آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشكل در يكي از كانالهاي امپ بوشمن

arash 1364

کاربر vip
کاربر
2018-05-26
201
139
با سلام
خدمت اساتيد عرض كنم يه آمپ بوشمن ١٥٠٠ برام اوردن كه همه ي كانالها درسته به غير از يك كانال كه وقتي باند بهش وصل ميكنم بعد از يك دقيقه كار كردن آمپ سوئيچ ميكنه،ترانزيستوراي خروجي رو چك كردم سالمه ترانزيستوراي راه اندازم سالمه ديودها هم چك شده سالمه.
ممنون ميشم راهنماييم كنيد

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
سلام.
قبل از دستکاری جاهای دیگه ترانزیستورهای خروجی اون کانال رو تعویض کنید یا با یه کانال دیگه جا به جا کنید که هزینه ندید اگه دیدید اون کانال راه افتاد بعد اقدام به تعویض کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: irania1

arash 1364

کاربر vip
کاربر
2018-05-26
201
139
سلام.
قبل از دستکاری جاهای دیگه ترانزیستورهای خروجی اون کانال رو تعویض کنید یا با یه کانال دیگه جا به جا کنید که هزینه ندید اگه دیدید اون کانال راه افتاد بعد اقدام به تعویض کنید.
نرانزيستورهاي خروجي رو عوض كردم ولي همچنان مشكل پابرجاست

• Like

yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-23
333
505
اذربایجان شرقی
در صورت تعویض ترانزیستورهای خروجی و سالم بودن انها به احتمال زیاد عیب از چند عدد ترانزیستور که قبل از خروجی ها هستند میباشد انها را خارج از مدار تست کنید حتما یکی از انها نشتی دارد من خودم بارها از این موردها داشتم

• Like

arash 1364

کاربر vip
کاربر
2018-05-26
201
139
در صورت تعویض ترانزیستورهای خروجی و سالم بودن انها به احتمال زیاد عیب از چند عدد ترانزیستور که قبل از خروجی ها هستند میباشد انها را خارج از مدار تست کنید حتما یکی از انها نشتی دارد من خودم بارها از این موردها داشتم
تمام ترانزيستورها چك شد و درست بود ديودها درست بود مقاومت ها درست بود

• Like

Mohamadi_70

کاربر
2020-09-07
3
1
33
سلام ، دوستان منم ی امپ امده ۱۱۰۰۰ پریمیر امده ، صدا تو سه کانال برابر و واضح ولی تو ی کانالش صدا به شدت بالاست

mohsen_maboo

کاربر vip
کاربر
2012-01-16
168
257
دوست عزیز کلید تغییر وضعیت hpf-lpf-full را با تینر شستو دهید اکثرا این کلید جرم گرفته و قطع و وصل میشه و اشتباها شما فکر میکنید که کانال خرابه یا خش خش میکنه یا آمپ پروتکت میکنه
اگر با این کار مشکل رفع نشد خروجی خراب رو ولتاژ گیری کنید ببینید در خروجی ولتاژ وجود داره؟؟

بالا