آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

oc کردن دستگاه جوش 201 گام الکتریک در حین جوشکاری

lm317

کاربر vip
کاربر
2009-08-09
11
18
دستگاه 201 گام الکتریک در حالت بدون جوش مشکلی نداره اما در جوشکاری oc میکنه، ترانسدیوسر تعویض کردم، مشکل از ترانسدیوسر نبود، برد کنترل با یه برد سالم جایگزین کردم بازم همون مشکل رو داشت کابل رابط ترانسدیوسر و تعویص کردم بازم مشکل حل نشده
أی جی بی تی ها رو برد ظاهرا سالم نشون میدن با اسیلوسکوپ شکل موج روی ای جی بی تی ها بدون مشکل هستن
دوستان راهنمای میکنید

آخرین ویرایش:

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
دستگاه 201 گام الکتریک در حالت بدون جوش مشکلی نداره اما در جوشکاری oc میکنه، ترانسدیوسر تعویض کردم، مشکل از ترانسدیوسر نبود، برد کنترل با یه برد سالم جایگزین کردم بازم همون مشکل رو داشت کابل رابط ترانسدیوسر و تعویص کردم بازم مشکل حل نشده
أی جی بی تی ها رو برد ظاهرا سالم نشون میدن با اسیلوسکوپ شکل موج روی ای جی بی تی ها بدون مشکل هستن
دوستان راهنمای میکنید
ولتاژ خروجی انبر؟
شکل موج گیت سورس igbt ؟
ولتاژ ۲۴ و ۱۵ ولت تغذیه به مین ؟
ولتاژ ولوم جریان؟
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ[hide]
احتمال خرابی ولوم جریان در این موارد وتوضیحات و اقدامات انجام گرفته میرود تست و در صورت پابرجا بودن عیب اقدامات خواسته شده همراه با تصاویر واضح از دستگاه برد کنترل مین برد قسمت تغذیه قسمت قطعات تحریک igbt و اتصالات ارسال شود.
[/hide]

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,108
همه IGBT خارج کردم یکیشون نشتی داشت با تعویض مشکل حل شد
سلام
بابت تمام کردن تاپیک و اعلام نتیجه کارتون از شما کمال تشکر را دارم ای کاش بقیه دوستان هم وقتی موضوعی رو شروع میکنند تهش رو باز نذارن و نتیجه کار رو اعلام کنن موفق باشید دوست عزیز

بالا