آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: ریست شدن پیاپی بعد از نصب مرحله آخر ویندوز 7 در مادربردfoxcon

rohy

کاربر
2009-08-31
31
44
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید محترم
مادربرد : foxcon
مدل : N15235
سری : P31A
مشکل: ریست شدن مکرر بعد از نصب ویندوز ، لوگو نمایش داده می شود و بعد از یک دقیقه مجددا ریست شده و این چرخه ادامه دارد.
اقدامات انجام شده: جایگزینی رم ، جایگزینی پاور ، جایگزینی هارد (پارتیشن بندی) ، بادگیری مادر برد ، جایگزینی درایور DVD ، کارت گرافیک با سیستم دیگر چک شده (گرافیک آن برد ندارد) ، البته بایوس رو هم با فایلی که دوستان گذاشته بودن پروگرام کردم که کلا مشکل داشت و اصلا بوت نشد ، فایل دیگه ای پیدا نکردم تا امتهان کنم،
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
با تشکر:50000000:

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید محترم
مادربرد : foxcon
مدل : N15235
سری : P31A
مشکل: ریست شدن مکرر بعد از نصب ویندوز ، لوگو نمایش داده می شود و بعد از یک دقیقه مجددا ریست شده و این چرخه ادامه دارد.
اقدامات انجام شده: جایگزینی رم ، جایگزینی پاور ، جایگزینی هارد (پارتیشن بندی) ، بادگیری مادر برد ، جایگزینی درایور DVD ، کارت گرافیک با سیستم دیگر چک شده (گرافیک آن برد ندارد) ، البته بایوس رو هم با فایلی که دوستان گذاشته بودن پروگرام کردم که کلا مشکل داشت و اصلا بوت نشد ، فایل دیگه ای پیدا نکردم تا امتهان کنم،
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
با تشکر:50000000:

[hide] دوست عزیز ابتدا از یک نسخه دیگر برای نصب ویندوز استفاده کنید معمولا مشکل ریستارت مکرر میتواند از مشکل دار شدن هارددیسک باشد که سعی کنید با یک هارد دیگر امتحان کنید [/hide]

rohy

کاربر
2009-08-31
31
44
ممنون از راهنمایی دوستان
عرض کنم خدمت شما که با سه ویرایش و سه نسخه مختلف امتهان کردم نشد
و در کارهای انجام شده اعلام کردم که هارد جای گذاری شده(عوض شده)
ممنون

Newman1

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-04-12
343
883
ممکنه ایراد از اتصالات cpu باشه میتوتی پایه هاشو تمیز کنی و دوباره جا بزنی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rohy

copymachine

کاربر
2018-06-24
2
2
من دقیقا همین مشکل رو داشتم و متوجه شدم که فن و هدسینگ سیپیو مشکل داشت و همه چیز کار میکرد و به مرور سیستم کند شد تا اینکه بالا نمیومد، شما هم بای اطمینان یه بررسی کنید

بالا