آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

طراحی رایگان تعداد محدودی سایت تک صفحه ای برای کاربران انجمن تعمیرکاران

kkaka

کاربر
2008-07-14
323
377
سلام به همه اساتید و دوستان عزیز
دوستان و همکاران عزیزی که قصد دارن به کارشون اعتبار و توسعه بیشتری بدن مخصوصا دوستان در شهر های کوچک و کم جمعیت ، بنده تخصص اصلیم طراحی سایت هست و قصد دارم برای همکارانی که به سایت نیاز دارن بصورت رایگان وب سایت شخصی بسازم ، لطفا تا آخر این مطلب رو مطالعه بفرمایید :
-------------
قصد بنده ایجاد یک رزومه کاری برای خودم و همینطور یک فرصت توسعه و پیشرفت برای شما دوستان عزیز هست .
هر وب سایت از 3 بخش اساسی تشکیل میشه 1- نام دامنه 2- فضای میزبانی سایت 3- طراحی و کد نویسی سایت
بنده بخش آخر رو به رایگان برای شما انجام خواهم داد ولی دو بخش دیگه متاسفانه هزینه داره ، این هزینه هم به جیب بنده نمیره
نام دامنه رو میتونین از سایت "پارس پک" تهیه کنین که دامنه 5 ساله با پسوند ir رو به قیمت 20 هزار تومن میفروشه (بنده هیچ ارتباطی با این سایت ندارم و صرفا چون ارزانتر از بقیه هست معرفی کردم )
و فضای هاست رو هم سایت های زیادی هستند که سرویس میدهند شما نیاز به حداقل 500 مگابایت فضا دارید ، بنده خودم از شرکت SERVER.IR استفاده میکنم هزینه یکساله سرویس 500 مگشون 130 هزار تومنه که همراش یک اکانت ssl رایگان هم میدن که از نظر سرچ گوگل (SEO) خیلی مفیده و نسباتا پشتیبانی خوبی هم دارند. باز هم فرقی نداره اگر از هرجایی تونستین هاستی ارزون تر بگیرید برای بنده فرقی نداره.
در نهایت بحث طراحی هست که بنده بصورته رایگان انجامش میدم البته این مورد شخصا برای بنده هزینه قالب رو داشته که چون قابل استفاده مجدد هست برای شما صرفه جویی میشه .
-----
اما منظور از سایت تک صفحه ای چیه
سایت های تک صفحه ای سایت هایی هستند که معمولا برای معرفی و ایجاد ارتباط راحت بین اشخاص و دسته ی مشتریان ، طرفداران ، شاگردان و ... استفاده میشه این سایت ها کاربرد رزومه آنلاین روهم دارند که به شما اجازه میدن نمونه کارهاتون و یا آثارتون رو داخلش معرفی کنین ، برای دوستانی که کار و تخصصشون بیشتر در زمینه تعمیرات و این مدل خدمات هست سایت تک صفحه کمک خوبی به ایجاد اعتبار کاری و همینطور تبلیغات مدرن میکنه ، در ادامه لینک نمونه ای از سایت تک صفحه ای رو براتون میذارم تا بهتر با قابلیت های این مدل سایت ها آشنا بشین ، دقت کنین این فقط یک نمونه هست که سعی شده مختصری از قابلیت های یک سایت تک صفحه ای درش گنجونده بشه و تمام قابلیت هاش به همین خلاصه نمیشه .
کد:
https://tarahshop.com/
سایت خودش گویا هست ولی اگر سوالی داشتین من در خدمتم
-------------
به علت زمانبر بودن این کار بنده فقط تعداد محدودی رو میتونم انجام بدم پس دوستانی که اول درخواستشون رو برای بنده ارسال کنند و سریع تر دامنه و هاست رو فراهم کنند مطمعنا سریع تر کارشون انجام خواهد شد.
دوستان دقت داشته باشین بنده برای طراحی نیاز به اطلاعات و محتوای متنی و عکسی دارم که برای تهیه نیاز به همکاری شما داره لطفا این مورد رو هم در نظر بگیرید.
بنده در زمینه طراحی سایت های فروشگاهی ، خبری ، بلاگ ، چند صفخه ای ، تجاری و ... هم تخصص دارم اگر دوستان در این زمینه ها هم نیاز به مشاوره داشتن میتونن شماره تماسشون رو برای بنده پیام خصوصی کنن.
------
سایت هایی که کامل شوند در همین تاپیک اضافه میکنم .
هر سوالی هست بنده در خدمتم

آخرین ویرایش:
بالا