آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: کار نکردن دیتا usb 2 لپتاپ مدل x541 uvk

feriiino

کاربر
2018-11-10
1
0
با سلام
یه مدتیه دیتا usb 2 لپ تاپم کار نمیکنه یعنی ولتاژ داره اما دیتا نداره ... درایوراش کامل آپدیت شده ست .
دوستان شماتیک مدل x541 uvk asus رو دارید بذارید ممنون میشم تا مسیر دیتا رو چک کنم .
اگر کسی تجربه این چنین داشته ممنون میشم کمک کنید :icon26:

goodby2096

کاربر
2011-02-14
62
80
با سلام
یه مدتیه دیتا usb 2 لپ تاپم کار نمیکنه یعنی ولتاژ داره اما دیتا نداره ... درایوراش کامل آپدیت شده ست .
دوستان شماتیک مدل x541 uvk asus رو دارید بذارید ممنون میشم تا مسیر دیتا رو چک کنم .

سلام امروز برا منم همین سیستم رو آوردن
دوستان شماتیک یا راهکاری ندارن ؟؟؟

hamid2925

کاربر vip
vip
کاربر
2019-02-07
14
8
شهرری
در بیشتر مواقع اگر ولتاژ تغذیه 5 ولت مشکل نداشته باشه و ارتباط قسمت دیتا تا چیپ جنوبی مشکل نداشته در این لپ تاپ cpu به مشکل خورده که با چیپ جنوبی با هم تجمع شدند ولی بهتره لپ تاپ رو با فلش بوت یک بار تست کنید که از سالم بودن ویندوز مطمئن بشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
با سلام

سلام
اهم دیتای usb2 نسبت به هم و نسبت به گراند چقدره
اینو مشخص کنید
ولتاژش چون با usb3 (در این مدل یکیه ) از افت ولتاژ نیست اگر مشکل ولتاژ بود usb3 هم کار نمیکرد

میتونید با فلش لایو یا سی دی ویندوز لایو یه تستی بگیرید

اگر اهم بالای حدودا دو مگا اهم باشه (نسبت به گراند ) نرماله بنابراین یا نیاز به پروگرام داره اگر نشد خود چیپ خرابه

اگر نهایتا به چیپ منتهی شد یک راه دارید ( اینکه میتونید از مسیر سوکت lvds یا اگه داشته باشه از رم ریدر دیتا بگیرید)
موفق باشید

پیوست‌ها

• 27.7 کیلوبایت بازدیدها: 91
بالا