آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کمک برای باز یابی فایلهام........برنامه ها هست ولی نیست ؟

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,068
تهران
tvserviceiran.com
سلام
به دادم برین.
متاسفانه فکر کنم با پارتیشن مجیک بود که امدم سایز درایوم را تغییر بدم که این بلا سرم امد .
تمام اطلاعات در درایو f هست که همونطور که ملاحضه میکنید نشان میدهد که موجود هست .

1.png

ولی متاسفانه وقتی که باز میکنم هیچی نشون نمیدهد .
اکثرا راه ها رفتم ولی به نتیجه نرسیدم .
میتوانید کمک کنید و برنامه خاصی در نظر دارید که فایل ها از دستم نره ؟
2.png

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
با سلام دوست گرامی با برنامه زیر یه امتحانی بکن. من حتی رم و فلش گوشی رو هم با این برنامه برگردوندم.
دانلود

این که برنامه کانورتر هست! شما با برنامه کانورتر چجوری اطلاعات رو برگردوندید؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
به دادم برین.
متاسفانه فکر کنم با پارتیشن مجیک بود که امدم سایز درایوم را تعقیر بدم که این بلا سرم امد .
تمام اطلاعات در درایو f هست که همونطور که ملاحضه میکنید نشان میدهد که موجود هست .

سلام
همانطور که دیروز راهنماییتون کردم با برنامه های ریکاوری می تونید اطلاعات رو برگردونید. تو سایت یک تاپیک هست که ده ها برنامه ریکاوری خوب معرفی شده. نمیدونم تونستید پیداش کنید یا نه! در هر حال این برنامه که دوستمون معرفی کردن هم یک برنامه ریکاوری هست که به نظر خوب میاد. هر چند من باهاش کار نکردم. ولی تستش کنید. چون فایل های شما هست فقط نشونشون نمیده احتمال بازگشتن فایل ها 90 درصد هست.

فکر می کنم شما تجربه کمی در کار کردن با نرم افزارهای تعمیر ویندوز دارید چون با راهنمایی که دیروز کردم تا حالا باید مشکلتون حل شده بود. بنابراین از همینی که هست خرابترش نکنید! بدید براتون کسی که تخصص داره انجام بده.

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام.و تشکر از اقای نیکویی.اگر برنامه رو نصب کنید و میبینید که تمام درایوها رو نشون میده.فایلهای داخلشون رو هم که در حالت عادی نمیشه دید میشه دید(چندبارامتحان کردم ) و ریکاوری کرد.یکی ا درایوها رو انتخاب کنید و نکست رو بزنید.مبینید که درایو رو اسکن میکنه و فایلها رو میاره بالا.حالا یکی از فایلها رو انتخاب کنید در سمت راست و کلیک راست کنید تو منو ریکاوری فایل رو بزنید و از تون مسیر ذخیره رو نشون میده و تمام.درسته اسم برنامه کانورتر هست و لی میشه کارایی باهاش کرد.بازم شما استاد مایی بنده قصدم کمک کردن بود و پیشنهاد کردم یه امتحانی بکنن شاید مشکلشون حل بشه.

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,068
تهران
tvserviceiran.com
با سلام دوست گرامی با برنامه زیر یه امتحانی بکن. من حتی رم و فلش گوشی رو هم با این برنامه برگردوندم.
دانلود

رجیستر برنامه را قبول نمینکه .
کد میده و وارد میکنم قبول نمیکنه ؟.
روش خاصی داره

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام.و تشکر از اقای نیکویی.اگر برنامه رو نصب کنید و میبینید که تمام درایوها رو نشون میده.فایلهای داخلشون رو هم که در حالت عادی نمیشه دید میشه دید(چندبارامتحان کردم ) و ریکاوری کرد.یکی ا درایوها رو انتخاب کنید و نکست رو بزنید.مبینید که درایو رو اسکن میکنه و فایلها رو میاره بالا.حالا یکی از فایلها رو انتخاب کنید در سمت راست و کلیک راست کنید تو منو ریکاوری فایل رو بزنید و از تون مسیر ذخیره رو نشون میده و تمام.درسته اسم برنامه کانورتر هست و لی میشه کارایی باهاش کرد.بازم شما استاد مایی بنده قصدم کمک کردن بود و پیشنهاد کردم یه امتحانی بکنن شاید مشکلشون حل بشه.

بالا