آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: سوال در رابطه با مک آدرس فایل فلش مودم

www.hadi

کاربر vip
کاربر
2015-04-29
15
10
باسلام خدمت اساتید محترم
یه سوال اینکه چطور میتونم هنگامی که مودم فایل بایوس خراب کرده مک آدرس خود مودم رو داشته باشم؟
به صورت واضحتر این مورد مشکلی برام بوجود آورده به اینصورت که وقتی مثلا مودم tp link 8151 v.1 رو بایوس میزنم چراق isp ثابت میمونه ولی چراق نت روشن نمیشه علتش هم فقط اینه که چندین مودم همزمان با یک مک آدرس به شرکت خدمات دهنده وصل هستند
آیا نرم افزاری هست که بتونم فایل بایوس رو با مک خود دستگاه تطبیق بدم
با تشکر

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,704
iRanTK.iR
درود بر شما

مکی که مودمتون نشون میده رو یادداشت کنید و به صورت هکس سرچ کنید و با مک پشت مودم تعویض کنید :

mac.jpg

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
546
1,133
خوزستان-
برنامه فلش رو توی tnm گزینه read بزن بعد زوی نوشته ها راست کلیک...انتخاب گزینه jump بعد
05ff8 رو وارد کن...مک اونجا نوشته که تغییر هم‌میکنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HS13&86

omidmax

کاربر
2012-04-09
85
41
درود مک عوض کردم ولی این رمز وای فای دیفالتشو هر کاری کردم عوض نشد

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
819
2,350
باران های نقره ای
شما مک خود مودم را جایگزین کنید سپس از طریق سخت افزاری ریست کنید کلیه تنظیمات بصورت پیش فرض شده سپس فایل اصلی ابدیت را از سایت شرکت سازنده دریافت ومودم را آبدیت کنید ودر آخر کانفیگ انجام دهید

omidmax

کاربر
2012-04-09
85
41
شما مک خود مودم را جایگزین کنید سپس از طریق سخت افزاری ریست کنید کلیه تنظیمات بصورت پیش فرض شده سپس فایل اصلی ابدیت را از سایت شرکت سازنده دریافت ومودم را آبدیت کنید ودر آخر کانفیگ انجام دهید
نه منظورم این بود توی برنامه اول مک رو تغییر دادم بعدش خط مربوط به پسورد رو پیدا کردم و تغییر دادم و بعد که برنامه رو فلش کردم روی آی سی مک تغییر کرد ولی پسورد دیفالت تغییر نکرد

omidmax

کاربر
2012-04-09
85
41
آیا امکان تغییر پسورد دیفالت مودم مثل تغییر مک آدرس توی فایل فلش هست ؟

بالا