آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: خرابی کلید روشن خاموش کن در سمند LX

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
باسلام خدمت مدیر محترم کلید کولر سمند عمل نمیکند باید بیش از 10 هابار فشار بدی تا کوکر کارکند چطوری میتوانم داشبورت کولر مربوطه را باز کنم و به ان کلید دسترسی و تعمیر نمایم ممنونم از راهنمایی شما عزیز
ds.jpg

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,218
4,229
سلام.خودم بازنکردم ولی اول باچاقو یایه شیئ تیز لبشو بکشیدبالا ببینیدمیادبالا.البته خط نندازید و اگرنیومد زور نزنید.نشد فکر کنم باید پخشو بدید بیرون. پیچ هست. پشت کلید راهنما هم شاید پیچ باشه. اگه نشد منتظر راهنماییهای دوستان باشید.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام.خودم بازنکردم ولی اول باچاقو یایه شیئ تیز لبشو بکشیدبالا ببینیدمیادبالا.البته خط نندازید و اگرنیومد زور نزنید.نشد فکر کنم باید پخشو بدید بیرون. پیچ هست. پشت کلید راهنما هم شاید پیچ باشه. اگه نشد منتظر راهنماییهای دوستان باشید.
دوست عزیز چرا بین کلمات فاصله نمیگذارید و همه کلمات را به هم می چسبونید؟ اینجوری هم خواندن جملات مشکل میشه هم در گوگل به درستی ایندکس نمیشه!

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,068
تهران
tvserviceiran.com
سلام.
برای من هم همینطوری شده بود و فکر میکردم از کلید جلو میباشد و در صورتی که بردم باطری ساز متوجه شدم که یه رله طرف شاگرد و زیر کشو داشبور قرار داره که اون خراب بود و بعضی مواقع کار میکرد و بعضی مواقع کار نمیکرد .
یه دونم رله بقل رادیاتور دست چپ قرار دارد ...
اون رله باعث میشه که کمپرسور فعال بشه .
رله ها در اثر کانک شدن باعث فرسوده گی میشه ....
دست به چیزی نزنید و یه راست ببرید باطری ساز هم اینکه اون هم بایید نونی بخوره و هم اینگه خراب کاری نکنید ...
:207::207::207::207:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza_476

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران