آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: بالا نیامدن نوکیا E6

barat2010

کاربر
2017-04-07
11
16
سلام دوستان واعضاء محترم انجمن . یک گوشی نوکیاE6 دارم که دادم فلش بزنند ولی پس از فلش زدن هرکاری کردیم گوشی بالا نمی آید ( روشن میشود وحالت نقطه چین که مدام در حال بافرینگ میباشد وهمینطور ساعت ها به همین شکل باقی میماند ) بعضی میگویند باید بُرد گوشی را عوض کنی تا بالا بیاید، از دوستان در این خصوص کسی راه حلی دارد ممنون میشوم .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام. اول بفرمایید علت اینکه دادین فلش بزنن چی بوده.؟ هنگ میکررده یا شماره ها پاک نمیشد. و غیره....احتمالا حافظه داخلی گوشی ایراد داشته که با فلش زدن ایراد خودش رو نشون داده.و یک احتمال دیگه که هست ممکنه با رایت ورژن های مختلف گوشی نتیجه بگیره و به راحتی کار کند. متاسفانه فلش زدن این گوشیها قلق خاصی داره که یک نرم افزار کار با تجربه شاید بتونه مشکل شما رو نرم افزاری حل کنه.

metallboy15

کاربر
2022-01-14
4
2
سلام روز بخیر بنده هم نوکیا E6 دارم که تا زمانیکه قابش رو عوض نکرده بودم داشت کار میکرد اما بعد از تعویض قاب هرکاری میکنم تصویر نمیده گوشی سیاه سیاه هست گوشی ویبره میخوره بالاهم میاد ولی بهیچ عنوان حتی بک لایت هم نداره تمام مدارها و مدار السیدی رو چک کردم مشکلی نشون نمیده اگر کسی میدونه مشکل کجاست خواهشا راهنمایی کنه ممنون

Navid-Aref

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-23
368
771
سلام. به نظرم مهمترین دلیل این اشکال جدا شدن کانکتور فلت کیبل LCD از سوکت مقابلش رو برد گوشی هست. بخش نر و مادگی این کانکتورها باید دقیق و محکم در هم چفت بشن تا اتصال به خوبی برقرار بشه. شاید هم قطعی در فلت پیش اومده و در نهایت هم قطع اتصال فلت به LCD که دو تا آخری احتمالش کمه. همچنین چک کنین که مبادا پیچی رو باز کردین که وظیفه اش اتصال شاسی به خط منفی مدار بوده و یادتون رفته ببندینش.

پیوست‌ها

• 28 کیلوبایت بازدیدها: 73
  • 320.7 کیلوبایت بازدیدها: 77

metallboy15

کاربر
2022-01-14
4
2
تشکر از پاسخگویی شما
ولی دوست عزیز هیچ موردی پیدا نکردم دستگاه نه امپر اضافه داره نه پایه سوکت ها قطعی وصلی دارن هیچ موردی نمیبینم که بشه گفت ایراده تنها یک مورده که میتونه السیدی سوخته باشه که اونم با اهم متر چک کردم جریان ثابتی داره و قعطی نیست هیچجاش حالا فقط میشه السیدی رو من عوض کنم ببینم رفع میشه ایراد یا نه که البته السیدیشم پیدا نکردم اگر جایی سراغ دارید بفرمایید من تهیه کنم ممنون

Navid-Aref

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-23
368
771
خواهش می کنم. قاعدتا تعویض قاب نباید موجب خرابی اسکرین بشه و شاید بهتره یک تعمیرکار که این مدل گوشی ها رو زیاد تعمیر کرده گوشی شما رو چک کنه.
سرویس مَنوال (سطح یک و دو) این دستگاه رو می تونین از لینک زیر دانلود کنین:
http://www.altehandys.de/mobile/smartphone/downloads/ser-man-no-e6-00.pdf

اگر واقعا مشکل صفحه نمایش باشه اگر در شهرتان پیدا نکردید دو تا فروشگاه اینترنتی پیدا کردم که یکیشون در شهر بانه هست و قیمت بهتری داره.
صفحه نمایش ال سی دی اسکرین گوشی موبایل نوکیا ای سیکس Nokia E6-00 (sorenstore.com)

این یکی که اصفهان هست خیلی قیمت پرت و بالایی زده:
ال سی دی نوکیا NOKIA E6 E6 00 - فروشگاه اینترنتی رضایی (shr.ir)

آخرین ویرایش:

metallboy15

کاربر
2022-01-14
4
2
ممنون برادر من تهران هستم و این فروشگاهایی که گفتید دیده بودم قبلا ولی این قیمتها واقعا معقول نیست این السیدی نهایته قیمتش ۵۰ هزار تومن میتونه باشه نه ۵۰۰ هزار تومان در کل ممنون از اینکه پاسخگو بودی

ali hoshmand

کاربر vip
کاربر
2014-01-27
221
268
با سلام اگه با فلش مشکل تصویر پیدا کرده با ورژن بالاتر مشکل حل خواهد شد
توجه کنید دانگرید نوکیا باعث خرابی سوپر دانگل وrplمیشود متعصفانه سرور نوکیا قطع شده و دیگر قابل تعمیر نخواهد بود
به تعمیرکار مجرب مراجعه کنید
احتمالا با تعویض قاب فلت گوشی پاره شده یا کانکتور زیف خراب شده باید ال سی دی کانکتور وایسی شارژ چک کنید

metallboy15

کاربر
2022-01-14
4
2
سلام روز بخیر ممنون از راهنماییتون اما بنده هم خودم تعمیرکارم هم دوستی دارم که فقط فقط کارش گوشی قدیمی هست دو روز هم روش کار کرد چک کرد اما هیچ ایرادی پیدا نکرد جاهایی هم که مشکوک بود تمام رو بازسازی کرد اما هیچ فرقی نکرد فقط و فقط صفحه سیاه میاد بالا بک لایت هم نداره نور کم هم نداره ولی گوشی کاملا روشنه شارژ میشه خیلی جالبه تا حالا اینجوری مورد ندیده بودم فلش هم نکردم چون گوشی روشن ‌ سالم بود داشت کار میکرد اشتباه کردم قاب رو عوض کردم گوشی تا این داستان هم دست نخورده بود حتی پیچی ازش باز نشده بود. بهرحال ممنون از اینکه راهنمایی کردید اگر باز در تهران تعمیرکار خیلی حرفه ایی که بتونه مشکل رو حل کنه سراغ داشتید اطلاع بدید ممنون میشم موفق باشید

بالا