آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن آیفون تصویری کالیوز مدل cu-432

mehrab

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-11-26
599
1,949
باسلام خومت دوستان عزیز یه آیفون تصویری کالیوز مدل cu-432هست که روشن نمیشود ویه آی سی 8 پایه روی برد سوخته که مشخصاتش پیدا نیست .من یه عکس از برد میگذارم .اگر کسی از دوستان مشخصات این آی سی رو داره ممنون میشم که اگر راهنمایی کنه .با تشکر . ۲۰۱۸-۰۹-۱۳ ۰۰.۰۳.۳۷.jpg۲۰۱۸-۰۹-۱۳ ۰۰.۰۳.۳۷.jpg

arn208

کاربر
2014-06-23
1
3
سلام.این مشکل دقیقا برای من هم پیش آمده .می خواستم بدانم با تعویض این آی سی مشکل رفع شد یا سایر قسمتهای دیگر نیز بایستی تعویض شوند. علت سوختن آی سی مشخص شد؟با تشکر

آخرین ویرایش:

rezacall

کاربر
2018-11-25
12
11
34
باسلام خومت دوستان عزیز یه آیفون تصویری کالیوز مدل cu-432هست که روشن نمیشود ویه آی سی 8 پایه روی برد سوخته که مشخصاتش پیدا نیست .من یه عکس از برد میگذارم .اگر کسی از دوستان مشخصات این آی سی رو داره ممنون میشم که اگر راهنمایی کنه .با تشکر .مشاهده فایل‌پیوست 151007مشاهده فایل‌پیوست 151007

Lsp5526

aminelviran

کاربر
2019-03-26
2
0
29
سلام بنده هم همین مشکل رو داشتم ولی چون عجله داشتم کل برد دو عوض کردم. الان هم ماله طبقه ی پایین مشکل رله پبدا کرده . وقتی کلید روشن خاموش رو روشن می کنم رله گیر کرده و خاموش روشن می شه . نمی دونم رله رو عوض کنم یا قسمت ورودی ولتاژ DC 15 ولت که همون خازن و آیسی رگولاتوره مشکل داره؟! برد پاور AC to DC هم سالمه چک کردم. ممنون می شم من رو هم راهنمایی کنید.♥

Varmaziar

کاربر
2020-02-26
1
0
سلام منم یه آیفون cu432برام اومده روشن میکنی فقط بوق میزنه مشکل از کجا میتونه باشه؟

Ali hashem

کاربر
2020-03-23
1
0
باسلام به خدا منم به همین مشکل برخوردم الان سه ماهه که روش دارم فک میکنم و قطعه عوض میکنم که تازه ای سی LM386 رو عوض کردم صدای گوش خراش حذف شد ولی بی قاعده آی سی داغ میکنه دیگه دلیل ایچی میتونه باشه ؟؟؟

Elec.ehsan

کاربر vip
کاربر
سلام. علت داغ کردن آی سی چون این مدل آی سی حتما باید اصلیشا بندازی قیمتشم ۹تومنه فرعیش ۱۷۰۰ تا ۲تومنه . اون صدای بوقم به احتمال زیاد مال میکروفن گوشی یا خازنهای کوپلاژ ۱میکرو۵۰ولت اطراف همین آی سی و ورودی میکروفن میباشد

بالا