آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: چشمک زدن چراغ پاور مودم Linksys WAG120N

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
با سلام
مودم لینکسیس مدل WAG12N مشگل چشمک زدن چراغ پاور را به مدت حدود 5 الی 10 دقیقه دارد و بعد از آن ثابت میشود . اما به هیچ عنوان وارد بخش تنظیمات نمیشود . آی سی فلش را توط 2 مدل از فایل فلش که در این انجمن گذاشته شده بود توسط پروگرامر پروگرام شد اما همچنان عیب پا بر جا است . 3 عدد خازن موجود روی برد هم تعویض شد .

لطفا راهنمایی بفرمایید این مشگل گریبانگیر خیلی ها شده
اگر فایل فلش بهتر و میمئنتری سراغ دارید لطفا اینجا اعلام کنید
. با تشکر

hamed-pc

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-21
336
775
درود
عکس برد هم بگذارید ، البته با کیفیت باشد .
شماره شاسی برد چی است ؟

P_20180614_193003_1_HDR_p.jpg

شماره شاسی خاصی دور و اطراف برد دیده نمیشه فقط همان وسط نوشته YQN20-1.6 دیده میشه

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,796
حالا که با پروگرم کردن مشکل حل نشده ، برد رو یه هیت نرم بدید و مطمئن بشید آی سی ای بیش از حد داغ نکنه

meysam.slm

کاربر
2020-07-10
3
6
39
سلام. راهکاری برای حل این مشکل پیدا نکردید؟ منم به همین مشکل برخورد کردم. تو این حالت دستگاه نه پینگ میکنه نه وارد صفحه تنظیمات میشه و نه میشه فریم ور رو تعویض کرد. یکدفعه به این مشکل خورد.

meysam.slm

کاربر
2020-07-10
3
6
39
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دوستان راه حلی برای این مشکل پیدا نکردید؟ منم به همین مشکل دچار شدم و هیچ کاری نمیتونم بکنم. نه ریست میشه نه وارد صفحه مودم میشه. نه پینگ میشه و نه فریمور تعویض میشه.

[/FONT]

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,548
IRAN-Karaj
دوستان متخصص یه حالی بدید به ما و این مشکل رو حل کنید. چیکارکنم به نظرتون.

درود

دوست عزیز بنده متاسفانه تجربه ای توی این مودم ندارم ولی چندتا نکته کلی میگم شاید راهگشا باشه براتون

اولین نکته ولتاژگیری از نقاط مختلف روی برد مودم هست مثلا 3.3 ولت روی پایه های آسی فلش هست یا خیر؟

و همینطور ولتاژهای حدود 3.3 و 2.5 و 1.8 در اطراف آی سی ها که معمولا از خازن های ریز smd میتونید ولتاژگیری کنید

اگه این ولتازها رو داشتین اولین قدم اینه که یه فایل دامپ مطمئن روی آی سی فلش پروگرام کنید

اگه نتیجه نگرفتین اون آی سی هایی که با رنگ قرمز مشخص کردم با خمیر فلکس مرغوب یه هیت نرم بکشید

و اگه باز هم نتیجه ای نگرفتین روی cpu که روش هیتسینک هم داره فشار بیارین ببینید تغییری توی چراغ های مودم بوجود میاد یا خیر

که اگر تغییر کرد احتمال دیسکانکنتی داره و با ریسولد یا ریبال باید نتیجه بده

امیدوارم موفق باشین

P_20180614_193003_1_HDR_p.jpg

بالا