آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: مشاوره جهت خرید اسکوپ

amirh263

کاربر
2012-10-02
120
236
با عرض سلام خدمت اساتید محترم . لطفا بفرماید اگه یک اسکوپ برای موبایل /رایانه/ ال سی دی / ووو بخام خریداری کنم با چه مشخصاتی احتیاج دارم و خریدداری کنم و چه برندی؟ با تشکر

arash_hot

کاربر vip
کاربر
2007-07-17
80
179
40
اسكوپتون حتما دیجیتال و چهار کانال و ۲۰۰مگ باشه تا برای مقایسه ها به مشکل نخورید.
موفق باشید.

sonysony

مدیر تعمیرات تخصصی صوتی و تصویری
مدیر تالار
2012-09-20
1,298
6,982
تهران
درود بر شما
در این مبحث آیتم های زیادی را باید در نظر گرفت .
بستگی به نوع کار و استفاده از این ابزار و نوع مدارات مورد استفاده شما دارد .

موفق باشید

آخرین ویرایش:

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
با عرض سلام خدمت اساتید محترم . لطفا بفرماید اگه یک اسکوپ برای موبایل /رایانه/ ال سی دی / ووو بخام خریداری کنم با چه مشخصاتی احتیاج دارم و خریدداری کنم و چه برندی؟ با تشکر
امیر سلام
من از اسکوب گودویل تایوان مدل GDS-2102A استفاده میکنم. وبرای خرید هم حضوری رفتم نمایندگی فروش خریدم .برای دیدن لیست محصولات و همچنین قیمت ها میتوانید به سایت
رایان نیک
سر بزنید.
لیست قیمت محصولات هم هم از نوار ابزار سایت دانلود کنید.
قیمت ها بسیار مناسب هستند.
اشتباهی که من در خرید اسکوب کردم به جای 4 کانال 2 کانال به دلیل کم بود بودجه خرید کردم که الان بشیمان هستم و همچنین حتما کمتر از 100 مگ نباشه .
فانکشن ژنراتور و لاجیک هم نداشته باشه برای شما مشکلی در روند کاریتون ایجاد نمیکنه ولی کلی قیمتش فرق میکنه.
این مدل از تکنولوژی vpo استفاده شده که واقعا عملکردش شبیه به اسکوب های لامبی هست.

موفق باشید.
اگر از این مدل خرید کردید و نحوه کار کردن آن را بلد نبودید با من در تماس باشید.

amirh263

کاربر
2012-10-02
120
236
با عرض سلام و تشکر ویژه خدمت همه شما اساتید و عزیزان محترم والا بنده بخاطر فضولی و عشق به الکترونیک به موبایل . به لپ تاپ . به پی سی . به ال سی دی و ال ای دی . به برد پکیچ و اسپلیت و ظرفشوی و لباسشوی و بهمین خاطر میخاستم اسکوپی بخرم که کم نیارم پس خواهشمندم بطور دقیق بفرماید با چه فرکانسی و چرا 4 کانال

بالا