آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: خواندن پاسخ بنده به مدیر محترم

amir42302000

کاربر vip
کاربر
2015-01-03
49
63
سلام آقای مدیر اولا" در مطلبی که مطرح کردم ابراز امیدواری کردم که ناراحت نشوید . ثانیا" حداقل در همین بخش و در مدت کوتاهی حداقل یک عضو دیگر هم مطلب بنده را تایید کرد وبا توجه اندکی به دیگر بخشها این شکایات زیاد است . ثالثا" واقعا" جنابعالی از درخواست من از دوستان جهت معرفی انجمن فعالتر برداشت تبلیغاتی داشته اید ؟ یا درخواست برای راه حلی جهت یافتن پاسخی برای سوالات متعدد بی پاسخ خودم و دیگران . رابعا" چون بنده متخصص مجربی نیستم ترجیح میدهم مواظب باشم تا مبادا پاسخ غلط بنده دیگران را گرفتار کند . خامسا" علاوه بر جا نیفتادن فرهنگ پاسخ به سوالات دیگران فرهنگ انتقاد پذیری هم نداریم . و فورا" میخواهیم منتقد را منکوب کنیم (مانند استفاده از واژگان بخندیم یا گریه کنیم برای مطلب ) و یا تهدید کنیم به حذف اکانت که این دیگر شنیدنش از زبان جنابعالی غم انگیز و مایوس کننده است . در پایان ضمن تشکر از پاسخ هایی که در این مدت از دوستان گرفته ام امیدوارم همگی موفق باشید​

آخرین ویرایش amir42302000; امروز در 00:13.​

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,611
forum.paezaan.com
سلام دوست عزیز ببینید شما هرچقدر هم که آماتور باشید و هیچی ندونید باز هم صفر نیستید و در حد خیلی جزیی با اصول الکترونیک اشنایید یا تجربه ناچیزی دارید
همین تجربه ناچیز رو با کاربرهای دیگه در میون بگذارید و پاسخ سوالاتشون رو بدید
شما انجمن رو با آموزشگاه اشتباه گرفتید انجمن تعداد زیادی عضو تعمیرکار درش هستن که باید به هم کمک کنن و فرد خاصی مسیول پاسخگویی نیست
شما میتونید از تاپیک های قبلی که مشکل مشابه شما رو داشتن دیدن کنید
سرچ کنید
از آموزشها و فایلهای ارشیوی استفاده کنید
سوالات دیگران رو جواب بدید
از دیگران سوال بپرسید
مطمین باشید انجمنی حتی شبیه اینجا پیدا هم نمیکنید که اینقدر مدیران دلسوز و کاربران زبده داشته باشه
پس بهتره بجای اینکه دنبال لقمه اماده باشید کمی تاپیک ها رو جستجو و مطالعه کنید و با پاسخ دادن به کاربرایی که سوالاتشون از شما هم ابتدایی تره شروع کنید
موفق باشید

ahmad_janson

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-30
107
417
بندر انزلی
سلام آقای مدیر اولا" در مطلبی که مطرح کردم ابراز امیدواری کردم که ناراحت نشوید . ثانیا" حداقل در همین بخش و در مدت کوتاهی حداقل یک عضو دیگر هم مطلب بنده را تایید کرد وبا توجه اندکی به دیگر بخشها این شکایات زیاد است . ثالثا" واقعا" جنابعالی از درخواست من از دوستان جهت معرفی انجمن فعالتر برداشت تبلیغاتی داشته اید ؟ یا درخواست برای راه حلی جهت یافتن پاسخی برای سوالات متعدد بی پاسخ خودم و دیگران . رابعا" چون بنده متخصص مجربی نیستم ترجیح میدهم مواظب باشم تا مبادا پاسخ غلط بنده دیگران را گرفتار کند . خامسا" علاوه بر جا نیفتادن فرهنگ پاسخ به سوالات دیگران فرهنگ انتقاد پذیری هم نداریم . و فورا" میخواهیم منتقد را منکوب کنیم (مانند استفاده از واژگان بخندیم یا گریه کنیم برای مطلب ) و یا تهدید کنیم به حذف اکانت که این دیگر شنیدنش از زبان جنابعالی غم انگیز و مایوس کننده است . در پایان ضمن تشکر از پاسخ هایی که در این مدت از دوستان گرفته ام امیدوارم همگی موفق باشید​

آخرین ویرایش amir42302000; امروز در 00:13.​
سلام دوست عزیز
یکی از یزرگترین سایتهای پرسش و پاسخ برای برنامه نویسان ، سایت Stack Oveflow هستش و در اون سایت ، افرادی که مشکلی دارن ، سئوالشون رو مطرح میکنن و اونایی که باتجربه تر هستن بدون چشم داشت پاسخ میدن . اما این جوابها واقعا هم بدون چشم داشت نیستن ، ممکنه از فرد سئوال کننده وجهی دریافت نشه اما هرساله کمپانیهای بزرگی مثل گوگل ، مایکروسافت ، اوراکل و .... کارمندانی رو از همین سایتها انتخاب میکنن و این پاداش افرادی هستش که تجربیاتشون رو به اشتراک میزارن .

اینجا کاربران زیادی هستن که بدون هیچ چشمداشتی تجربیاتشون رو به اشتراک میزارن و در انتظار دعوتنامه از کمپانیهای بزرگ نیستن و صد درصد به فکر کمک به همکارانشون هستن .
هزینه VIP کاربران هم صرف تمدید اجاره سرور این سایت میشه و حتی بنده حدس میزنم که مسئولین سایت هزینه هایی رو هم برای بالا موندن سایت از جیب میپردازن .
شما برای مثال میتونی یه سری به انجمن Reddit بزنی تا ببینی که چقدر کاربران بصورت داوطلبانه به سایت کمک میکنن و مدیران سایت چه برخورد قاطعی با کاربرا دارن .

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,672
176,782
iRanTK.iR
درود بر شما

من از شما چند سوال دارم :

1 : این تاپیک برای چی هست :

https://www.irantk.ir/threads/7921-پيشنهادات-و-انتقادات-براي-بهبود-سايت

2 : این تاپیک باید حتما مطالعه بشه ! اصلا تاپیک رو دیدید ؟

https://www.irantk.ir/threads/962-ق...داخت-حق-اشتراک-در-انجمن-قوانين-را-مطالعه-کنيد

پست اولتون رو که داخل همین تاپیک هست چند جای دیگه عینا کپی کردید در آخر هم با همین مطلب یک تاپیک جدید باز کردید ! به نظر خودتون این کار درستی هست .

اگر قوانین رو مطالعه می کردید ، احتیاج به ایجاد این تاپیک و پست های اضافی پیدا نمی کردید .

با سپاس

amir42302000

کاربر vip
کاربر
2015-01-03
49
63
سلام آقای احمد از توضیحات شما متشکرم اما پاسخهای دیکتاتور مابانه در مواجه با یک انتقاد ساده مذموم است اگر هم سایتی خارجی اینگونه با یک انتقاده برخورد میکند (که بسیار بسیار بعید است ) به هیچ عنوان این عمل مذموم را توجیح نمیکند .از سرویس منوال محترم هم بابت نکاتی که اشاره فرمودند تشکر نموده و عذرخواهی میکنم

بالا