آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: TP-Link مدل TD-W8951ND Ver : 5.1

tafali

کاربر vip
کاربر
2011-02-12
27
22
دوستان یسری از مودمها بعد از پروگرم کردن اینترنت یسری ازآی اس پی ها قشنگ کار میکنه و هیچ موردی ندارم ولی با مخابرات اینترنت نمیده و مشتری برمیگردونه فایل ها رو هم از همینجا دانلود کردم ینی رو یسری از مودمها اوکی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

www.hadi

کاربر vip
کاربر
2015-04-29
15
10
سلام
ایراد از مک آدرس هست همونی که خود مودم بصورت اورجینال ذخیره کرده وقتی بایوس جدید رایت میشه دیگه اون مودم نیست متاسفانه هنوز راهی پیدت نکردم هنگام پروگرم کردن بتونم مک خود مودم که پشت دستگاه قید شده رو بصورت دستی وارد کنم
یعنی این مشکل رو منم دارم و بدبختانه هیچ کس هم نیست راهنمایی کنه:92000000:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
مودم ها گزینه ای تحت عنوان CLONE MAC دارند در زیر منوی WAN که براحتی می تونید مک رو عوض کنید .بعد از پروگرام کردن می تونید از طریق این گزینه ،مک آدرس خود مودم که روی برچسب نوشته شده رو وارد کنید .با سرچ در یوتیوب می تونید روش اجرای این کار رو ببینید .
موفق باشید .

atinegar

کاربر
2013-08-28
47
121
سلام راه حل ساده تر هم اینه که مشترک با isp (شرکت ارایه دهنده اینترنت) تماس بگیره و بگه که مودمم رو عوض کردم لطفا مک آدرس رو برای من ریست کنید که مک مودم جدیدم اجازه ورود داشته باشه (منظور از مودم جدید همون مودمیه که شما پروگرم کردید و مک آدرسش عوض شده)

yoosef_mdk

کاربر
2018-09-14
1
3
سلام
برای تعویض مک آدرس یه نگاهی به این ویدیو بیاندازید.
در قسمت آخر ویدیو بعداز پروگرم آی سی فلش مک آدرس رو هم عوض میکنه. مکان مک آدرس رو هم در پروگرامر مشخص کرده.
این ویدیو زیر نویس اتوماتیک هم داره که میتونه کمک کنه

https://www.youtube.com/watch?v=fbt4OJXJdOc

behzadhabibi

کاربر
2010-08-31
84
228
سلام
برای تعویض مک آدرس یه نگاهی به این ویدیو بیاندازید.
در قسمت آخر ویدیو بعداز پروگرم آی سی فلش مک آدرس رو هم عوض میکنه. مکان مک آدرس رو هم در پروگرامر مشخص کرده.
این ویدیو زیر نویس اتوماتیک هم داره که میتونه کمک کنه

https://www.youtube.com/watch?v=fbt4OJXJdOc

تو این قسمت برای من مک نمیاره همش صفره

بالا