آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در مودم tp link

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
دوستان من این مودم را دادم برای تعمیر گفت از آی سی فلشه.. 25 تومن هم گرفت..ولی الان باز مشکل پیدا کرده .. وقتی روشن می کنم سه تا چراغ روشن می مونه و هنگ می کنه.. من کلا" قید این مودمو زدم.. می خوام مودم جدید بخرم... الان بهترین مودم تو بازار تو رنج قیمتی 100 تا 150 تومن کدوم مودم ها هستن؟
آیا برای خرید مودم می شه به دیجی کالا اعتماد کرد؟

دوست عزیز مودم سیمکارتی بخر خودت رو راحت کن زیر 4 مگ سرعت نمیده اگر تونستی مارک فیلیپس پیدا کن خیلی عالیه مشکلات adsl و هم نداره

keivanpro

کاربر
2009-08-24
11
12
دوست عزیز مودم سیمکارتی بخر خودت رو راحت کن زیر 4 مگ سرعت نمیده اگر تونستی مارک فیلیپس پیدا کن خیلی عالیه مشکلات adsl و هم نداره

یک دونه مودم سیم کارتی دارم از ایرانسله .. ولی چون کارم با نت زیاده یک خط adsl هم دارم این مودم را واسه اون خط می خوام

tartar

کاربر
2009-09-01
36
42
اهواز
دوستان من این مودم را دادم برای تعمیر گفت از آی سی فلشه.. 25 تومن هم گرفت..ولی الان باز مشکل پیدا کرده .. وقتی روشن می کنم سه تا چراغ روشن می مونه و هنگ می کنه.. من کلا" قید این مودمو زدم.. می خوام مودم جدید بخرم... الان بهترین مودم تو بازار تو رنج قیمتی 100 تا 150 تومن کدوم مودم ها هستن؟
آیا برای خرید مودم می شه به دیجی کالا اعتماد کرد؟

سلام داداش

یه 25 دیگه میذاشتی روش از سایت دیوار از همون منطقه خودتون یه دونه دست دوم تمیز میخریدی بهتر بود والا

keivanpro

کاربر
2009-08-24
11
12
سلام داداش

یه 25 دیگه میذاشتی روش از سایت دیوار از همون منطقه خودتون یه دونه دست دوم تمیز میخریدی بهتر بود والا

والا راست می گی
پشیمون شدم اصلا" دادم تعمیر .. این مودم دیگه عمرشو کرده بود
الان بهترین مدل tp link یا dlink تو رنج قیمتی 100 -150 تومنی کدوم مدله؟

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
در اکثر موارد ایراد این مودمها مربوط به آیسی پردازنده مودم هست
که چون همواره روشن می ماند داغ می کند که بمرور زمان در کارکردش اختلال بوجود میاد و تا اینکه بالاخره کلا از کار می افتد

tartar

کاربر
2009-09-01
36
42
اهواز
الان بهترین مدل tp link یا dlink تو رنج قیمتی 100 -150 تومنی کدوم مدله؟

سلام
والا نمی دونم عزیز اما بر حسب تجربه بت میگم دی لینک بگیر که خیلی مودمای خرجونین من شش ساله دارم ازش استفاده میکنم... تقریبا 20 ساعت در روز روشنه.. آخ نگفته. تازه مدلای پایینش هست. سال 91 البته صد گرفتم. الان قیمت ندارم متاسفانه

keivanpro

کاربر
2009-08-24
11
12
در اکثر موارد ایراد این مودمها مربوط به آیسی پردازنده مودم هست
که چون همواره روشن می ماند داغ می کند که بمرور زمان در کارکردش اختلال بوجود میاد و تا اینکه بالاخره کلا از کار می افتد

این مودمی که داشتم هفت روز هفته 24 ساعته روشن بود.. تقریبا" 5 سال اینطوری کار کرد... امسال دیگه هوا گرم بود دووم نیاورد
من شنیدم مودمو بهتره خاموش نکنیم آیا این درسته؟ فاصله زمانی بین خاموش کردن بهتره چقدر باشه؟

keivanpro

کاربر
2009-08-24
11
12

سلام
والا نمی دونم عزیز اما بر حسب تجربه بت میگم دی لینک بگیر که خیلی مودمای خرجونین من شش ساله دارم ازش استفاده میکنم... تقریبا 20 ساعت در روز روشنه.. آخ نگفته. تازه مدلای پایینش هست. سال 91 البته صد گرفتم. الان قیمت ندارم متاسفانه

ممنون داداش گلم

بالا