آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

جایگزین برای ایسی لامپ led

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
سلام چندتا لامپ کم مصرف led دارم که همشون روشن نمی شوند تمام قطعات سالم هستند یک ای سی ب شماره Bp2836 دارند ک ب احتمال مشکل از ای سی می باشد گشتم ای سی رو پیدا نکردم ایا این ای سی مشابه دارد یا می شود ب روش دیگه لامپ ها رو روشن کرد تعداد ال ای دی های لامپ ها 38تا می باشد سپاس

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,822
7,754
جنت شهر
سلام
ميتوانيد از برد درايور LEDكه در بازار موجود است استفاده كنيد .
اگر قصد تعمير برد لامپ را داريد اي سي را ميتوانيد از لينك روبرو تهيه كنيد . http://ofoqelec.com/bp2836d.html

آخرین ویرایش:

م نبی زاده

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-02-22
301
899
Iran
سلام چندتا لامپ کم مصرف led دارم که همشون روشن نمی شوند تمام قطعات سالم هستند یک ای سی ب شماره Bp2836 دارند ک ب احتمال مشکل از ای سی می باشد گشتم ای سی رو پیدا نکردم ایا این ای سی مشابه دارد یا می شود ب روش دیگه لامپ ها رو روشن کرد تعداد ال ای دی های لامپ ها 38تا می باشد سپاس

حضرت دوست من چند وقته که لامپledتعمیر میکنم ولی تا حالا خیلی کمتر شده که مشکل از ای سی باشه شما تمامی ledها رو چک کنید و خراب هارو جمپر بزنید حتما مشکلتون حل میشه:):)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ساخر

mohammad127

کاربر
2014-03-03
1
2
حضرت دوست من چند وقته که لامپledتعمیر میکنم ولی تا حالا خیلی کمتر شده که مشکل از ای سی باشه شما تمامی ledها رو چک کنید و خراب هارو جمپر بزنید حتما مشکلتون حل میشه:):)

عزیز دل برادر این راهکاری که شما دارید میگی بی فایده هست درسته که لامپ روشن میشه ولی بعد از چند مدت دوباره میسوزه و نفرین مشتری براتون باقی میمونه.
اگر تعمیر این لامپ ها به همین سادگی بود خو همه میرفتن تو اینترنت فیلم تعمیر رو نگاه میکنن که پایه های ال ای دی سوخته رو اتصال کوتاه میکنن خودشون لامپها رو تعمیر می کردند.تازه همه تعمیرکارا دارن مینالت میگن ما حتی ال ای دی رو جایگزین می کنیم باز لامپ بعد چند وقت می سوزه. اینگونه رفتارها باعث می شه که مشتری نسبت به بقیه افراد که سواد کافی دارند و تعمیرات رو به صورت اصولی انجام میدن هم بدبین بشه

azarbai

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-03-13
306
690
تبریز - آذربایجان
چنین روشهایی حتی در صورت درست شدن لامپ غیر اصولی است. اگر قطعه ای خراب شده باید تعویض بشه نه اینکه جمپر بزنید. متاسفانه همینکارها باعث پایین اومدن کلاس کاری تعمیرکاران میشود.

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
به نام خدا
لطفا دقت کنید این لامپ ها ولتاژ کاری متفاوتی دارند
3 ولت 6 ولت و..
باید ولتاژ گرفته شود.
دوم به
گرما بیش از حد حساس هستند. باید زیاد گرما نخورن.
این دونکته رعایت کنید دیگه مشکلی نخواهد بود

moaiedy

کاربر
2018-07-03
45
64

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
دوستان پیشنهادمیکنم حتما به لینک زیر سر بزنید تا اطلاعاتتون بره بالاتر در مورد همش برای من که فوق العاده بود انشا ا.. برا شمام مفید باشه

https://www.irantk.ir/threads/102706-دلیل-2-برابر-شدن-ولتاژ-تغذیه-لامپهای-LED-سقفی-؟

موفق باشین

درود و آفرین بر شما که رفتی به لینک مورد اشاره و بصورت رایگان کلی سود بردی و استفاده کردید ولی از هیچکدام از اساتید یه تشکر بدون هزینه هم نکردی
درود بر شما که باعث دلگرمی و پشتوانه و الگویی برای اساتید بزرگوار هستید

بالا