آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزش تصويري نحوه آپديت سخت افزاري پروگرامرهاي TNM

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,703
iRanTK.iR
با سلام برنامه شما در کام پیوتر من ویروس شنا سایی میشود لطفا برسی فرماییدباسپاس

سلام

زمانيکه اين فايل ويدئويي رو ساختم و اونو ExE کردم با يک نرم افزار به اسم Themida پروتکتش کردم ، به همين دليل ممکنه بعضي از آنتي ها به فايل ايراد بگيرند ، فايل مشکلي نداره و سالم هست / موفق باشيد .

roolita

کاربر
2012-02-17
17
40
:busted_red:سلام دوستان خسته نباشید
من تازگیا پروگرمر2000 خریدم و خیلی وارد نیستم باهاش کار کنم
از کجا باید فایلهای جدید رو برای پروگرم آی سی بایوس پیدا کرد؟؟؟؟
و1 مشکل دیگه اینکه روی خود آی سی SST49LF003B ولی وقتی با پروگرمر شناسایی میشه میزنهSST49LF003A ممنون میشم سریع جوابمو بدید
پیشاپیش تشکر از لطف همگی

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
سلام . این روش آپدیت توی نسخه های جدید نرم افزار هم به همین شکل هست ؟ چون ورژن برنامه تغییر میکنه ولی پیغامی مبنی بر آپدیت سخت افزاری نمیده

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
سلام
این آموزش مربوط به ارتقاء سخت افزار دستگاه است که تنها در مواردی که لازم باشد
خود نرم افزار به شما اعلام میکند.

سلام . این روش آپدیت توی نسخه های جدید نرم افزار هم به همین شکل هست ؟ چون ورژن برنامه تغییر میکنه ولی پیغامی مبنی بر آپدیت سخت افزاری نمیده

hamon2020

کاربر
2014-03-31
1
6
با سلام خدمت مهندسین گرامی
منظور از آپدیت سخت افزاری چیه ؟ یعنی چه اتفاقی واسه پروگرمر می افته؟ ای سی توی پروگرمر که فکر می کنم fpga باشه آپدیت میشه؟
بعد اینکه این فایلی که قرار دادین آموزش ویدیویی هستش ؟ با چه نرم افزاری باز میشه؟

9099070421

کاربر vip
کاربر
2015-08-06
32
189
iran
سلام

زمانيکه اين فايل ويدئويي رو ساختم و اونو ExE کردم با يک نرم افزار به اسم Themida پروتکتش کردم ، به همين دليل ممکنه بعضي از آنتي ها به فايل ايراد بگيرند ، فايل مشکلي نداره و سالم هست / موفق باشيد .
لطفا فایل خود را از حالت exe خارج کنید و بعد زیبپ کنید و در سایت قرار دهید تا از الوده شده سیستم دوستان جلوگیری شود.با تشکر این فایل الوده هست لطفا دانلود نکنید .
Win32.Packed.Themida.AAG نوعی نرم افزار سرکش است. این سیستم بر روی یک سیستم رایانه ای بدون رضایت کاربر نصب می شود و درمورد مسائل مربوط به حریم خصوصی از جمله سرقت کارت های اعتباری ، تبهکاری سایبری و سرقت هویت منجر می شود. این سرکش معمولاً ساختار اصلی برنامه های معروف امنیتی را تقلید می کند تا کاربران بی تجربه رایانه را گیج کند. شایع ترین علامت این Rogueware این است که کامپیوتر را اسکن می کند و نتیجه همیشه نشان می دهد که رایانه توسط بسیاری از عفونت های پرخطر مانند Trojans ، کرم ها یا نرم افزارهای جاسوسی تهدید شده است. سپس ادعا می کند در صورت خرید نسخه کامل آن ، توانایی حذف همه تهدیدات و محافظت از رایانه را دارد.

Win32.Packed.Themida.AAG همان چیزی است که به عنوان "ضد ویروس سرکش" شناخته می شود که وانمود می کند ویروس ها را از رایانه شما پاک کند ، اما هیچ کاری انجام نمی دهد. در عوض ، این ابزار عفونی با یک هدف طراحی شده است - این امکان را برای شما فراهم می کند تا با این امید که شما را آزار دهد ، «ارتقاء یافته» نرم افزار را خریداری کنید.

بالا