آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

درخواست: شیر برقی جهت باز یا بسته کردن مسی عبور آب در لوله

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با سلام محضر دوستان و اساتید ارجمند :
یکی از عزیزان من دچار آلزایمر شده و من در صدد نصب یک شیر برقی در مسیر ورودی آب سرویس آشپز خانه و بهداشتی هستم و حقیقت بهتر از شیر برقی لباسشویی چیزی به ذهنم نرسیده که اون هم مشکلاتی مثل اینکه یک سر شیر شلنگ خور است و قرار دادن آن در مسیر ورودی آب کمی دشوار است چنانچه دوستان عزیز شیر برقی دوسر حدیده یا رزوه در هر بخش صنعتی اعم از خودرو یا هر جایی که بتوان تهیه کرد راهنمایی کنند سپاسگزار میشوم .

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,849
10,532
سلام
شیر برقی اب را جستجو کنید .در انواع مختلف موجوده.
این نوع شیر ها معمولا در دو نوع سلنوییدی و موتور دار و بدنه هم از نوع پلاستیک یا برنج هست
نوع سولنویدی در دو نوع normaly open و normaly close هست.نوع نرمالی اوپن در حالت عادی باز هست و با اتصال برق قطع میشه و نوع نرمالی کلوز در حالت عادی بسته است و با اتصال برق باز میشه

khaloodi

کاربر vip
کاربر
2016-02-13
2
2
شیر برقی آب پارکر نرمال کلوز 7321BIN00

url

آموزش رایگان برق صنعتی در سایت گروه صنعتی برق جو

آخرین ویرایش:

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467
با سلام محضر دوستان و اساتید ارجمند :
یکی از عزیزان من دچار آلزایمر شده و من در صدد نصب یک شیر برقی در مسیر ورودی آب سرویس آشپز خانه و بهداشتی هستم و حقیقت بهتر از شیر برقی لباسشویی چیزی به ذهنم نرسیده که اون هم مشکلاتی مثل اینکه یک سر شیر شلنگ خور است و قرار دادن آن در مسیر ورودی آب کمی دشوار است چنانچه دوستان عزیز شیر برقی دوسر حدیده یا رزوه در هر بخش صنعتی اعم از خودرو یا هر جایی که بتوان تهیه کرد راهنمایی کنند سپاسگزار میشوم .
با سلام
قیمت شیر برقی که دوسر رزوه باشه و برنجی الان خیلی بالا هست.
همون شیر برقی لباسشویی رو میتونید ابتکاری ازش استفاده کنید.
ولی در مسیر ورودی شیر حتما صافی مناسب نصب کنید

بالا