آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خاموش شدن لپ تاپ ایسوس مدل F55A بعد از دقیقا 30 دقیقه

sistana

کاربر
2010-11-24
197
157
سلام و سپاس از توجه شما. نه متاسفانه هنوز مشکل پابرجاست و با توجه به اینکه زمان خاموش شدن دقیق و در حد ثانیه تغییرات نداره و از طرفی من دستگاه رو جلوی کولر گازی با سرمای زیاد گذاشته مطمن شدم که خاموش شدن بر اثر حرارت نیست و عیب رو لز جای دیگه باید جستجو کرد ضمنا یه بار هم بایوس رو فلش زدم اما چون فایل جدید نداشتم همون فایل کپی گرفته از خودشو دوباره زدم اما هنوز متاسفانه به نتیجه نرسیدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

sistana

کاربر
2010-11-24
197
157
سلام دوست عزیز حتما انجام میشه و نتیجه رو اعلام میکنم

آخرین ویرایش:

abbas.r

کاربر vip
vip
کاربر
2011-11-03
282
530
سلام .داداش بکاپ از بایوس خودش داری بفرستی

• Like

abbas.r

کاربر vip
vip
کاربر
2011-11-03
282
530
اگه بایوس و ec داره هر دو رو با هم رایت کن تست بگیر

• Like

Mousasadr

کاربر
2022-01-22
3
1
25
سلام دوست
وقت خوش
آقا این مشکل شما حل شد؟! اگر بله لطفا بفرمایید مشکل از کجا بود؟
چون دقیقا همین مشکل برای بنده پیش اومده دستگاه سونی وایو مدل sve15117fpg هستش. چندین بار به طرق مختلف هم region رو هم اصلاح کردم ولی باز مشکل هنوز همانطور باقی ست!

• Like

HENRA

کاربر
2013-04-25
57
53
شهر اصفهان
بایوس و ای سی بایوس را کامل تعویض کنید و تست کنید.قبل از اینکه بایوس بزنید باتری بکلپ را بردارید و تست کنید

• Like

electrocom

کاربر
2016-11-26
76
72
مشهد
با سلام خدمت همکارای عزیز. یه لپ تاپ دارم بعد از دقیقا 30 دقیقه خاموش میشه که همه شواهد نشون میده me region باید بشه اما چند مدل ام ای رجیون زدم برطرف نشده. دوستان کسی این تجربه رو داشته راهنماییم کنه؟؟؟

سلام
توی ویندوز لایو تست بگیر ببین همینطوریه.
بعدشم قطعات را جدا کن و مینبرد رو توسط رم جدید فقط تست صفحه post بگیر ببین بازهم همینطوره
در نهایت هم قبل از تایم خاموشی تست داغی تمام ای سی های روی برد با دست انجام بده
و دیگه اینکه ای سی بایوس تعویض و پروگرام بشه

• Like

kohkan

کاربر vip
کاربر
2013-12-07
79
47
سلام و سپاس از توجه شما. نه متاسفانه هنوز مشکل پابرجاست و با توجه به اینکه زمان خاموش شدن دقیق و در حد ثانیه تغییرات نداره و از طرفی من دستگاه رو جلوی کولر گازی با سرمای زیاد گذاشته مطمن شدم که خاموش شدن بر اثر حرارت نیست و عیب رو لز جای دیگه باید جستجو کرد ضمنا یه بار هم بایوس رو فلش زدم اما چون فایل جدید نداشتم همون فایل کپی گرفته از خودشو دوباره زدم اما هنوز متاسفانه به نتیجه نرسیدم
مهندس اگه دستگاه و داخل یخچال هم روشن کنی کولر مشکل داشته باشه باز خاموش میشه . شما با این نرم افزار CPUID HWMonitor دما ها رو تحت نظر بگییر و با نرم افزار استرس تست تحت فشار بزار بعد مطمئن شو از کولر نیس

بالا