آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: نداشتن تصویر درلپ تاپ ASUS x44h

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
دوستان سلام این لپ تاپ عصبیم کرد کسی نظری نداره دربارش. روز اول مشتری آورد وخاموش کامل بود سوکت یاجک شارژ شکسته بود منم تعویض کردم و چندین بارم تستش کردم وگذاشتم اونجا تامشتری بیاد و تحویل بگیره . خودم نبودم شاگردم بوده که مشتری میاد براتحویل گرفتن لپ تاپ به گفته شاگردم روشنش می کنه تا نشون مشتری بده ولی هرچه صبرمی کنن تصویرش بالا نمیاد . درحالی که روز قبل خودم چندین بارتستش کردم تصویرش بالا میومد . الانم با پورت VGAسالم وقشنگ کارمی کنه تصویرمیده میشه باهاش کارکرد ولی با صفحه نمایش خودش نه.
بایوس دقیق خودشو گیرم نیمد ASUA X44H K84L ID :7Kفایل های دیگرهم جواب نداد . سوکت . کابل تصویر . و ال ای دی تست شده سالم هست . قطعات کنارسوکت هم تست شده . روی قطعات کنارسوکت که کابل ال ای دی میخوره بهشم دوتا ولتاژ وجود داره 3.3 و 19ولت

پشت خود لپ تاپ این مدلو زده MODEL :X44H
MB VER. :K84L

روی خود بردم این مدل
K43L main board rev . 3.1

۲۰۱۸۰۸۱۲_۲۳۴۹۱۲.jpg۲۰۱۸۰۸۱۲_۲۳۴۸۴۶.jpg۲۰۱۸۰۸۱۲_۲۳۴۸۵۷.jpg

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
دوستان کسی نظری نداره این خیلی عجله ای هست. اگرازدوستان کسی فال بایوس اینو داره ممنون میشم برام بزارروی سایت

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
دستت درد نکنه مهندس دانلودنمیشه

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
لینک کار می کنه ،عجیبه شما نمی تونید دانلود کنید .شاید دانلود های روزانه تون تموم شده.

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوستان و همکاران گرامی
ممنون می شم برای تست ،فایل الحاقی رو دانلود کنید و اگر خطایی وجود داره بفرمائید .دوستمون انگار نتونستن دانلود کنند و برای بنده جای سوال شد که ایراد از بنده هست یا مشکل دیگه ای وجود داره .
با سپاس

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,738
همکار گرامی
لطفا فلت ledرا تگاه کنید ببنید درست در جای خود قرار گرفت است و مقاومت کم هم کنار سوکت فلت هم یک نگاه کنید به فلت هم نگاه کنید ببینید مشکلی نداشته باشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
دوستان کسی نقشه این مدلو نداره پروگرامم شود تصویرنداد

hamedcrazy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
301
302
Yazd
سلام. بیکبار برام اتفاق افتاد که فلت پاور سویچو بد وصل کرده بودم السیدی تصویر نمیداد.
به نظرم باتری cmos رو بردارید. فلت سویچ پاور هم جدا کنید. بعد به اداپتور وصل کنید تا به صورت اتومات روشن بشه. ببینید ایا بازم تصویر داریر یا نه

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

بالا