آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

درخواست: با سلام : انتقال تصاویر دوربین مدار بسته از فاصله خیلی دور (از شهرستان ب تهران )

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار :
میخوام تصاویر دوربین مداربسته را از شهرستان به تهران روی اینترنت یا موبایل داشته باشم اگر لطف نمایید راهنمایی کنید تشکر میکنم . قبلا هم سپاسگزارم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moein6

melijei

کاربر vip
vip
کاربر
2010-02-05
10
4
اصفهان
سلام دوست عزیر شما به طور کلی به دو طریق میتونی این کار را انجام اول با ای پی استاتیک ویا بدون ای پی استاتیک که به روش p2pهم معروفه .با ای پی استاتیک هم از نظر راحتی واسون بودن کار وهم سرعت بالا کار انجام میشه که البته باید شما از مخابرات یک اپی ادرس درخواست کنی که ماهیانه هزینه ای ازشما میگیرن ولی در p2p هیچ گونه هزینه ای نداره ولی اولا باید دستگاه شما این ویزگی را ساپورت کنه و ثانیا هر دستگاه دی وی ار یا ان وی ار معمولا نرم افزار مخصوص خودش را داره
اگر در اینترنت سرچ کنید انتقال تصویر بصورت p2p و مارک دستگاهتون را بگین هم نرم افزارشو میاره هم طریقه وصل شدنش
اگرسرچ کردین و مشکلتون حل شد که چه بهتر در غیر اینصورت بنده در خدمتم

m.hosein3085

کاربر
2019-02-05
2
0
30
سلام دوستان...
من انتقال تصویر انجام دادم بر روی گوشی.. بعد مدتی قطع شده و دیگه نمایش نمیده... فقط زمانی نمایش میده که به مودی که به دی وی آر متصل هست کانکت بشم... خاج از از محدوده نشان نمیده مشکلش چی میتونه باشه... خیلی گیرم ممنون اگه جواب بدین

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
دوست عزیز لطفا برای خودتون تاپیک جدید بزنید دقیقا برند و مدل دستگاهی که دارید در عنوان بنویسید درضمن توضیح بدید الآن به چه شکل انتقال تصویر رو انجا مدادید. IP استاتیک دارید؟ یا از طریق cloud انتقال تصویر دادین؟
چجوری توقع دارید سوال به این ناقصی ما بتونیم جواب بدیم؟

Beheeee

کاربر
2023-10-20
2
0
40
همدان
سلام دوستان...
من انتقال تصویر انجام دادم بر روی گوشی.. بعد مدتی قطع شده و دیگه نمایش نمیده... فقط زمانی نمایش میده که به مودی که به دی وی آر متصل هست کانکت بشم... خاج از از محدوده نشان نمیده مشکلش چی میتونه باشه... خیلی گیرم ممنون اگه جواب بدین
سلام، اون دستگاه دیگه با p2pجواب نمیده و باید با ای پی استاتیک انتقال تصاویر رو انجام بدید

بالا