آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل مین برد p35ap_s

loll

کاربر
2018-06-17
6
0
سلام خدمت دوستان گرامی ای مین برد ما حالتی شده نمیدونم چرا هر چند وقت ی بار با کلید پاور کیس روشن نمیشه باید اسلاید رم جا ب جا کرد تا روشن شه رم ها هم همه سالم تست شده ده تا رم روش تست کردم رم ک میزارم ی مدت اوکی روشن میشه بعد ن باید حتما جا ب جا کنم گاهی اوقات با جا به جا هم روشن نمیشه با میکرو سویچ تو مین هست میزنم روشن میشه همون ک طرف جامپر هست سه تا هستن میکرو سویچا با اونا میزنم کیس روشن میشه لطفا راهنمایی کنید

mmzhr

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-29
341
13,043
33
همدان
سلام خدمت دوستان گرامی ای مین برد ما حالتی شده نمیدونم چرا هر چند وقت ی بار با کلید پاور کیس روشن نمیشه باید اسلاید رم جا ب جا کرد تا روشن شه رم ها هم همه سالم تست شده ده تا رم روش تست کردم رم ک میزارم ی مدت اوکی روشن میشه بعد ن باید حتما جا ب جا کنم گاهی اوقات با جا به جا هم روشن نمیشه با میکرو سویچ تو مین هست میزنم روشن میشه همون ک طرف جامپر هست سه تا هستن میکرو سویچا با اونا میزنم کیس روشن میشه لطفا راهنمایی کنید

موسفت های اطراف رم رو تست کن احتمالا ایراد دارن

loll

کاربر
2018-06-17
6
0
دوستان لطفا راهنمایی کنید الان هر رمی روش میزارم به همون روش بالا ک گفتم میاد ولی بعد ده دیقه روشن موندن خاموش و روشن میشه مین برد هی خاموش میشه هی روشن میشه جیزی بالا نمیاد تا دوباره همون کارا انجام بدی

hamedcrazy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
301
302
Yazd
پاورتون چیه.
با یه پاور سالم تست کردین؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

loll

کاربر
2018-06-17
6
0
گرین 330 داداش از پاور نیست تس شدس رم ما جا به جا میکنم روشن میشه بعد ده مین دوباره خاموش میشه مین برد هی روشن خاموش میشه اما سیستم بالا نمیاد هر بار بخوام روشن کنم باید رم ها جا به جا کنم بعد با سویچ پاور تو کیس روشن میشه با دکمه نمیشه

hamedcrazy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
301
302
Yazd
گرین 330 داداش از پاور نیست تس شدس رم ما جا به جا میکنم روشن میشه بعد ده مین دوباره خاموش میشه مین برد هی روشن خاموش میشه اما سیستم بالا نمیاد هر بار بخوام روشن کنم باید رم ها جا به جا کنم بعد با سویچ پاور تو کیس روشن میشه با دکمه نمیشه
خب خاموش روشن میشه رو چه کدی دقیقا خاموش روشن میشه.
اسلات رم رو هم تمیز کنین

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

بالا