آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: قطع و وصل شدن ولتاژ خروجی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sadeq thani

کاربر
2018-03-11
18
12
سلام
یه پاور گرین ۳۸۰ دارم که یکی از ماسفت های هیت اولش سوخته بود و فیوز رو هم سوزونده بود ، الان بعد از تعویض ماسفت و فیوز پاور مدام خاموش و روشن میشه و لامپ ۱۰۰ وات سری با فیوز با سرعت زیادی چشمک میزنه
درضمن زمانی ولتاژ های خروجی قطع و وصل میشن مقدار درستی دارن یعنی ولتاژ های ۳.۳ و ۵ و ۱۲ و ... در زمان اندازه گیری ما ولت متر تقریبا دقیق هستند و فقط قطع و وصل میشن

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
کاربر گرامی
چرا قوانین انجمن رو رعایت نمی کنید ؟بنده تاپیک قبلی شما رو حذف کردم تا طبق قوانین انجمن تاپیک رو ایجاد کنید و شما مجددا به همان روش دلخواه خودتون تاپیک ایجاد کردید .لطفا عنوان رو طبق قوانین انجمن ویرایش کنید .

sadeq thani

کاربر
2018-03-11
18
12
کاربر گرامی
چرا قوانین انجمن رو رعایت نمی کنید ؟بنده تاپیک قبلی شما رو حذف کردم تا طبق قوانین انجمن تاپیک رو ایجاد کنید و شما مجددا به همان روش دلخواه خودتون تاپیک ایجاد کردید .لطفا عنوان رو طبق قوانین انجمن ویرایش کنید .

با سلام
ببخشید ولی من متوجه منظور شما نمیشم
ایراد کار من کجاست ؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Poomm

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
با سلام
ببخشید ولی من متوجه منظور شما نمیشم
ایراد کار من کجاست ؟؟؟

سلام ببخشید در کار مدیریت دخالت میکنم عنوان شما مشکل داره
باید خلاصه مشکل و مدل دستگاه رو بنویسد مثلاً قط و وصل ولتاژ پاور گرین مدل380w

sadeq thani

کاربر
2018-03-11
18
12
سلام ببخشید در کار مدیریت دخالت میکنم عنوان شما مشکل داره
باید خلاصه مشکل و مدل دستگاه رو بنویسد مثلاً قط و وصل ولتاژ پاور گرین مدل380w

سلام
الآن متوجه اشتباه خودم شدم
ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Poomm

sadeq thani

کاربر
2018-03-11
18
12
سلام
یه پاور گرین ۳۸۰ دارم که یکی از ماسفت های هیت اولش سوخته بود و فیوز رو هم سوزونده بود ، الان بعد از تعویض ماسفت و فیوز پاور مدام خاموش و روشن میشه و لامپ ۱۰۰ وات سری با فیوز با سرعت زیادی چشمک میزنه
درضمن زمانی ولتاژ های خروجی قطع و وصل میشن مقدار درستی دارن یعنی ولتاژ های ۳.۳ و ۵ و ۱۲ و ... در زمان اندازه گیری ما ولت متر تقریبا دقیق هستند و فقط قطع و وصل میشن

حالا کسی نیست که جواب سوال منو بلد باشه و کمک کنه

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
تاپیک به علت رعایت نکردن قوانین انجمن با وجود تذکر و همچنین راهنمائی دوستان قفل می شه .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا