آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاریک روشن شدن لپ تاپ hp Elite book8460p

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
با سلام
hp elite book
لپتاپ اچ پی مدل elit book مشکل تصویر داره وقتی روشن میشه خیلی تاریک هست بزحمت چزی دیده میشه خروجی مانیتور تصویر درسته دستگاه باز شده روی برد ال ای دی همه ولتاژها هست خودم احتمال میدم از ال ای باشه ولی مطمعن نیستم دوستان کسی این مشکل رو داشته ؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ttrp8

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2013-12-20
127
162
سلام
منم یه لپتاپ داشتم که 1 دقیقه بعد از روشن شن صفحش تاریک میشد و فنش متوقف میشد!!!!

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
با سلام
hp elite book
لپتاپ اچ پی مدل elit book مشکل تصویر داره وقتی روشن میشه خیلی تاریک هست بزحمت چزی دیده میشه خروجی مانیتور تصویر درسته دستگاه باز شده روی برد ال ای دی همه ولتاژها هست خودم احتمال میدم از ال ای باشه ولی مطمعن نیستم دوستان کسی این مشکل رو داشته ؟؟
دوست خوبم
نداشتن بکلایت می تونه 1- بخاطر فیوزهای روی برد ال ای دی باشه که طبق فرموده شما ولتاژ ها درست هستن و 2- می تونه بخاطر ارسال نشدن دستور روشن شدن بکلایت ها باشه که اونم می تونه مربوط به اطراف پورت LVDS و یا دیسکانکتی در پایه های IO باشه و نهایتا 3- بخاطر وجود ایراد در خود پنل باشه که بنظر من در صورت امکان با یک پنل سالم دیگه تست کنید تا احتمالات محدود تر بشه .
مورد دیگه ای که شاید احتمالش ضعیف تر باشه می تونه در حداقل قرار گرفتن تنظیمات نور بکلایت باشه که از روی کیبورد می تونید اینمورد رو تست کنید .
موفق باشید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jasonp

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
سلام
ممنون از دوستان عزیز مشکل از led بود با تعویض led مشکل رفع شد

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
دوست خوبم
نداشتن بکلایت می تونه 1- بخاطر فیوزهای روی برد ال ای دی باشه که طبق فرموده شما ولتاژ ها درست هستن و 2- می تونه بخاطر ارسال نشدن دستور روشن شدن بکلایت ها باشه که اونم می تونه مربوط به اطراف پورت LVDS و یا دیسکانکتی در پایه های IO باشه و نهایتا 3- بخاطر وجود ایراد در خود پنل باشه که بنظر من در صورت امکان با یک پنل سالم دیگه تست کنید تا احتمالات محدود تر بشه .
مورد دیگه ای که شاید احتمالش ضعیف تر باشه می تونه در حداقل قرار گرفتن تنظیمات نور بکلایت باشه که از روی کیبورد می تونید اینمورد رو تست کنید .
موفق باشید .
سلام موارد فرمودین چک شده بودن خرابی از ی ای سی روی led بود گیر نیومد led تعویض کردم ممنونم

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا