آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

صدای هوم و دود کردن در اسپیکر speaker microlab m-2000

bardia.co

کاربر
2010-08-21
83
232
شهرضا
سلام خسته نباشید
من یه اسپیکر microlab subwoofer system (m-2000 دارم که وقتی به برق وصل می کنم یه صدای خیلی بدی میده و دود ازش بلند میشه. در ضمن وقتی باز کردم هیچ عیب ظاهری نداشته. ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
سلام خسته نباشید
من یه اسپیکر microlab subwoofer system (m-2000 دارم که وقتی به برق وصل می کنم یه صدای خیلی بدی میده و دود ازش بلند میشه. در ضمن وقتی باز کردم هیچ عیب ظاهری نداشته. ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه
به نام خدا

سلام دوست عزیز. شما باید عنوان مناسب برای تاپیک خود انتخاب کنید تا گویای عیب دستگاه هم باشد. اینبار را ویرایش میکنم. من بعد دقت کنید.
اما این ایراد از خرابی دیودهای یکسوساز و همچنین یکی از آی سی های خروجی باشد. به هر حال خودتان بهتر میتوانید آن را پیدا کنید.

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,135
میناب
www.irantk.ir
سلام خسته نباشید

سلام

با اجازه از اقای صابری استاد عزیزم

همون طور که مهندص صابری فرمودند این ایراد از خرابی دیودهای یکسوساز و همچنین یکی از آی سی های آمپلی فایر یا بهتر بگم مدار شما اتصال کوتاه است
بعد از چک کردن ورفع اتصالی (که بیشتر خرابی ای سی های خروجی فکر کنم tda2030باشه ) حتما ترانس تغذیه رو هم چک کنید داغ نکند .

موفق باشید

بالا