آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: ایراد مودم تی پی لینک TD-W8901N

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
551
1,137
خوزستان-
درود-اگر بایوس بزنی احتمال روشن نشدن چراغ اینترنت است-جدیدا مخابرات محدودیت گذشته-باید تغییرات در فایل فلش بدید-
[/QUOTE]
سلام عزیز باید ای سی بایوس مودم رو با هیتر و پنس برداری

بعدش فایل دقیق و هم مدل مودمت رو از سایت دانلود کنی

و بعدا با دستگاه پروگرمر دو باره بریزی روش

و دوباره ای سی رو با هیتر بچسبونی

azarbai

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-03-13
306
689
تبریز - آذربایجان
باسلام دو تا مودم هست چراغهای پاور و لینک و DSL ثابت مونده چراغهای شبکه هر چند ثانیه باهم روشن و خاموش میشن خازنهای C26 وC36 باد کرده بودن تعویض شدن اما هیچ تفاوتی نکرد قطعه ایی هم داغ نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

اگر خازنها باد کرده بوده ، باعث نوسان در ولتاژ سی پی یو و فلش میشه و نهایتا فلش پاک میشه . با پروگرمر باید فلش بزنید

drbehroozh

کاربر vip
کاربر
باسلام دو تا مودم هست چراغهای پاور و لینک و DSL ثابت مونده چراغهای شبکه هر چند ثانیه باهم روشن و خاموش میشن خازنهای C26 وC36 باد کرده بودن تعویض شدن اما هیچ تفاوتی نکرد قطعه ایی هم داغ نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید
با سلام
بنده هم چندتا از این مدل مودم داشتم که هرچی خازن عوض میکردم و بایوس میزدم فایده نداشت
اخرسر به صورت اتفاقی خازن 470 خیلی خوب(از رو مودم دیگه برداشته بودم) روی آن گذاشتم که تحویل بدم دیدم مودم درست شد
که متوجه شدم باید خازن جنس خوب بذارم از اون به بعد از مودم دیگه خازن برمیدارم این مدل رو

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
658
590
اینم تصویرش

پیوست‌ها

• 442.4 کیلوبایت بازدیدها: 180

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
658
590
با سلام
بنده هم چندتا از این مدل مودم داشتم که هرچی خازن عوض میکردم و بایوس میزدم فایده نداشت
اخرسر به صورت اتفاقی خازن 470 خیلی خوب(از رو مودم دیگه برداشته بودم) روی آن گذاشتم که تحویل بدم دیدم مودم درست شد
که متوجه شدم باید خازن جنس خوب بذارم از اون به بعد از مودم دیگه خازن برمیدارم این مدل رو

سلام من واقعآ متوجه نشدم یعنی من یه موقع خازن نو میذارم کار نمیکنه ، مشکل از خازن منه ؟!

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,550
IRAN-Karaj
سلام من واقعآ متوجه نشدم یعنی من یه موقع خازن نو میذارم کار نمیکنه ، مشکل از خازن منه ؟!

درود

به خاطر موقعیت حساس این خازن هم باید خازن مرغوب جایگزین بشه و هم اگر بجای 470 میکرو 680 بزارین نتیجه بهتری داره
و حالا حالا ها خراب نمیشه

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
658
590
درود

به خاطر موقعیت حساس این خازن هم باید خازن مرغوب جایگزین بشه و هم اگر بجای 470 میکرو 680 بزارین نتیجه بهتری داره
و حالا حالا ها خراب نمیشه

سلام مجدد ، شرمنده تو تمام مدلهای مودم یا مدلهای خاص

بالا