آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: کابل تغذیه کارت گرافیک

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
سلام وروزبخیر دوستان . میخاستم بدونم کابل برقی که به این گرافیک وصل میشه چند ولت هست وجاهای مثبت ومنفیشو بدونم چون کابلش گیرم نیمد توبازار میخام خودم بسازم ممنون ازیاریتون

۲۰۱۸۰۴۲۶_۱۱۵۹۲۴.jpg۲۰۱۸۰۴۲۶_۱۱۵۹۲۴.jpg

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
آیا هردوسوکت باید به برق وصل بشود یا فقط یکی کافیه

hamedcrazy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
301
302
Yazd
از کابل تبدیل به هیچ عنوان استفاده نکنین.
پاور مرغوب تهیه کنین.مخصوصا اگر این برا خودتونه و همیشه باید کار کنه.
ضرری که ممکنه از استفاده تبدیل بهتون وارد بشه غیر قابل جبران هست.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
بنده هم با نظر دوستمون موافقم .بهتره اقدام به تهیه یک پاور خوب با توان متناسب بکنید .به توجه به گرافیکی که می خواید استفاده کنید ،پاور باید توانایی تامین جریان لازم رو داشته باشه .
موفق باشید .

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
ممنون ازتمام دوستان وهمکارانی که راهنمایی کردن .این برامشتری هست آورد برا تعمیرالان نه خودش تبدیلشوداره نه من تونستم پیداکنم توی بازار.میخاستم ببینم برا تستش بدونم به کدام پایه منفی و به کدام مثبت نصب کنم ومقدارولتاژچقدرباشه فقط اینوبراتست وتعمیرمیخام

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
ممنون ازتمام دوستان وهمکارانی که راهنمایی کردن .این برامشتری هست آورد برا تعمیرالان نه خودش تبدیلشوداره نه من تونستم پیداکنم توی بازار.میخاستم ببینم برا تستش بدونم به کدام پایه منفی و به کدام مثبت نصب کنم ومقدارولتاژچقدرباشه فقط اینوبراتست وتعمیرمیخام

برادر گرامی تبدیل پاسخگو نیست . پاوری که این فیش ها را نداره یعنی برای این کارت گرافیک مناسب نیست . با این تبدیل ها هم کارت گرافیک و هم خود پاور و هم سایر قطعات آسیب میبینند . کار غیر استاندارد برای تعمیر خیلی بدتر از زمان استفاده است

بالا