آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشابه ice2as01

elnino909

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-12-03
960
4,808
با سلام من مشابه ایسی ice2as01 مال پاور مانیتور ال سی دی الجی هست لازم دارم

elnino909

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-12-03
960
4,808
اساتید محترم ظاهرا پست من فراموش شده به داد ما هم برسید

آخرین ویرایش:

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
اساتید محترم ظاهرا پست من فراموش شده به داد ما هم برسید
به نام خدا

سلام دوست عزیز. اگر کسی مشابه آن را میدانستید حتما برایتان مینوشت. اما حالا دیتا شیت آن را برایتان میگذارم ببینید به کارتان میخورد؟

پیوست‌ها

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,553
به نام خدا

سلام دوست عزیز. اگر کسی مشابه آن را میدانستید حتما برایتان مینوشت. اما حالا دیتا شیت آن را برایتان میگذارم ببینید به کارتان میخورد؟
سلام :
بله پست را ديده بودم متاسفانه مشابهي ندارد .
تازه چرا از top221p استفاده نميكنيد ؟ سه پايه و اسان

با تشكر از اقاي صابري كه زحمت ديتاشيت را كشيدند.
موفق باشيد .

elnino909

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-12-03
960
4,808
با سلام وتشکر خدمت اقای صابری و رجبی
دیتاشیت انرا خودم هم گرفته بودم اما فایده ای نداشت حالا از اقای رجبی درخواست میکنم کمی درباره این top221p توضیح دهد ایا جایگزین هم فت و هم ایسی 8پایه میشود و نحوه قرار گرفتنش در مدار هم اگه میشه توضیح مختصری عرض کنید

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,553
با سلام وتشکر خدمت اقای صابری و رجبی
دیتاشیت انرا خودم هم گرفته بودم اما فایده ای نداشت حالا از اقای رجبی درخواست میکنم کمی درباره این top221p توضیح دهد ایا جایگزین هم فت و هم ایسی 8پایه میشود و نحوه قرار گرفتنش در مدار هم اگه میشه توضیح مختصری عرض کنید
سلام :
دوست عزيز اگر به ديتا شيت اين قطعه مراجعه كنيد متوجه مي شويد كه يك قطعه اي هست كه هم موسفيت و همچنين مدار كنترلي را در بر دارد {ارزان قيمت هم هستش } در مورد توانش هم ساير شماره هاي اين قطعه در توان هاي مختلف در ديتا شيت ها مشخص شده است و كافيست كه با حذف ساير قطعات روي پايه هاي ديگر مدار موجودتان و وصل سر اپتوكوپلر به پايه وسطي مدار خود را راه اندازي كنيد .توجه شود كه ديود هاي پل و خازن صافي مربوطه ورودي برق شهر بايد در مدار موجود باشد .
توصيه ميشود به ديتا شيت مراجعه و اطلاعات كامل كاربردي را دريافت كنيد .
اينم نمونه شكلي از اين قطعه در مدار پاور ساپلاي :
موفق باشيد .

پیوست‌ها

• 30.6 کیلوبایت بازدیدها: 69
بالا