آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل چکه آب از سوراخ بالای رگلاتور آبگرمکن B115

hassan jam

کاربر
2018-10-15
9
8
تهران
با درود فراوان
آبگرمکن دیواری بوتان مدل B115 قدیمی دارم که هکار میکنم از سوراخ کوچک بالای رگلاتور آب چکه میکنه ، دیافراگم راعوض کردم درست نشد گفتن از از اورینگهای کوچک یا همان ساق سوپاپ است . آنه را تهیه کردم و عوض کردم باز هم نشد ، البته شاید جای دقیق آن اورینگها را نمیدانم ، اورینگ ریز کوچک را در پشت کاسه دیافراگم جا دادم ولی دومی که کمی بزرگتر است نمیدانم درست گذاشتم یانه آن را هم در بالای اورینگ کوچک گذاشتم ، لطفا راهنمایی بفرمائید دوستان متخصص که علت این چک کردن چیست و چطور برطرف کنم . ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

omid

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-11
28
1
سلام
شما بهتره که برای سرویس کامل یک کاسه با اورینگ داخلش بهمراه لوله برنجی آن بگیری و بعد از شستشوی محل نصبش درون رگلاتور با جوهر نمک آن را نصب کنی و دقت کن جهت نصب دیافراگم درست باشد کمی هم میل سوپاپ را چرب کنید
موفق باشید

hassan jam

کاربر
2018-10-15
9
8
تهران
سلام
شما بهتره که برای سرویس کامل یک کاسه با اورینگ داخلش بهمراه لوله برنجی آن بگیری و بعد از شستشوی محل نصبش درون رگلاتور با جوهر نمک آن را نصب کنی و دقت کن جهت نصب دیافراگم درست باشد کمی هم میل سوپاپ را چرب کنید
موفق باشید

ضمن تشکر از راهنمایی و پاسخ سریع شما دوست عزیز،
این کار رو انجام میدم اما بفرمائید که 2عدد اورینگ به من دادند یکی خیلی ریز و کوچک که پشت کاسه قرار میگیرد اما واشر دومی که کمی بزرگتر از آن است کجا باید نصب شود .باز هم سپاسگذارم

banozk

کاربر
2018-12-21
2
1
24
آبگرمکن های امروزی، سیستم هوشمند دارند. امکان کنترل، نظارت و تنظیم عملکرد در این آبگرمکن ها وجود دارد. سازندگان آبگرمکن های دیواری مدرن یک قطعه الکترونیکی را روی برد آن قرار می دهند.

این قطعه الکترونیکی در تشخیص مشکل و تعمیر آبگرمکنطلادیواری ما را یاری می کند. اما بسیاری از آبگرمکن های موجود در ساختمان ها قدیمی تر هستند و سیستم طلاهوشمند ندارند. در ادامه به بررسی مشکلات عمده و تعمیر آبگرمکن دیواری می پردازیم.

mh1342

کاربر
2008-06-25
1
1
با سلام:
در صورت امکان تصویر قطعات مربوط به خرابی ذکر شده را نمایش دهید.

Omed222

کاربر
2010-11-11
1
0
سلام من هم مشکل چکه کردن آب از سوراخ بالای دیافراگمدر آبگرمکنb118دارم دیافراگم را هم عوض کردم بی فایده بود لطفا تصاویری و توضیحاتی کاملتر ارسال نمایید . متشکرم

hasan772

کاربر
2020-03-10
1
0
سلام
پشت کاسه یک اورینگ ریز هست که داخل لوله قرار میگیره اورینگ بزرگ اضافه است . به اندازه اورینگ کوچک توجه کنید اگه درست انتخاب کنید ایراد حل میشه.

بالا