آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مودم tplink 8151n ver 1.2 حل مشکل غیر فعال شدن صفحه وب

saya2168

کاربر vip
vip
کاربر
2010-08-10
34
46
با سلام . گفتم تجربه ام به اشتراک بزارم
من یه مودم tplink 8151n ورژن 1.2 دارم که مدتی بود صفحه وب پس از گذشت حدود نیم ساعت از روشن کردن از دسترس خارج میشد و برای هر بار اعمال تغییرات می بایست مودم رو ریست میکردم واین اواخر کلا از دسترس خارج شد.اینم اضافه کنم که اینترنت کاملا برقرار بود. تا اینکه ای سی فلش رو با پروگرامر مجدد با فایلی که از همینجا گرفتم پروگرام کردم و مشکل حل شد و همچنین در قسمت Access Management رفتم و Upnp رو غیر فعال کردم . الان که یک روز از این کار گذشته دیگه مشکلی نداشتم

atinegar

کاربر
2013-08-28
47
121
البته این مودم فریمورهای 2014 به بالاش این مشکل را ندارند و مشکل برای نسخه های 2012 است که اگر شما فایل آپدیت رو هم از سایت می گرفتید بدون خارج کردن آی سی و از طریق پنل مودم هم قابل آپدیت بود

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
معمولا باز نشدن سایت مربوط به dns هست. شما قبل از آپدیت کردن فریم ور در تنظیمات سیستم خود به جای dhcp آدرس IP را دستی وارد کنید و dns خود را هم 8.8.8.8 تنظیم کنید و دومی را 4.2.2.4. برای باز کردن بعضی سایت های ایرانی هم که نیاز هست dns مربوط به ISP که سرویس گرفتید را هم وارد کنید.
سپس اگر باز هم این مشکل به وجود آمد بعدا فریم ور بزنید

saya2168

کاربر vip
vip
کاربر
2010-08-10
34
46
یه توضیح اضافه کنم منظور از صفحه وب صفحه کانفیگ مودم و صفحه وب برای انجام تنظیمات خود مودم بود . و نه صفحات وب سایت ها و چون دسترسی به مودم امکان پذیر نبود مجبور به پروگرام از طریق پروگرامر شدم

بالا