آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کار نکردن پورت های usb و ps2 مادربرد BIOSTAR G41-M7 با وجود ولتاژ در پورت ها

amir1368

کاربر
2012-02-26
88
107
با سلام مادربرد فوق با اینکه ولتاژ در هر دو پورتش موجود هستش و هیچ کدوم از فیوزهای پشت پورت ها خراب نشدن اصلا نمیتونم کی برد و ماوس استفاده کنم جالب اینکه وقتی کی برد به پورت ها زده میشه برای یه لحطه چراغ های کی برد روشن و خاموش میشن ولی بعدش هرچی کلید numlk و یا کلید های دیگه که باعث روشن شدن چراغ های کی برد میشن رو میزنم هیچ چراغی روشن نمیشه
کارهای انجام گرفته
1-بایوس زده شده
2-i/o هیت داده شده
لطفا راهنمایی کنین؟

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
[hide][/hide]
با سلام مادربرد فوق با اینکه ولتاژ در هر دو پورتش موجود هستش و هیچ کدوم از فیوزهای پشت پورت ها خراب نشدن اصلا نمیتونم کی برد و ماوس استفاده کنم جالب اینکه وقتی کی برد به پورت ها زده میشه برای یه لحطه چراغ های کی برد روشن و خاموش میشن ولی بعدش هرچی کلید numlk و یا کلید های دیگه که باعث روشن شدن چراغ های کی برد میشن رو میزنم هیچ چراغی روشن نمیشه
کارهای انجام گرفته
1-بایوس زده شده
2-i/o هیت داده شده
لطفا راهنمایی کنین؟

[hide] دوست عزیز امکان دارد خود پایه های پورت لحیم سردی داشته باشند و یا پورت خراب شده باشد [/hide]

amir1368

کاربر
2012-02-26
88
107
سلام به پایه های پورت هم لحیم دوبازه زدم و اینکه هیچ کدوم از پورت های یو اس بی و پی اس تو کار نمیکنن تنها راهم تعویض i/o هستش اونم اگه بتونم پیدا کنم

iran.repare

کاربر vip
vip
کاربر
2010-01-27
209
398
34
ارومیه
telegram.me
من مشکل کار نکردن پورت Usb رو داشتم که با تعویض ای سی های 6 پایه تو مسیر Usb مشکل برطرف شد.
اون آی سی ها رو روی برد اوراقی مشابه میتونی جایگزین کنی

Newman1

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-04-12
343
883
Re: پاسخ : کار نکردن پورت های usb و ps2 مادربرد BIOSTAR G41-M7 با وجود ولتاژ در پورت ها

یه امتحان کن در حالت بایوس منو کیبرد کار میکنه میشه فلش مموری رو برای بوت از فلش تنظیم کرد شاید ایراد از سخت افزار نباشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir1368

amir1368

کاربر
2012-02-26
88
107
پاسخ : Re: پاسخ : کار نکردن پورت های usb و ps2 مادربرد BIOSTAR G41-M7 با وجود ولتاژ در پورت ها

نه اصلا وارد تنظیمات بایوس نمیشه که بتونم کنترل کنم احتمالا مشکل یو اس بی ها نرم افزاری باشن ولی متاسفانه ps2 هم کار نمیکنه که بتونم وارد بایوس بشم.

ali_khani

کاربر vip
کاربر
2023-02-26
3
0
سلام
یه واسطی هست که از یه طرف میخوره به mini_pci و از طرف دیگه خروجی usb میده ، کیبورد بزن از این طریق وارد بایوس بشو و چک کن که usb/ps2 انیبل باشن ! یه بار دیزیبل انیبل ممکنه جواب بده #

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
270
517
بوشهر
سلام
یه واسطی هست که از یه طرف میخوره به mini_pci و از طرف دیگه خروجی usb میده ، کیبورد بزن از این طریق وارد بایوس بشو و چک کن که usb/ps2 انیبل باشن ! یه بار دیزیبل انیبل ممکنه جواب بده #

درود بر شما
این تاپیک قدیمیه و تاریخ تاپیک و اخرین پست بر میگرده به 2018

ali_khani

کاربر vip
کاربر
2023-02-26
3
0
گفتم شاید یکی سرچی دراین مورد کنه فروم رو ببینه و پاسخ ها رو بخونه شاید به دردش بخوره

بالا