آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: نحوه تعویض شیر برقی بخارشوی دلونگی

mas5000

کاربر
2008-07-18
3
2
سلام
شیر برقی بخارشوی دلونگی من خراب شده که یکی نو براش خریدم. قبل از باز کردن شیر برقی دور اتصالات اون با چسبی(مانند رزین) پوشیده شده بود. حالا من که شیر برقی جدید رو میخوام نصب کنم از چه چسبی استفاده کنم؟
و بعد اینکه مخزن بخار رو با چه ماده ای شستشو بدم؟
و در آخر اینکه از چسب مزدا واسه عایق کردن مخزن میتونم استفاده کنم؟
با تشکر

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467
سلام
چسب مزدا فقط در جاهایی که بین دوسطح با پیچ بسته میشه کار واشر رو انجام میده مثل فلنچ یا سرسیلندر ولی به تنهایی اگه فقط در یک سمت استفاده بشه جدا میشه

mas5000

کاربر
2008-07-18
3
2
سلام
مخزن بخار شوی هم دو سطحه که با پیچ سفت میشه. سوالم از این بابت بود که با چسب مزدا مشکلی پیش نمیاد؟
و سوال دوم اینکه اتصالات شیر برقی رو چطور آب بندی کنم.با چسب یا تفلون یا ماده خاصی باید استفاده کنم...؟

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467
سلام
مخزن بخار شوی هم دو سطحه که با پیچ سفت میشه. سوالم از این بابت بود که با چسب مزدا مشکلی پیش نمیاد؟
و سوال دوم اینکه اتصالات شیر برقی رو چطور آب بندی کنم.با چسب یا تفلون یا ماده خاصی باید استفاده کنم...؟
اگه دو سطح هست که با پیچ بسته میشه و چسب مزدا قراره کار واشر آبند رو انجام بده مشکی نداره و تحمل حرارت هم داره
برای شیر برقس هم اگه رزه ایی هست که مثلما باید نوار تفلون بخوره

سلام وقت بخیر
مشکل بخار شوی این است که پمپ تزریق آب مرتبا کار میکند در واقع یکسره شده و خاموش نمی کند . آیا باید پمپ آب باید دایم کار کند یا خیر و یا با زدن کلید روی دسته بخار شو بکار می افتد لطفا راهنمایی بفرمایید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

3320119

کاربر vip
کاربر
2007-04-22
185
480
سلام
شیر برقی بخارشوی دلونگی من خراب شده که یکی نو براش خریدم. قبل از باز کردن شیر برقی دور اتصالات اون با چسبی(مانند رزین) پوشیده شده بود. حالا من که شیر برقی جدید رو میخوام نصب کنم از چه چسبی استفاده کنم؟
و بعد اینکه مخزن بخار رو با چه ماده ای شستشو بدم؟
و در آخر اینکه از چسب مزدا واسه عایق کردن مخزن میتونم استفاده کنم؟
با تشکر
3
درود
نیازی به چسب نیست
شما دودور تفلون بپیچ بعد ببندش مشکلی اسجاد نمیکنه
وجهت شستشو فقط جوش شیرین
بهیچ وجه از مواد مثل جوهر نمک - اسید - وغیره استفاده نکنید باعث انجار مخزن میشه

• Like

hani1234

کاربر
2013-05-28
9
5
سلام وقت دوستان بخییر من بخارشو در قسمت خروجی گرفتگی داره از اون لوله الومنیومی داخل بیلر که میاد تو سراهی چطور رسوب اونجارو از بین ببرم؟ و در مورد مشکل این دوستمون ایا با نوار تفلن مشکلش حل شد برای ابندی سراهی بیلر چون بیلر داغ میشه نوار تفلن جواب میده؟

• Like

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
801
1,009
نوارتفلون جواب میده تفلون مایه ساخت ترکیه هم جواب میده

بالا