آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

سوال: اطلاعات در مورد پروگرامر

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,236
4,247
سلام.دوستان نظرتان درمورد پروگرامر tni5000 تی ان آی چیست هم ارزانترهست وآدابتورهم دارد.یا tnm2000 پلاس که جدید آمده باتشکر.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: darabi81

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,611
forum.paezaan.com
سلام مهندس ظاهرااا یکم پشتیبانی شرکت طراحان نوین مدار حداقل توی این سایت کم شده
اگه که میتونی rt809 بگیر که از هر دو بهتره

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,475
دامغان
فعلا tnm5000 خرید کنید لیستش کاملتر هست و رابط کاربریش بهتر-بعدا ک تونستید rt809h هم تهیه کنید
موفق باشید

darabi81

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-10
1,037
5,387
سلام.
باید ببینی برای چه کاری میخوای استفاده کنی؟
همون tnm200 پلاس قدیمی هم خیلی از کارها را انجام می دهد.
من خودم هم tnm2000 پلاس دارم و هم rt809 به جز کارهای خاص که کم استفاده است و مقداری سرعت بیشتر همان 2000 هم کارم را راه می انداخت

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,738
سلام
بنده خودم tnm2000 دارم خیلی عالی است و لی با پیشرفت دنیا الکترونیک ودر تلویزیون های سری جدید دیگر نمی توان کار کرد .
یک خوبی که tnm نسبت به دیگر پروگرامر ها دارد ساخت ایران است و اگربرای دستگاه مشکلی پیش بیاد میتوان به راحتی حل شود
از همکاران گرامی درخواست میشود نظر خود را نسبت به کاری tnm5000 بفرماید

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,236
4,247
فعلا tnm5000 خرید کنید لیستش کاملتر هست و رابط کاربریش بهتر-بعدا ک تونستید rt809h هم تهیه کنید
موفق باشید

سلام.tnm5000 بدون آدابتور۲میلیون و پانصد.واقعا اینهمه ارزش داره؟ به خاطر همین پرسیدم tni5000 با۹عدد آدابتور میشه ۱تومن پیدا کرد.ولی آیا کار tnmرا انجام میده؟ سپاس

آخرین ویرایش:

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,738
مهندس من نمیدانم کار شما چیست و کجا می خواهد استفاده کنید من خودم tnm 5000 استفاده نکردم ولی tnm2000دارم
شما باید قسمت کاری خود را مشخص کنید
این دستگاه من تقریبا چهار سال یا بیشتر دارم این دستگاه برای من خیلی سود داد است و خود بنده هم قصد خرید tnm5000را دارم به غیر از کاری دستگاه شما هر وقت خواست دستگاه را بفروشید در عرض چند روز فروخته خواهد شد در گوگل یک سرج بزنید در موردtnm
در باره tni5000 این دستگاه توسط یک آموزشگاه وارد ایران شد و برای دستگاه نامی انتخاب کردتا دستگاه را با tnm اشتباه بگیرند
فکر کنم یک سال وارد بازار ایران نشده و کم کم خدا حافظی میکند
به نظر بند شما tnm5000 تهیه فرماید
یک آپدیت رایگان
دوم اگر دستگاه شما دچار مشکل سخت افزار شود می تواند مشکل را به راحتی حل کنید
سوال و مشکل خود را در انجمن یا به صورت تلفنی از طریق شرکت tnm حل کنید
شما مبلغ یک میلیون به پروگرامر tni میدهد اگر دستگاه دچار مشکل سخت افزار شود چون شرکت در ایران نیست . در حقیقت یک میلیون رقت
ولی در tnm این طور نیست چون شرکت در ایران است و هم می تواند پروگرامر شما را از نظر سخت افزاری حل کند و هم میتواند به درخواست شما امکانت سخت افزار را بالا ببرد

darabi81

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-10
1,037
5,387
سلام.
البته یک گلایه به دوستان در شرکت tnm وارد است.
همه مان می دانیم که بخش اعظم این دو میلیون و پانصدی که قیمت دستگاه tn5000 است بابت هزینه های طراحی و نگهداری نرم افزار و ... است و قیمت قطعات مورد استفاده در ساخت فکر نمی کنم چیز زیادی بشود.
اما دوستان با افزایش قیمت دلار پا به پای اجناس وارداتی قیمتشان را بالا بردند.
عزیز من هزینه پرسنل و آب و برق و ملکت که با دلار بالا نرفته.
نمونه اش دستمزد ما تعمیرکارهاست که از پارسال تا الان بالا که نرفته شاید به دلایلی هم کمتر شده.
یک مقدار این عملکرد شرکت در خصوص افزایش قیمت ناعادلانه است.
البته برداشت من است و شاید اشتباه کنم.
اما شما دوست من که میخوای انتخاب کنی که کدام دستگاه را بخری
100 در 100 tnm بهتر است .ولی نه با این تفاوت قیمت.
اولا اینکه همان دستگاه tni هم مطمعنم به خوبی کار شما را راه می انداز و با پولی که بابت زیف ها نمی دهید حداقل یک سوم قیمت با شما تمام می شود.
اگر تفاوت جزیی بود و یا هم قیمت بودند(که زمانی قیمت این دو دستگاه نزدیک هم بود و اختلافشان 100 تومان 200 تومان بود نهایتا) انتخاب tnm درست بود اما با این تفاوت قیمت بالا خریدش به نظر من اشتباه است.
دوستانی هم که در مورد خرابی دستگاه و نگرانی از هدر رفتن همان یک میلیون شما دارند هم به این نکته توجه کنید که در صورت خرابی دستگاه tnm هم معلوم نیست که هزینه تعمیرش با توجه به انحصاری بودنش کمتر از این پولها در بیاید.
حمایت از تولید ملی درسته و وظیفه همه است ولی نه درجایی که تولید کننده ملی دلش به حال مصرف کنند داخلی ضعیف نسوزه.
داداش من اگر جات بودم همان tni را میخریدم .قیمتش اینطور که شما می فرمایید قیمت 3 سال پیش یه چیزی هم کمتر است.
حالا شما خود دانی.

بالا