آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: زود شارژ خالی کردن گوشی A3 2017 سامسونگ

mz13601360

کاربر
2015-07-09
71
39
سلام
من گوشی A3 2017 سامسونگ دارم , دوبار از شارژر خورشیدی گوشی را شارژ کردم از اون موقع به بعد گوشی زود شارژ خالی میکنه من یک روز در میان شارژ میکردم الان مجبورم هرروز شارژ کنم , ساعت 11 شب شارژ 100درصد که میشه تا ساعت 8 صیح بدون استفاده 50 درصد شارژ کم میکنه , باطری را کالیبره هم کردم ولی مشکلی ندیدم 100 درصد هم شارژ میشه گوشی رو هم روشن میکنم

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام.اگر منبع تغذیه دارین ببینید در حالت استندبای جریان کشی چقدره؟اگر منبع ندارید به یکی از تعمیرات موبایل مراجعه کنید تا مشخص بشه جریان کشی چقدره.؟ دربسیاری از مواقع به صورت نرم افزاری هم میتونه باشه که یکی از برنامه ها یا ویروس یا تبلیغ که داخل برنامه ها هست از پردازنده جریان میکشه که با فلش یا فرمت مصرف باطری گوشی نرمال میشه.در ضمن فعلا از برنامه بازار در اندروید چیزی دانلود نکنید چون تمام برنامه ها تبلیعات درون برنامه ای یا هم چین چیزی دارن که پدر گوشی رو در میارن.

mz13601360

کاربر
2015-07-09
71
39
با سلام.اگر منبع تغذیه دارین ببینید در حالت استندبای جریان کشی چقدره؟اگر منبع ندارید به یکی از تعمیرات موبایل مراجعه کنید تا مشخص بشه جریان کشی چقدره.؟ دربسیاری از مواقع به صورت نرم افزاری هم میتونه باشه که یکی از برنامه ها یا ویروس یا تبلیغ که داخل برنامه ها هست از پردازنده جریان میکشه که با فلش یا فرمت مصرف باطری گوشی نرمال میشه.در ضمن فعلا از برنامه بازار در اندروید چیزی دانلود نکنید چون تمام برنامه ها تبلیعات درون برنامه ای یا هم چین چیزی دارن که پدر گوشی رو در میارن.

سلام

فلش هم کردم باز مشکل سریع شارژ خالی کردن رو داره ؟؟؟

Moh.payami

کاربر
2017-09-16
2
0
پس صد در صد یکی از قطعات بصورت نیم سوز شده و از باطری جریان میکشه ببرید تعمیر مشخص میشه

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
سلام.
این ایراد بر اثر اتصال با شارژر خودرو یا همین موردی که گفتید زیاد پیش میاد دلیلشم که بالاتر بودن ولتا/ز ورودی و نوساناتش هست در این موارد بعد از ای سی شارژ هر قطعه ای که مستقیم به پین مثبت کانکتور شاؤز متصل باشه میتونه ایراد پیدا کنه،در گوشی های جدید سامسونگ بعد از سوکت شارژ زنر و معمولا دو ای سی مربوط به حفاظت ای سی ها قرار داره که برای تست میتونید با حذف کردن اونا جریان کشی در حالت استندبای رو ببینید که باید صفر باشه،قبل از تعویض و دستکاری برد ابتدا باید مسیر سوکت شارژ تا ای سی شارژ و تغذیه رو بررسی کرد.

بالا