آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بد روشن شدن سمند ef7

salar9998

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-07-08
385
754
البرز
درود
ماشن سمند ef7 دارم چند روزی هست بد روشن میشه مخصوصا صبحا وقتی استارت میزنم حدود یک دقیقه باید استار را مرتب بزنم تا روشن شه بعضی وقتا روشن نمیشه با باطری کمکی روشن میکنم تازه وقتی با باطری کمکی روشن میکنم باید حدود دودقیقه استارت رو مرتب نگه دارم تا روشن شه کار های انجام شده

شمعها و سیم کوهل وایر ها تعویض شده دیاک زدم فشار پمپ بزین تست شده درسته از لحاظ کمپرس چک شده باطری نو هست اتصال بدنه چک شد ولی عیب همچمان سرجاشه
منتظر راهنمایی دوستان هستم

rezasisi

کاربر
2011-05-26
112
430
تهران
درود
هنگامی که موتور سرد است باید دیاگ زده ودر حالت سردی دمای اب موتور بررسی شود.فشنگی دمای اب تنها قطعه ای است که باعث میشود موتور ساسات کرده وراحت روشن شود ..یعنی در واقع موتور خودرو شما در حالت سردی ساسات نمیکند..موفق باشی

salar9998

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-07-08
385
754
البرز
با درود دیگر

پیش چند تا مکانیک بردم اصلا خطا نداره جرقه سر شمع هادرسته فشار پمپ بنزین هم درسته تمام سنسور ها تست شده مکانیک میگه از لحاظ برقی مشکل نیست واشر سر سیلندخراب گذاشتم واشر سر سیلند باز کنند بازم نتیجه را اعلام میکنم در ضمن چند روز پیش فقط صبحا بد روش میشد الان که ماشین روشنه خاموش میکنم دوباره استارت میزنم بازم با مصیبت روشن میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sharvin

salar9998

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-07-08
385
754
البرز
هنوز مکانیک باز نکرده اگه کسی باز چیزی ب ذهنش میرسه بگه

آخرین ویرایش:
  • Like

shahram1320

کاربر vip
کاربر
2013-10-14
123
256
سلام دوست من فکر نمیکنم از واشر سرسیلندر باشه چون واشر اگه باشه یعنی اینقدر اب میره رو شمع ها که اجازه جرقه کامل رو نمیده باز برا خاطر جمع بودن اب رادیات رو چک کن که کم میکنه یا نه و یکی از شمع ها رو بررسی کن 

• Like

shahram1320

کاربر vip
کاربر
2013-10-14
123
256
در ضمن در صورت سوختن واشر سرسیلندر بعد از روشن شدن ماشین حالت پت پت میکند و تا چند دقیقه تنظیم کار نمیکنه

• Like
بالا