آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل روشن نشدن چراغ اینترنت مودم tp-link مدل TD-W8901N - Ver 1.0

3r4n

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2015-08-11
305
209
25
گیلان/آستانه اشرفیه
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
3 تا مودم tp-link مدلTD-W8901N که مشکل کانکت شدن داشت و چراغ adsl اینترنت روشن میماند رو پروگرام کردم که مشکل حل شد و تست و کانفیک کردم درست بود ولی وقتی که در خانه مشتری کانقیگ میکنم چراغ اینترنت روشن نمیشود!!! دوباره با یک فایل بایوس دیگه آی سی رو پرگرام کردم و تست کردم که مشکل نداشت ولی درجای دیگه که تست میکنم چراغ اینترنت روشن نمیشود! isp من های وب میباشد ولی isp مشتری مخابرات میباشد که از vci , vpi و کانفیگ مودم مطمئن هستم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید!

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
3 تا مودم tp-link مدلTD-W8901N که مشکل کانکت شدن داشت و چراغ adsl اینترنت روشن میماند رو پروگرام کردم که مشکل حل شد و تست و کانفیک کردم درست بود ولی وقتی که در خانه مشتری کانقیگ میکنم چراغ اینترنت روشن نمیشود!!! دوباره با یک فایل بایوس دیگه آی سی رو پرگرام کردم و تست کردم که مشکل نداشت ولی درجای دیگه که تست میکنم چراغ اینترنت روشن نمیشود! isp من های وب میباشد ولی isp مشتری مخابرات میباشد که از vci , vpi و کانفیگ مودم مطمئن هستم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید!
در خانه مشتری زنگ بزنید مخابرات و ip هارو ریست کنه درست میشه به خاطر فایل جدید هست.

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام.طبق فرمایش دوست عزیز در بالا در بعضی از سرویس دهندگان اینترنت مثل مخابرات با تعویض مودم و یا ارتقا نرم افزاری به اصطلاح ارور مک در سیستم مخابرات میاندازه که باید از شماره تلفن همان مودم زنگ بزنید و بگید که ارور مک رو ریست کنه.

atinegar

کاربر
2013-08-28
47
121
دقیقا همانطور که دوستان گفتند بعد از پروگرام مک آدرس مودم به مک آدرس فایل فلش تغییر می کند که نیاز هست با شرکت ارایه دهنده تماس بگیرید تا مک را ریست کنند و کار شما راه بیفته اما مشکلی که بعدا ممکنه باهاش مواجه شید اینه که اگه چند تا از این مودمها رو که هم مدل هستند با یک فایل فلش پروگرم کنید حالا شما چند تا مودم دارید که مک همشون یکیه و اگه همه این مودمها تو شهر شما به یک شرکت وصل بشند سرور اون شرکت همه رو تند تند قطع می کنه چون فکر می کنه که مالتی لاگین اتفاق افتاده و یک کاربر با چند نام کاربری می خواهد متصل شود پس بهتره که قبل از پروگرم کردن IC مک فایل فلش رو به مک نوشته شده پشت مودم تغییر بدید تا این مشکل هم پیش نیاد لطفا اگه از دوستان کسی مراحل دقیق این کار رو بلده با تصویر برای بقیه هم توضیح بده

adsl

کاربر
2010-01-08
9
9
سلام فایل فلشش رو داری یکی منم دارم همین طوره پراغ پاور . adsl .اینترنت روشن مداوم بدون این که خط تلفن داخل مودم باشه

adsl

کاربر
2010-01-08
9
9
سلام ببخشید کسی فایل فلشش رو نداره مودم من هم چراغ پاور . ای دی اس ال . اینترنت مداوم روشنه و همین طور دستگاه هرپند ثانیه چراغاش کامل روشن خواموش میشه از ای سی فلشه؟

مدل w8901n

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
سلام ببخشید کسی فایل فلشش رو نداره مودم من هم چراغ پاور . ای دی اس ال . اینترنت مداوم روشنه و همین طور دستگاه هرپند ثانیه چراغاش کامل روشن خواموش میشه از ای سی فلشه؟

مدل w8901n

درود .ازاینجا دانلو کنید .ورژنشو ننوشتید دقت کنید .قید نکردید
پست ۴۰ ( ورڗنشو دقت کنید اگه اون نبود تو پست های بعدی وجود داره)

https://www.irantk.ir/threads/36678...-این-تاپیک-به-هیچ-عنوان-درخواست-نکنید-)/page4

جهت اطلاعتون چون عضو عزیز جدید هستید ، لطفا قبل از درخواست سرچ کنید ( زودتر نتیجه میگیرید)
موفق باشید

آخرین ویرایش:
بالا