آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

کمک برای رفع مشکل تعمیر پاور

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
سلام ی پاور دستمه ک خودش برام مهم نیست ولی مشکل ش حالم رو گرفته ولتاژ ۵ بنفش وسبز رو دقیق دارم ولی با اتصال سبز و سیاه روشن نمیشه درضمن ولتاژ ۵. ۳/۳و ۱۲رو رو پایه های ای سی ۷۵۰۰دارم تمام قطعات تست شده هستن چیزی نمونده ک عوض نکرده باشم واقعا جای سوال شده برام مشکل چی میتونه باشه

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,723
7,471
دامغان
زمان سوییچ کردن برای روشن شدن افت ولتاژ روی خط ۵ ولت استند بای ندارید ؟
ای سی ۷۵۰۰ عوض کردید ؟
ترانزیستور های اولیه سالمه ؟
لحیم سردی روی برد ندارید ؟

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
زمان سوییچ کردن برای روشن شدن افت ولتاژ روی خط ۵ ولت استند بای ندارید ؟
ای سی ۷۵۰۰ عوض کردید ؟
ترانزیستور های اولیه سالمه ؟
لحیم سردی روی برد ندارید ؟
افت ولتاژ ندارم
ایسی تعویض شده
لحیم سرد ندام
ترانزیستور ها هم سالم هستن

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
سلام ی پاور دستمه ک خودش برام مهم نیست ولی مشکل ش حالم رو گرفته ولتاژ ۵ بنفش وسبز رو دقیق دارم ولی با اتصال سبز و سیاه روشن نمیشه درضمن ولتاژ ۵. ۳/۳و ۱۲رو رو پایه های ای سی ۷۵۰۰دارم تمام قطعات تست شده هستن چیزی نمونده ک عوض نکرده باشم واقعا جای سوال شده برام مشکل چی میتونه باشه

کسی نبود نظر جدیدی داشته باشه فکرم دیگه ب جایی قد نمیده
لطفاً اگه کسی تا الان با مشکل من رو ب رو شده کمک کنه

mojtabashaye

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
620
816
اصفهان
کسی نبود نظر جدیدی داشته باشه فکرم دیگه ب جایی قد نمیده
لطفاً اگه کسی تا الان با مشکل من رو ب رو شده کمک کنه
دوست عزیز مشکل شما به احتمال زیاد یه قطعی تو مدار چاپی هست . اگر لوپ دارید برد رو زیر لوپ چک کنید . با یه لامپ 200 سری کنید تا وضعیت شرتی تو مدار مشخص بشه . ضمنا مدل پاور رو هم ذکر کنید و در صورت امکان عکسی از برد قرار بدید

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
دوست عزیز مشکل شما به احتمال زیاد یه قطعی تو مدار چاپی هست . اگر لوپ دارید برد رو زیر لوپ چک کنید . با یه لامپ 200 سری کنید تا وضعیت شرتی تو مدار مشخص بشه . ضمنا مدل پاور رو هم ذکر کنید و در صورت امکان عکسی از برد قرار بدید

مدل پاور گرین ۴۸۰
با ی لامپ ۱۰۰سری کردم یک لحظه روشن میشه و خاموش
لوپ ندارم با زربین چک کردم قعطی نداره ب ظاهر
راستی یادم رفت بگم من این پاور رو تعمیر کردم ک مشکل از سینک اول داشت داشتم ولتاژ ها رو چک میکردم ک یک لحظه سر پراپ اهم متر ب یکی از پایه ها تو قسمت ولتاژ ۳/۳ولت اتصال شد این مشکل پیش اومد قطعات تمام چک شده هستن و سالم حتی ای سی ها رو برداشتم گذاشتم رو پاور دیگه ک بی مشکل روشن شد با سپاس از شما

hadiddd

کاربر
2015-04-18
97
100
البرز
مدل پاور گرین ۴۸۰
با ی لامپ ۱۰۰سری کردم یک لحظه روشن میشه و خاموش
لوپ ندارم با زربین چک کردم قعطی نداره ب ظاهر
راستی یادم رفت بگم من این پاور رو تعمیر کردم ک مشکل از سینک اول داشت داشتم ولتاژ ها رو چک میکردم ک یک لحظه سر پراپ اهم متر ب یکی از پایه ها تو قسمت ولتاژ ۳/۳ولت اتصال شد این مشکل پیش اومد قطعات تمام چک شده هستن و سالم حتی ای سی ها رو برداشتم گذاشتم رو پاور دیگه ک بی مشکل روشن شد با سپاس از شما
سلام دوست من اگه لامپ سری روشن خاموش میشه سریع میتونه از موارد زیر باشه چک کنید
خازنهای بزرگ
اتصال کوتاه در هیت سینک اول
خراب بودن مقاومتهای نزدیک خازنهای بزرگ ورودی

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
فک نکنم از ورودی باشه مشکل من چون لامپ سری رو رو پاور سالم هم گذاشتم یک لحظه روشن خاموش میشه
خازن های بزرگ تست شده هستن
همچنین خازن های ۱۰میکو فاراد ۵۰ولت هم سالم هستن

hadiddd

کاربر
2015-04-18
97
100
البرز
فک نکنم از ورودی باشه مشکل من چون لامپ سری رو رو پاور سالم هم گذاشتم یک لحظه روشن خاموش میشه
خازن های بزرگ تست شده هستن
همچنین خازن های ۱۰میکو فاراد ۵۰ولت هم سالم هستن
الان 5vsbداری؟اگه داری مشکلت از قسمت خروجی هست ولی اگه نداری از قسمت ورودی هست که باید چک بشه.

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
الان هم ک شکم بر طرف شه سینک رو بیرون اوردم چک شد سالم هستن

بالا