابی به این قطعه تبلت های چینی هست که همه تعمیرکارای موبایل از بردای اوراقشو موجود دارن.

Д

کاربر
2014-09-12
20
14
کرج
سلام به همگی
من هم دقیقا به همین مشکل برخوردم.
تبلت چینی از کجا بیارم اخه
یا برد اوراقی
:/

Elec.ehsan

کاربر vip
کاربر
سلام آی سی ۶پایه که مشخص کردی ازمدار خارج کن اگه چشمک نزد یه آی سی ۱۱۷ سه پایه رگولاتور۳و۳ ولت بردار ورودیشا ۵ ولت بده خروجی ۳و۳ را بده به ورودی سلف نزدیک آی سی ۶پایه مشکل حل میشه

Д

کاربر
2014-09-12
20
14
کرج
سلام آی سی ۶پایه که مشخص کردی ازمدار خارج کن اگه چشمک نزد یه آی سی ۱۱۷ سه پایه رگولاتور۳و۳ ولت بردار ورودیشا ۵ ولت بده خروجی ۳و۳ را بده به ورودی سلف نزدیک آی سی ۶پایه مشکل حل میشه
سلام ، ممنون از پاسختون

با خارج کردن ایسی 6 پایه هم ، همچنان چشمک میزنه...

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-02-11
581
1,053
درود بر شما.خازن صافی اصلی تغذیه(خازن 400 ولتی) و خازن صافی آی سی تغذیه (احتمالا 35 میکرو 50 ولت) رو تست و تعویض بفرمایید.سپاس

jafarttl

کاربر vip
vip
کاربر
2013-01-29
241
291
دوست عزیز کانکتور تغذیه رو از مادر برد جدا کن وخروجی تغذیه رو چک کن باید ۱۵ولت بده اگر درست بود آی سی lsp 5526 رو چک کن احتمالا خرابه ودر صورت تعویض و درست شدن مدار حالا باید آسی درایو بک لایت رو جایگزین کنی

بالا