آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: بهترین نوع چسب برای چسباندن تاچ ال سی دی موبایل چیست

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
سلام تاچ گوشی م شکسته بود دیروز یک تاچ ال سی دی تهیه و نصب کردم ولی با
چسب خودش اصلا خوب نچسبید تاچ از فریم با یکم فشار کاملا جدا شد ب نظر دوستان از چ نوع چسب استفاده کنم ک کیفیت اولیه خودش رو داشته باشه تاچ ال سی دی اوریجینال خودش رو ب سختی جدا کردم آیا چسب های مایع کیفیت بهتری دارن .چسب ک دوستان تعمیر کار تلفن همراه استفاده میکند چیست قوی ترینش سپاس

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
چسبها دو نوع است ، 1 - نواری دوطرفه 2 - چسب مایع
هر دو مدل مخصوص هستند و انواع مختلف دارند .
اگر چسب معمولی بزنید رنگ دور قاب را حل می کند و قیافه گوشی زشت می شود .
تو اینترنت جستجو کنید مدلهایش را می توانید ببینید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Poomm

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
چسب دو طرف دارم مخصوص گوشی ولی میخام از مایع استفاده کنم مثلاً چسب e8000و مدل های دیگه فقط موندم کدوم کیفیت بهتری داره از مدل های مایع ک هم کیفیت داشته باشه و تاچ کامل ب فریم بچسبه و برای دفعات بعد هم بشه با حرارت بازش کرد . بنظر شما از e8000و یاb7000استفاده کنم کیفیت کدوم بالا تر هست
سپاس

آخرین ویرایش:

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام.من با T7000 میزنم.بعد از اینکه چسب زدی تاچ رو نصب کن و با نوار چسب تاچ رو از هر طرف محکم کن وقتی چسب خشک شد نوار چسب ها رو بردار. وبا حرارت هم خیلی راحت میشه در آورد در ضمن گرد و غبار هم داخل اال سی دی نمیره.چسب دو طرفه هم خوبه ولی گرد و غبار یکم بره داخلش خاصیتش رو میده و تاچ بالا میاد.فقط چسب میزنی دقت کن پایین روی دکمه های منو و برگشت نزنی که دوباره در اوردنش مکافته.مخصوصا گوشی ها ی قدیمی هواوی که منو ها روی تاچ هستند.

• Like

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
با سلام.من با T7000 میزنم.بعد از اینکه چسب زدی تاچ رو نصب کن و با نوار چسب تاچ رو از هر طرف محکم کن وقتی چسب خشک شد نوار چسب ها رو بردار. وبا حرارت هم خیلی راحت میشه در آورد در ضمن گرد و غبار هم داخل اال سی دی نمیره.چسب دو طرفه هم خوبه ولی گرد و غبار یکم بره داخلش خاصیتش رو میده و تاچ بالا میاد.فقط چسب میزنی دقت کن پایین روی دکمه های منو و برگشت نزنی که دوباره در اوردنش مکافته.مخصوصا گوشی ها ی قدیمی هواوی که منو ها روی تاچ هستند.

سلام بسیار ممنونم فقط چسب t7000کیفیت همانند اول داره ک تاچ بلند نشه یا لق نزنه
سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام.خواهش میکنم.بله کیفیت خوبی داره فعلا که من برگشتی نداشتم.و هم برای گوشی های قدیمی استفاده میکنم و هم برای گوشیهای جدید که تاچ و ال سی به چسبیده هستند.البته ال سی دی جدیدا خودشون چسب دارن وبرای احتیاط من به لبه ها و گوشه ها هم میزنم تا دیگه خیالم راحت بشه.فقط احتیاط کن به سنسورهای بالای ال سی دی چسب نزنی.

• Like

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
ممنون دوست عزیز تاچ ال سی دی من یکی بود تا الان چند تایی برا خودم دوستان نصب کردم این هم چسب داشت ولی اصلا کیفیت نداشت چسبش و اصلا نچسبد امروز چسب b7000تهیه کردم و چسبوندم بسیار چسب با کیفیت و مرغوب هست انگار شرکت چسبونده البته من تعمیر کار موبایل نیستم فقط در حد کار خودم رو راه بندازم باز هم ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh
بالا