آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن ماکروفر 708الجی بانه ای

arman1389

کاربر
2016-08-02
272
106
باسلام یه ماکروفر الجی مدل 708 نو تو کارتن برام اومده لمسی الان که تو برق میزنم هیچی نمیاد یعنی روشن نمیشه ایراد از چی

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
باسلام یه ماکروفر الجی مدل 708 نو تو کارتن برام اومده لمسی الان که تو برق میزنم هیچی نمیاد یعنی روشن نمیشه ایراد از چی

به نام خدا
سلام دوست عزیز
آیا شما تعمیر کار هستید ؟
این چه مدل سوال پرسیدن است ؟
اگر تعمیرکار هستی دستگاه رو باز کن موارد و تست اولیه رو انجام بده بعد با توجه به عیب های احتمالی به همراه عکس سوال مطرح تا بررسی شود
دستگاه الان نزد ما هست نمیتونیم درست کنیم شما داخل کارتن عیب ندیده رو مطرح میکنید
در وارد کردن مدل دقیق هم فعلا یه اخطار شفاهی میگیرید لطفا هر چه سریعتر مدل رو دقیق وارد کنید
و شرح دقیق کار رو بفرمایید
در خدمتم

arman1389

کاربر
2016-08-02
272
106
دوست عزیز تع***کار هستم ولی ماکروفر تا به حال انجام ندادم و از کارتن نوکه در آوردم زدم به برق روشن نمیشه وسوال کردم این ایراد برای چی منظورم این بود که علت چی می تونه باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: optical

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
دوست عزیز تع***کار هستم ولی ماکروفر تا به حال انجام ندادم و از کارتن نوکه در آوردم زدم به برق روشن نمیشه وسوال کردم این ایراد برای چی منظورم این بود که علت چی می تونه باشه

به نام خدا
سلام
دوست عزیز برای همین مساله عرض کردم تعمیرکار هستید
چون معمولا باید کارهای مقدماتی رو بررسی کنید
مثل
وجود ولتاژ [hide]برق از کابل تا دستگاه
سالم بودن فیوز ها
مشخص نمودن اینکه دستگاه ترانسی است یا اینورتری
بررسی کلید ها و سوئیچ های درب جلو
حداقل شما یه قدم بگیر تا با هم چک[/hide] و بررسی کنیم
موفق باشید

arman1389

کاربر
2016-08-02
272
106
سلام دوستان یه چیز جالب بگم من ماکروفر باز نکرده بودم و وقتی آکبند اومد برام دیدم روشن نمیشه گفتم اول سوال کنم که دوستان گفتن باید بازی کنی و چک کنی ودر کمال تعجب باز کردم ودیدم کابل مربوط به پنل خیلی قشنگ ومرتب گذاشتن کنار و من باز کردم کابل و برد چککردم یه سوکت آزاد بود و کابل به سوکت وصل کردم و زدم تو برق روشن شد وداره کار می کنه
کابل و سوکت جوری نبوده که بگیم تو حمل و تکون خوردن جدا شده چون سوکت بسیار محکم وخاری هست به این راحتی جدا نمیشه.

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
سلام دوستان یه چیز جالب بگم من ماکروفر باز نکرده بودم و وقتی آکبند اومد برام دیدم روشن نمیشه گفتم اول سوال کنم که دوستان گفتن باید بازی کنی و چک کنی ودر کمال تعجب باز کردم ودیدم کابل مربوط به پنل خیلی قشنگ ومرتب گذاشتن کنار و من باز کردم کابل و برد چککردم یه سوکت آزاد بود و کابل به سوکت وصل کردم و زدم تو برق روشن شد وداره کار می کنه
کابل و سوکت جوری نبوده که بگیم تو حمل و تکون خوردن جدا شده چون سوکت بسیار محکم وخاری هست به این راحتی جدا نمیشه.

به نام خدا
سلام
خدا رو شکر مشکل شما حل شد
موفق باشید

بالا