آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل سفید شدن ال سی دی تبلت ایسوس k012

جوادطامه

کاربر
2018-12-02
11
5
33
با سلام وخسته نباشید خدمت اساتید محترم،من یه تبلت ایسوسk012 دارم،باطری شو عوض کردم ،الان که پاور میکنم
ویبره میزنه، صفحه سفید بالا میاد،از اسپیکرهم هیچ صدایی در نمیاد،فلت و ال سی دی تست کردم، ولی مشکل همچنان باقیست،فکر میکنید اشکال از کجاست؟ممنون میشم راهنمایی م کنید

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوست عزیز
مدار را هیت بگیر و شستشو بده
سوکت ال سیدی را را چک کن
در همین مدل چنین مشکلی دارشتم مه با سرویس و شستشو حل شد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

جوادطامه

کاربر
2018-12-02
11
5
33
دادا فلت عوض کردم،ال سی دی عوض کردم،هیچ اثری نکرد،حالا یه شستشو بدم ببینم چی میشه،توکل به خدا

آخرین ویرایش:

جوادطامه

کاربر
2018-12-02
11
5
33
دوستان شستشو کردم ،هیت گرفتم،اما کماکان مشکل باقیست،یه سوال؟من تبلت و دادم پیک برد بازار باطری براش خرید،ممکنه پیک باطری رو اشتباه جازده باشه؟یادر اثر اتصالی سوکت شارژباشه؟؟؟خواهش میکنم اگه کسی از دوستان تجربه داره به من کمک کنه،،ممنونم از تک تکتون

آخرین ویرایش:

جوادطامه

کاربر
2018-12-02
11
5
33
دوستان عاجزانه از شما درخواست میکنم به من تو حل این مشکل کمک کنید،ممنون،منتظرم

Newman1

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-04-12
343
883
من یک تبلت asus با مشگل سفیدی تصویر تعمیر کردم ایراد از کشیده شدن فلت ال سیدی از سمت زیر باتری بود همون فلت سفید رنگ

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام دوست عزیز.اول از همه به خدا توکل کن.میز کارت رو کاملا تمیز کن و بقیه گوشی یا تبلت هایی که برای تعمیر داری بزار کنار و فقط این تبلت رو بزار جلوت و خیلی با حوصله موارد بالا که دوستان گفتن رو چک کن.
اول از همه یه ال سی دی سالم بگیر و تمام فلت ها رو از بازار تهیه کن.اول از آسونتر ها شروع کن یعنی فلت ها رو عوض کن.بعد خود ال سی دی رو.دستت رو یکم روی سوکت فلت ها و ال سی دی فشار بده ببین تغییری میبینی ممکنه حتی پایه ها سوکت ها لحیم سردی داشته باشن پایه های روی بورد سوکت ها رو تجدید لحیم کن با دقت.ممکنه سوکت ها ترک جزیی داشته باشن زیر لوپ یا ذره بین با دقت برسی کن.زیر لوپ ببین قطعه ای چیزی رو نکنده باشی موقع تعویض باطری.در صورت کنده شدن جا شون معلومه.حضور ذهن ندارم احتمالا کنار سوکت روی بورد قطعات شبیه مقاومت دوقلو باشه ...اونا رو ببین تا پایه ها ی سوکت اتصالشون برقراره یا نه.تبلت رو روشن کن دستت رو بزار روی cpu ببین دمای غیر طبیعی نداره؟ در ضمن چند تا عکس با کیفیت هم از بورد بزار.

جوادطامه

کاربر
2018-12-02
11
5
33
نشد دوست عزیز،همه این کارا رو کردم،عجیبه واقعا

آخرین ویرایش:
بالا