آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نقشه مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمانشاه برای نوکیا مپ Ovi Map!

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
نقشه مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمانشاه برای نوکیا مپ Ovi Map!

اسکرین شات از مشهد، خیابان تهران، چهارراه دانش:

GSM-RDL™-Rahat Download_com.jpg

مقدمه:
خب، همونطور که میدونید بهترین برنامه برای جی پی اس موبایلهای با سیستم عامل سییمبین، چه از لحاظ نقشه (دقیق بودن نقشه، تکمیل بودن نقشه، ثبت اماکن بر روی نقشه، فارسی بودن، و ...) و چه از لحاظ خود برنامه و امکانات برنامه (مسیریابی، مسیریابی صوتی، جستجو ، کارایی ساده و ...) نوکیا مپ و یا همون Ovi map نوکیا هستش. که برنامه هایی نظیر اسمارتکام جی پی اس و یا گارمین جلوی این نقشه و این برنامه اصلا حرفی برای گفتن ندارند.

دوستانی که وارد هستند میتونند از سرور خود نوکیا این نقشه رو تهیه کنند (توسط برنامه nokia map loader). من هم توسط همین نرم افزار نقشه رو گرفتم و قصد دارم در این تاپیک برای استفاده سایرین آپلود کنم.

محتویات، دانلود و شیوه استفاده:

این مجموعه که در این تاپیک آپلود میکنم، شامل: نقشه کامل راههای ایران (نسبت به نسخه قبل آپدیت شده) + نقشه کامل شهر تهران (نسبت به نسخه قبل آپدیت شده) + نقشه کامل شهر مشهد (جدید) + نقشه کامل شهر شیراز (جدید) + نقشه کامل شهر تبریز (جدید) + نقشه کامل شهر اصفهان (جدید) + نقشه کامل شهر کرمانشاه (جدید) + راهنمای صوتی فارسی مسیریابی میباشد

شیوه استفاده:
1- نرم افزار winrar حتما روی دستگاه کامپیوترتون نصب باشه،پس از دانلود و اکسترکت اونبا اینکار فایلها از حالت فشرده خارج خواهند شد و نتیجه یک فولدر به اسم diskcache خواهد بود. 2- در گوشی یکبار نرم افزار Nokia map رو اجرا کنید و سپس از آن خارج شوید. 3- در گوشی فولدر diskcache رو که در مسیر e:\cities قرار داره پیدا کرده و کاملا پاک کنید. 4- گوشی را در حالت mass storage به کامپیوتر وصل کنید (و یا از رم ریدر استفاده کنید) سپس فولدر diskcache رو که از این تاپیک دانلود کردید به مسیر e:\cities\diskcache کپی کنید.
توضیح: مسیر صحیح e:\cities\diskcache میباشد، دقت کنید که به اشتباه به اینصورت کپی نکنید: e:\cities\diskcache\diskcache که این صورت دوم غلط میباشد.

برای کسانی که از قبل روی گوشیشون نقشه دارند و نمیخواند اون نقشه ها رو از دست بدند:
قبل از هرکاری از نقشه ها بک آپ تهیه کنید
دقت کنید حتما از کامپیوتر برای انتقال فایلها استفاده کنید و اینکار را (انتقال فایلها) در گوشی انجام ندید. (یعنی از سیستم عامل گوشی برای کپی استفاده نکنید)
دقت کنید موقع انتقال حتما گوشی را در حالت mass storage به کامپیوتر وصل کرده باشید (و یا رم ریدر)
بدون اینکه به فولدر cities گوشی دست بزنید (یعنی پاکش نکنید، تغییر نام هم ندید، و هیچ تغییری توش ندید) و یا هر کار اضافه ای، از فایلهایی که از این تاپیک دانلود و اکسترکت کردید، وارد فولدر diskcache شوید و سپس فقط و فقط 16 فولدر تک حرفی به اسم های 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,a,b,c,d,e,f رو در مسیر e:\cities\diskcache گوشی کپی کنید و پیغامهای replace را تأیید (yes) بزنید. با اینکار دو نقشه همپوشان خواهند شد.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
پیش نیاز:

برای استفاده از این نقشه، باید نرم افزار ovi map نسخه 3 به بالا روی گوشی شما نصب باشه.
ورژن جدید برنامه نقشه یابی نوکیا ( رایگان) ovi maps v3.03 S60 v3/v5

ovi maps v3.03 10wk01 b05

tehran.jpg

ورژن جدید برنامه نقشه یابی نوکیا ( رایگان) ovi maps v3.03

ورژن جدید نوکیا مپ برای نقشه یابی و مسیر یابی در گوشی

قابلیت ها :

قابلیت مسیریابی رایگان
بدون نیاز به کرک
در این ورژن تغییرات محسوسی و خوبی صورت گرفته است
هیچ نیازی به نسخه های کرک شده و یا خرید لایسنس نیست

انهایی که ورژن قبلی را دارند باید فقط این ورژن جدید نصب کنند.

قابلیت نصب روی گوشیهای S60 V3-S60 V5

تست شده روی گوشی های زیر
s60v5 = 5800 , n97 , n97 mini , x6 , 5230
s60v3 = 6710 , 6730 , e52 , e55 , e72

نیازی به پاک کردن فولدر cities نیست
نکته :
برای استفاده از زبان فارسی در نقشه باید گوشیتون فارسی باشه

نکته :برای نصب برنامه نیاز است تا گوشی در بالاترین ورژن خود باشد
برنامه ساین شده می باشد

دانلود از سرور مستقیم :
[hide]
[/hide]

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران

راستگار

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
1,289
11,197
نقشه ايران gps

با سلام :
بنده هم تجربه خود را در اين زمينه براي دوستان توضيح مي دهم .
وقتي متوجه شدم نوكيا نقشه ايران را با اين كيفييت تهيه كرده به سايت نوكيا رفتم و يك اكانت براي خودم باز كردم سپس نوكيا مپ را از برنامه ovi سيدي گوشيم اجرا كردم و گوشيم را از طريق كابل به كامپيوتر وصل كرده و ارتباط بين گوشي و كامپيوتر رو انجام دادم و سپس نقشه ايران رو دانلود نمودم البته چون اينترنت 256 دارم سرعت دانلود مناسب بود و حدود 18.4 مگ نقشه ايران بدين طريق وارد گوشي شد وبدون هيچ اذيتي حدود 45 دقيقه كار انجام شد .
بعد از چند ماه ايميلم را كه ديدم نوكيا پيامي برام ارسال كرده بود كه نقشه كاملتر شده و نقشه تهران هم به آن اضافه گرديده است لذا من هم وارد سايت نوكيا شدم و گوشي را دوباره از طريق نرم افزار ovi و كابل رابط به كامپيوتر متصل كردم بعد از ارتباط متوجه شدم نرم افزار ovi ارتقا داده شده لذا ابتدا نرم افزار را آبديت كردم و سپس نقشه را از طريق مپ لودر دوباره لود كردم بعد از انجام كار نقشه تهران هم اضافه شده بود .
مدتي قبل نيز وقتي ايميلم را ديدم مجدداً از نوكيا پيام ديگري مبني بر ارتقاي ovi و نقشه شهرها را دريافت نمودم لذا به همان روش قبلي مجدداً گوشي را به كامپيوتر وصل كردم و ovi را ارتقا داده نقشه را از طريق مپ لودر لود كردم و بدين طريق اكنون نقشه شهرهاي اعلام شده را دارم و البته از طريق gps هم فعال شده مثلاً مي تونم در هنگام رانندگي از امكانات gps استفاده كنم و همواره مسير خودم را داشته باشم . اميدوارم براي دوستان هم مفيد باشد . با تشكر

آخرین ویرایش:

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
ممنون از توضیحاتتون. روش بالا که فرمودین خوبه. اما نقشه هایی که دارم میارم با اون نقشه های خود نوکیا فرق داره.
اینها خیلی دقیق تر و کاملتر و با جزئیات تر هستند! و راهنمای صوتی هم دارند. تهران رو تا فردا آپلود میکنم بعد بگیرید ببینید خودتون متوجه میشین
:)

بالا